Cracovia - Legia 1:1 (1:0)

Źródło:

28.08.2005 21:00

(akt. 27.12.2018 20:16)

W kończącym 5. kolejkę Idea Ekstraklasy, Legia zremisowała z Cracovią Kraków 1:1. Gole zdobywali: <b>Paweł Nowak</b> w 30 minucie i <b>Piotr Włodarczyk</b> w 66. minucie. Pierwsza połowa meczu była wyrównana, druga część gry należała zdecydowanie do Legii Dużo dało wejście Włodarczyka, dobrze zaprezentował się Chmiest. Widać było oznaki lepszej gry. Może od tego meczu nastąpi przełamanie?<br><br><a href=http://relacja.legia.net class=link target=blank>Relacja dostępna jest tutaj</a>.
Cracovia - Legia 1:1 (1:0) 1:0 Paweł Nowak (30) 1:1 Piotr Włodarczyk (66) Skład Legii: Łukasz Fabiański - Tomasz Sokołowski II, Moussa Ouattara, Jakub Rzeźniczak. Tomasz Kiełbowicz - Bartosz Karwan, Łukasz Surma, Marcin Rosłoń, Marcin Burkhardt, Sebastian Szałachowski (60' Piotr Włodarczyk) - Marcin Chmiest