News: Fiorentina poważnie zainteresowana Dudą

Duda zagrał w reprezentacji Słowacji

14.06.2015 23:17

(akt. 04.01.2019 13:18)

Ondrej Duda po raz trzeci w karierze zagrał w reprezentacji Słowacji. Piłkarz Legii wszedł na boisko w 80. minucie eliminacyjnego spotkania mistrzostw Europy z Macedonią. Drużyna 20-letniego pomocnika pokonała rywali 2:1 po bramkach Kornela Salaty oraz Marka Hamsika, którego zastąpił potem gracz "Wojskowych". Honorowe trafienie dla przeciwników zanotował Arijan Ademi.

Przypomnijmy, że w sobotę trzynaście minut w reprezentacji Węgier rozegrał nowy piłkarz Legii, Nemanja Nikolić. Jego kadra pokonała 1:0 Finlandię. Z kolei Tomasz Jodłowiec spędził kwadrans w spotkaniu Polski z Gruzją, które zakończyło się wygraną biało-czerwonych 4:0.