News: Doping kibiców Legii w Krakowie - wideo

Doping kibiców Legii w Krakowie - wideo

15.03.2016 09:00

(akt. 07.12.2018 16:42)

Kibice Legii dość licznie, bo w grupie powyżej 750 osób, stawili się na stadionie Cracovii. Do Krakowa dotarli pociągiem specjalnym już trzy godziny przed pierwszym gwizdkiem, a mimo to w chwili rozpoczęcia spotkania przed stadionem było jeszcze kilkuset fanów... Stąd początkowy brak dopingu, okrzyki domagające się wpuszczenia kibiców oraz ostentacyjne opuszczenie obiektu. Gola na 1:0 autorstwa Guilherme oraz bramkę wyrównującą widzieli tylko nieliczni.

Kibice Cracovii wywiesili znajome flagi fanów Polonii - "Duma Stolicy" oraz "Stop pijanym kierowcom z wizerunkiem Kazimierza Deyny". W odpowiedzi z sektora legionistów rozległ sie okrzyk "Nie ma Polonii w Warszawie, nie ma Polonii. Jest tylko Legia, w Warszawie jest tylko Legia". Fani "Pasów" zaprezentowali też oprawę składającą się z 1906 flag z okazji 110-lecia klubu. Były też sektorówki na dwóch trybunach - "Kibolska Subkultura Cracovia".

Kibice Legii gdy już wrócili na sektor zaczęli od "Mistzrem Polski jest Legia" oraz tradycyjnego już "Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasza Legia gra". Z każdą minutą doping był coraz głośniejszy, szczególnie w drugiej połowie mógł robić wrażenie. Wszyscy zagrzewali piłkarzy do lepszej gry, większego wysiłku i strzelenia gola. Sektor eksplodował z radości po trafieniu Aleksandara Prijovicia, a po nim było jeszcze głośniej. Po ostatnim gwizdku wszyscy z dumą odśpiewali Warszawę. Poniżej nasz materiał wideo z dopingiem.