Dawid Niedźwiedzki

CLJ: Wygrana w sparingu z Ursusem

11.12.2021 15:15

(akt. 11.12.2021 15:36)

Legia U-18 zwyciężyła w sparingu 2:1 rówieśników z Ursusa Warszawa. Bramki dla "Wojskowych" zdobyli Dawid Niedźwiedzki i Maksymilian Stangret. Spotkanie odbyło się w LTC.

Legioniści objęli prowadzenie w 15. minucie. Kacper Imiołek podał z połowy boiska za plecy obrońców – piłka spadła w pole karne, dopadł do niej Dawid Niedźwiedzki, który skutecznie główkował. Chwilę później miejscowi podwyższyli rezultat. Igor Strzałek zagrał prostopadle między lewego a środkowego obrońcę. Adresatem podania był Maksymilian Stangret, który znalazł się w sytuacji sam na sam i pokonał bramkarza po uderzeniu w kierunku dalszego słupka. Wynik, w 55. minucie rywalizacji, ustalili przeciwnicy (gol z dystansu).

Ostatecznie, Legia wygrała 2:1 z Ursusem w meczu towarzyskim.

U-18: Legia Warszawa – Ursus Warszawa 2:1 (2:0)

Niedźwiedzki (15. min.), Stangret (22. min.) – (55. min.)

Legia (skład wyjściowy): Kowynia –Bochniak, Imiołek, Kieraś, Winiarski – Niedźwiedzki, Bek, Sobociński, Mubaireek – Strzałek, Stangret