Bramka Górskiego, cały mecz Koseckiego

21.11.2010 10:36

(akt. 15.12.2018 06:23)

W ostatnim meczu rundy jesiennej I ligi GKP Gorzów Wielkopolski przegrał na wyjeździe z MKS Kluczbork 2:3. Dobry mecz rozegrał jednak wypożyczony z Legii Maciej Górski, który w 17 minucie spotkania dał prowadzenie swojej drużynie. "Góral" otrzymał podanie w polu karnym, ładnie obrócił się z piłką i strzelił nie do obrony. Napastnik był aktywny, szukał gry, brał udział w wielu akcjach kombinacyjnych.

Adam Banasiak(GKP Gorzów) - Na boisku pojawił się w 76. minucie przy stanie 2:3 i nie zdołał odwrócić losów spotkania

Maciej Górski (GKP Gorzów) - Strzelił bramkę, mógł mieć także asystę ale jego dobrych zagrań nie wykorzystali Wan oraz Drozdowicz. Sam tez mógł trafić do siatki, ale piłka po jego strzale z 20 metrów nieznacznie minęła bramkę rywali.

Radosław Mikołajczak (GKP Gorzów) - Nie pojawił się na boisku w meczu z MKS Kluczbork 2:3.

Jakub Kosecki (ŁKS) - Wystąpił przez pełne 90 minut w zremisowanym przez Łódzko Klub Sportowy meczu wyjazdowym z Flotą w Świnoujściu. Był aktywny, ale gola nie zdobył. Asystę zaliczył były legionista Marcin Smoliński. ŁKS został mistrzem jesieni.

Wojciech Trochim (Baltyk) - Nie grał, rozgrywki II ligi zakończyły rundę jesienną

Piotr Wasikowski (Zawisza) - Nie grał, rozgrywki II ligi zakończyły rundę jesienną