Redaktor Jakub Waliszewski

Jakub Waliszewski

10.04.2022 16:30

(akt. 10.04.2022 16:41)

Legia Warszawa przegrała na wyjeździe 1:2 z Arką Gdynia w 23. kolejce Centralnej Ligi Juniorów. Jedyną bramkę dla stołecznej drużyny zdobył Jordan Majchrzak.

Rywale lepiej weszli w spotkanie, objęli prowadzenie już w 2. minucie. W 50. minucie legioniści zdołali wyrównać za sprawą Jordana Majchrzaka, któremu asystował Patryk Bek. Jednak wynik rywalizacji ustalił zespół z Gdyni, który po nieco ponad godzinie gry wykorzystał kontratak.

Ostatecznie, Legia przegrała na wyjeździe 1:2 z Arką, a w najbliższy czwartek (14.03, godz. 13:00) zmierzą się w LTC z SMS-em Łódź.

CLJ: Arka Gdynia – Legia Warszawa 2:1 (1:0)
Sobczyński (2. min.), Predenkiewicz (66. min.) – Majchrzak (50. min.)

Legia: Kowynia – Winiarski, Kieraś, Wnorowski, Romanowski (70' Wiśniewski) – Bek (75' Stangret), Sobociński – Jędrasik (70' Niedźwiedzki), Majchrzak, Krajewski – Kiedrowicz (46' Mikołajczyk)