News: Doping kibiców Legii na meczu z Jagiellonią - wideo

Doping kibiców Legii na meczu z Jagiellonią - wideo

18.07.2016 12:56

(akt. 07.12.2018 14:07)

Przy okazji pierwszego meczu ligowego przy Łazienkowskiej z Jagiellonią na trybunach zjawiło się nieco ponad 13,5 tys. kibiców. Wakacje trwają, to i frekwencja była wakacyjna. Zanim rozbrzmiał pierwszy gwizdek sędziego, Nieznani Sprawcy przeprowadzili zbiórkę na kolejne oprawy meczowe. A później już wszyscy ruszyli z dopingiem. Tym razem w rolę gniazdowego wcielił się "Szczęściarz", a doping był naprawdę głośny i bezustanny - tak z Żylety jak i z trybuny Deyny. Fani odnieśli się też okrzykami do zdarzeń, które miały miejsce w Nicei.

Kibice Jagiellonii tłumnie stawili się w Warszawie wypełniajac cały górny sektor przy Łazienkowskiej. Też głośno wspierali swoich graczy, machali flagami na kijach i wywiesili jeden transparent o treści "Ofiary małego Katynia upominają się o pamięć. Lipiec 1945".

Doping był super, podobnie jak gra Legii w pierwszej połowie. Piłkarze znacznie gorzej prezentowali się po przerwie, co udzieliło sie też niestety kibicom. Choć nie zabrakło wsparcia - "Nie poddawaj się, ukochana ma, nie poddawaj się Legio Warszawa!" - niosło się z trybun przez długie minuty. Niestety tym razem był tylko remis i to uratowany przez Arkadiusza Malarza. Piłkarze usłyszeli więc "Walczyć, trenowoać, Warszawa musi panować!".

Kolejne spotkanie przy Łazienkowskiej we wtorek o godzinie 20:30 ze Zrinjskim. Do zobaczenia!