News: Doping kibiców Legii w Poznaniu - wideo

Doping kibiców Legii w Poznaniu - wideo

Kacper Piwnicki

11.07.2015 17:05

(akt. 07.12.2018 22:14)

Po krótkiej przerwie między sezonami przyszedł czas na pierwszy mecz wyjazdowy w nowym sezonie. Środek okresu urlopowego spowodował, że zainteresowanie wyjazdem do Poznania nie było przesadnie duże. W sumie pociągiem do Wielkopolski udało się około 1100 osób. Na godzinę przed pierwszym gwizdkiem rozległo się gromkie "Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasza Legia gra". Niestety mimo naszej obecności i wsparcia piłkarze Legii byli tego dnia wyraźnie słabsi od gospodarzy. Co warte podkreślenia, zarówno na sektorze fanów "Kolejorza", jak i oczywiście na naszym, zawisł transparent z hasłem #uwolnicMacka.

Do przerwy było 0:2 i naszych zawodników pożegnały okrzyki "Legia grać, k.. mać!". Nie pomogło, po zmianie stron gra legionistów była jeszcze gorsza. Kiedy Lech zdobył bramkę na 3:0 miarka sie przebrała i fani naszego zespołu w wyrazie dezaprobaty opuścili stadion.