Dobre mecze wypożyczonych

06.09.2010 09:38

(akt. 15.12.2018 15:24)

W weekend pauzowała Ekstraklasa, ale normalnie grały niższe klasy rozgrywkowe. Udanie zaprezentowali się wypożyczeni legioniści, którzy po raz kolejny pokazali, że stanowią wzmocnienie swoich obecnych klubów. Na największe uznanie zasłużył <strong>Radosław Mikołajczak</strong>, który stanowił spore zagrożenie dla defensywy Odry Wodzisław.

Adam Banasiak (GKP Gorzów) - Wystąpił w drugiej odsłonie spotkania zmieniając Macieja Górskiego. Raz uderzał z rzutu wolnego, ale trafił w mur. (GKP Gorzów - Odra Wodzisław 2:1)

Radosław Mikołajczak (GKP Gorzów) - Grał od 1. minuty meczu i miał spory udział w zwycięstwie. To po jego dośrodkowaniu Grzegorz Wan na raty zdobył zwycięskiego gola. (GKP Gorzów - Odra Wodzisław 2:1)

Maciej Górski (GKP Gorzów) - Wystąpił w pierwszej połowie spotkania, ale tym razem bez rewelacji. W przerwie został zmieniony przez Adama Banasiaka. (GKP Gorzów - Odra Wodzisław 2:1)

Jakub Kosecki (ŁKS Łódź) - Bez legionisty tym razem drużyna ŁKS-u Łódź, która zremisowała z liderem tabeli 1:1. Gola na wagę jednego punktu zdobył w doliczonym czasie gry były napastnik Legii Marcin Mięciel. Warto nadmienić, że bramkę dla gospodarzy zdobył Adam Cieśliński, mający również przeszłość przy Łazienkowskiej. (Podbeskidzie Bielsko Biała - ŁKS 1:1)

Piotr Wasikowski (Zawisza) - Nie wystąpił w meczu z Chojniczanką (Chojniczanka Chojnice - Zawisza Bydgoszcz 1:2)

Wojciech Trochim (Bałtyk) - Cały mecz w barwach Bałtyku w zremisowanym meczu wyjazdowym z Czarnymi Żagań. (Czarni Żagań - Bałtyk Gdynia 0:0)