Jan Szurek

Źródło: korona-kielce.pl

19.01.2010 22:03

(akt. 16.12.2018 15:30)

Artur Jędrzejczyk, obrońca Legii wypożyczony do Korony Kielce zadebiutował dziś w nowym zespole w meczu sparingowym. W pierwszym tegorocznym test-meczu Korony przeciwko LKS-owi Nieciecza zagrał pełne 90 minut. "Złocisto-krwiści" zremisowali 2:2 (1:1), a "Jędza" może zaliczyć to spotkanie do udanych. Jak przystało na bocznego obrońcę włączał się do akcji ofensywnych. Już w pierwszych minutach spotkania niewiele zabrakło aby pokonał bramkarza rywali.
Zespół Korony prowadzony przez nowego szkoleniowca, Marcina Sasala do rundy wiosennej będzie przygotowywać się w Turcji, gdzie uda siew pierwszej połowie lutego. Sparingpartnerami Korony będą zespoły FC Fehérvár, Sanfrecce Hiroszima i Varteks Varaždin oraz Slavia Sarajewo.