News: Bilety na mecz z Olimpią Grudziądz - sporo wolnych miejsc

Bilety na mecz z Olimpią Grudziądz - sporo wolnych miejsc

Aleksandra Ceglarska

Źródło: legia.com

26.02.2013 12:58

(akt. 14.12.2018 07:51)

Po zimowej przerwie Legia Warszawa wraca do gry przy Łazienkowskiej. We wtorek 26 lutego o godz. 18:15 na stadionie Legii rozpocznie się pierwszy mecz w ramach 1/4 finału Pucharu Polski. Przeciwnikiem naszej drużyny będzie Olimpia Grudziądz. Przed pierwszym gwizdkiem nastąpi uroczyste pożegnanie Tomasza Kiełbowicza. Jest jeszcze sporo biletów na to spotkanie. W sumie - licząc karnety, bilety, karnety VIP i umowy sponsorskie mamy 16 tys osób uprawnionych do wejścia na stadion.
Trwa sprzedaż wejściówek w systemie online. Bilety w kasach stadionu będą do nabycia w następujących terminach:

26.02 (wtorek) - od godz. 11.00 do rozpoczęcia II połowy meczu w kasach kasy nr 1, 2, 3 i 4

Przypominamy, że bilet może zakupić wyłącznie osoba posiadająca Kartę Kibica. Dzieci do lat 7 wchodzą na stadion za darmo pod opieką osoby dorosłej. Od najmłodszych nie jest wymagana Karta Kibica.