Cały mecz Ekwueme, bramka Kucharczyka

13.09.2009 23:07

(akt. 17.12.2018 05:20)

W barwach Zagłębia Lubin cały mecz rozegrał wypożyczony z Legii <b>Martins Ekwueme</b>. Piłkarze trenera <b>Franciszka Smudy</b> wygrali przy Konwiktorskiej z Polonią 1:0. - Fajnie mieszkać w Warszawie, ale odszedłem do Lubina, bo chciałem grać. To najważniejsze. Piłka sprawia mi radość, a bycie rezerwowym nie - powiedział po meczu "Tolek". Inny wypożyczony legionista <b>Michał Kucharczyk</b> strzelił gola dla Świtu Nowy Dwór w przegranym spotkaniu z Jeziorakiem Iława 1:2. Napastnik umieścił piłkę w siatce w 78. minucie.
Znicz Pruszków bez kontuzjowanego Kamila Majkowskiego przegrał w Szczecinie z Pogonią 0:1. Gola dla Portowców zdobył Olgierd Moskalewicz. Resovia Rzeszów zremisowała na wyjeździe z Kolejarzem Stróże 0:0. Damian Łanucha pojawił się na murawie dopiero w 90. minucie gry. Radomiak Radom, gdzie wypożyczony jest Maciej Świdzikowski zremisował z Pogonią Siedlce 1:1. Zawodnik Legii nie wystąpił w tym spotkaniu.