janior

Źródło:

05.05.2003 11:12

(akt. 03.01.2019 13:48)

Klub Tomasza Mazurkiewicza AGF Aarhus pokonał w ostatniej kolejce OB, a były legionista zagrał w tym meczu jedynie 9 minut. W poprzedniej kolejce, AGF zremisowało z Viborgiem FF (pierwszym bramkarzem jest tam Polak Arkadiusz Onyszko, a rezerwowym były legionista Maciej Łykowski) 0:0, a Mazurkiewicz rozegrał całe spotkanie. Mimo dobrych wyników w dwóch ostatnich kolejkach AGF zajmuje drugie od końca miejsce w SAS Ligaen. Do końca rozgrywek pozostały jeszcze tylko 3 kolejki. Marek Citko regularnie występuje w swoim nowym zespole - FC Aarau. Dotychczas nie udało mu się zdobyć bramki, jednak dokonał wreszcie tej sztuki w ostatnim spotkaniu z SC Kriens, zdobywając w 37 minucie bramkę z rzutu karnego. FC Aarau na trzy kolejki przed końcem rozgrywek zajmuje pierwsze miejsce w grupie drużyn walczących o ekstraklasę w przyszłym sezonie. Po raz kolejny ani minuty nie zagrał w Herthcie Berlin Bartosz Karwan. Jego zespół uległ 2:4 Werderowi Bremen. W Shachtarze Donieck nie gra Wojciech Kowalewski, który przez kilka spotkań zastępował kontuzjowanego Shutkova. 62 minuty rozegrał w Iraklisie Saloniki Marcin Mięciel, a jego zespół pokonał Ionikos 4:2. Iraklis zajmuje 6 miejsce w tabeli greckiej ekstraklasy. W Koronie Kielce, występującej w trzeciej lidze, bramkę zdobył Sławomir Rutka, a Korona pokonała 3:1 Polonię Przemyśl. Jednak awans do drugiej ligi przypadnie zapewne Cracovii Kraków. W tym spotkaniu nie zagrał kontuzjowany, inny były legionista, Maciej Sawicki.