Adam Dawidziuk

Źródło:

25.08.2005 19:47

(akt. 27.12.2018 20:46)

Legia Warszawa przegrała 1:4 z FC Zurich i odpadła z Pucharu UEFA. Od 18 minuty legioniści prowadzili 1:0 po golu <b>Sebastiana Szałachowskiego</b>. Siedem minut później wyrównał <b>Keita</b>, a w 30 minucie na 2:1 dla gospodarzy podwyższył <b>Dzemaili</b>. Dwadzieścia minut po rozpoczęciu II połowy gola pozbawiającego nas złudzeń zdobył ponownie <b>Keita</b>. Na 10 minut przed końcem, Cruz sfaulował Keitę, a karnego wykorzystał <b>Cesar Clederson</b>. To jest smutne, bardzo smutne.
FC Zurich - Legia Warszawa 4:1 (2:1) 0:1 Sebastian Szałachowski (18) 1:1 Alhassane Keita (25) 2:1 Blerim Dzemaili (29) 3:1 Alhassane Keita (65) 4:1 Clederson Cesar (80-karny) Żółte kartki: Iulian Filipescu, Rafael De Araujo (Zurich), Bartosz Karwan, Tomasz Sokołowski (Legia). Sędziował: Howard Webb (Anglia). Skład naszej drużyny wyglądał następująco: Łukasz Fabiański - Tomasz Sokołowski, Jacek Magiera, Jakub Rzeźniczak, Tomasz Kiełbowicz - Sebastian Szałachowski (80' Marcin Chmiest), Marcin Rosłoń, Aleksandar Vuković (46' Dawid Janczyk), Bartosz Karwan - Piotr Włodarczyk, Dariusz Zjawiński (46' Daniel Lopes Cruz).