Dyskobolia - Legia 0:2

Źródło:

25.06.2006 11:57

(akt. 25.12.2018 14:34)

Legia Warszawa wygrała 2:0 z dziesiątą drużyną poprzedniego sezonu, Groclinem Grodzisk Wielkopolski w swoim pierwszym mecz sparingowy przed nadchodzącym sezonem. Bramki dla Legii zdobyli <b>Piotr Włodarczyk</b> w 69 minucie po podaniu Edsona oraz w 89 minucie, <b>Jakub Polniak</B> po podaniu Kiełbowicza. Mecz rozgrywany był przy ostro świecącym słońcu i potwornym upale. Dodając do tego fakt, że obie drużyny są na początku przygotowań nie dziwi, że tempo meczu nie było porywające a przez większą część spotkania gra odbywała się w środku pola.<br><br><a href=http://relacja.legia.net class=link target=_blank>Relacja "minuta po minucie" </a>.<br><a href=http://www.legia.net/fotoreportaz.php?id=391 class=link>Tutaj znajdziecie zdjęcia</a>.
Legia Warszawa 2-0 Groclin Grodzisk Wielkopolski 69 minuta Piotr Włodarczyk (po podaniu Szałachowskiego) 89 minuta Jakub Polniak (po podaniu Kiełbowicza) Skład Legii: Jan Mucha - Wojciech Szala, Dickson Choto, Veselin Djoković (70 Chałas), Edson Luiz da Silva (75 Wasiluk) - Grzegorz Bronowicki (75 Jędrzejczyk), Łukasz Surma (56` Szałachowski), Marcin Burkhardt (56`Vuković), Roger Guerreiro (56` Kiełbowicz) - Piotr Włodarczyk (70 Polniak), Elton (46` Gottwald) W zespole dzisiejszych rywali Legii następująspore zmiany. Na listę transferową trafiło 12 zawodników, choć zapewne nie wszyscy z tej listy odejdą z klubu Zbigniewa Drzymały. Groclin ma za sobą pierwszy mecz sparingowy. Grodziszczanie pokonali w Stęszewie tamtejsze Lipno 14:1.