Derby Warszawy: Legia - Polonia 1:0

Źródło:

23.09.2005 13:06

(akt. 27.12.2018 15:06)

Punktualnie o 20:00 rozpoczęły się derby Warszawy. Legia od początku przycisnęła, ale Polonia groźnie kontratakowała. W 45 min <b>Mirko Poledica</b> przewrócił się w polu karnym i sędzia wskazał na wapno. Pewnym egzekutorem okazał się <b>Piotr Włodarczyk</b>. Wynik do końca meczu nie uległ zmianie. 1:0! Derby dla Legii!! Tych, którzy nie mogli się udać na mecz zapraszamy na naszą <a href=http://relacja.legia.net class=link target=blank>Relację minuta po minucie</a>.
Legia - Łukasz Fabiański, Jakub Rzeźniczak, Wojciech Szala, Marcin Rosłoń, Mirko Poledica, Bartosz Karwan (57' Tomasz Sokołowski), Marcin Burkhardt (72' Aleksandar Vukovic), Łukasz Surma, Tomasz Kiełbowicz, Sebastian Szałachowski (83' Marcin Chmiest), Piotr WłodarczykPolonia - Paweł Kieszek, Jacek Moryc, Wojciech Szymanek, Sławomir Jarczyk, Luis Swisher (81' Krzysztof Nykiel), Igor Gołaszewski, Dariusz Dźwigała, Krzysztof Bąk, Piotr Stokowiec (46' Antoni Łukasiewicz), Jacek Kosmalski, Ensar Arifovic