Festiwal ultras na trybunach

Redakcja

Źródło: Legia.Net

02-05-2018 / 16:23

(akt. 02-12-2018 / 11:28)

Środowe spotkanie finału Pucharu Polski na PGE Narodowym pozwoliło piłkarzom Legii Warszawa zdobyć trofeum po raz 19. w historii. Praktycznie przez całe spotkanie kibice stołecznego klubu prezentowali kolejne oprawy zawierające m.in. pirotechnikę. Jak to wyglądało? Zapraszamy do obejrzenia filmów i zdjęć.

Przed meczem kibice stołecznego klubu przemaszerowali spod stadionu Legii przy Łazienkowskiej na PGE Narodowy. Fani "Wojskowych" przeszli przez most, a następnie Wałem Miedzeszyński dotarli pod miejsce rozgrywania finału. 

 

 

 

Tak wyglądała pierwsza oprawa stołecznych kibiców. Fani Legii zademonstrowali kartoniadę pod hasłem "Ten dzień nie wyglądałbym tak samo bez NaS".

 

 

Drugi pokaz skupił się na dymie. 

 

 

Tak Arka próbowała odpowiedzieć na popisy fanatyków Legii. 

 

 

Przez pewien czas na sektorze warszawiaków pojawiła się również taka sektorówka.

 

 

A tak było w trakcie odpalenia pirotechniki.

 

 

Tutaj racowisko w formie wideo.

 

 

Osoby zasiadające na trybunie Arki ponownie próbowały odpowiedzieć, lecz użycie armatki do wystrzeliwania rac... Nie było to - delikatnie mówiąc - posunięcie bystre. Jeden strzał przeleciał nad boiskiem, dwa kolejne odbiły się od telebimu, a kolejny sprawił, że na konstrukcji dachu pojawił się mały płomień.

 

Komentarze (27)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
~Bartekkk
 • 1 / 0
Byłem pierwszy raz na Narodowym. Byłem pierwszy raz na finale Pucharu Polski. I mam kilka uwag(minusów):
- jako, że do Warszawy miałem 480 km, kupiłem bilet na "parking BIAŁY"(tak był opisany przez PZPN i tak było wydrukowane na bilecie). Szukając parkingu BIAŁEGO nie mogłem znaleźć go gdyż nie było nigdzie w okolicy stadionu znaków, kierunkowskazòw, tablic "PARKING BIAŁY". Pytałem stewarda obok stadionu, a on nic nie jarzył. Również strażniczka miejska. Koniec końców dojechałem na "PARKING PŁATNY". Czy tak trudno o spójny opis dojazdu dla osób, które w Warszawie są bardzo rzadko? Wczoraj byłem 3. raz w stolicy. Minus dla PZPN.
- kibice Legii odśpiewali CAŁY hymn. Dzicz z Arki tylko dwie zwrotki, a podczas śpiewania hymnu przez Legię tamci dopingowali swój zespół. Zero szacunku dla Arki za to. Minus dla kibiców Arki.
- Arkowcy strzelali rakietnicą w kierunku boiska, ekranu i dachu Narodowego. Tacy idioci niszczą dobro wspólne całego kraju. Karać taką dzicz. Minus dla kibicow Arki.
- kibole Legi jak i Arki zadymili na dłuższy czas przestrzeń na stadionie. Nic nie było widać a częśćrodziców z dziećmi zeszła z trybuny na chwile. Minus dla kibicòw Legii i Arki.
- niektórzy stali przy barierkach lub na schodach zasłaniając innym oglądanie meczu. Inni musieli co chwile zwracać im uwagę. Nie widziałem by jakikolwiek steward ich pouczał. Minus dla PZPN.
- Około 14.30 stałem z siostrą i szwagrem przy aucie na parkinu "BIAŁYM". W pewnej chwili mijała nas grupa 5-ciu osiłkòw. Usłyszałem: "polujemy na Arkę i Lecha", "chodź ich skroimy". Podszedł jeden:"pokazujcie co macie w bagażniku". Powiedziałem, że nic, pokazałem koszulkę Legii w którą miałem się przebrać(miałem do pokonania 480 km do Warszawy więc podróżowałem w innej) te śmiecie poszli dalej. Jakieś 30 m w bok siedzieli Arkowcy w busie. Podobna w składzie grupa do tych śmieci. Jednak do nich bali się podejść. Cioty. Minus dla buractwa ubranego w koszulkę Legii mieniącego się Kibicem Legii.
- ceny w kioskach na Narodowym - za małego hotdoga z 0,5 litra colą zapłaciłem 18 pln! Minus dla NARODOWEGO/PZPN?

A teraz pozytywne rzeczy:
- mnóstwo policji wokół stadionu i na drogach prowadzących na stadion, aczkolwiek w opisanej przeze mnie sytuacji nie było ich na owym parkingu. Niemniej jednak można było czuć ich obecność i nie było "dymòw". Plus dla policji(z małym minusem)
- Brawo Legio! Piłkarze spisali się świetnie. Móc widzieć bramki i ich zwycięstwo na żywo na tak pięknym Narodowym bezcenne. Arka została całkowicie stłamszona. Plus dla piłkarzy Legii.

Podsumowując: stadion super, mecz super tylko małych dzieci lepiej nie brać ze sobą bo zbyt dużo potworków biega po stadionie i wokół niego i robi co chce. ZOMO wróć.
Jak miałem 10 lat jarało mnie podpalanie zapałek.
Teraz mamy łyse karki o dojrzałości dzieci.
Domyślny awatar Chorąży
 • 3 / 0
Nie obrażaj dzieci. Moja 5-letnia córka ma więcej rozsądku niż żenujący Nieznani Sprawcy.
Domyślny awatar Sierżant
 • 3 / 0
Banda debilów i ich świecidełka
Był ogień więc myślę że straż pożarna miała pełne prawo gasić. Może coś by do tych dinozaurów dotarło.
Żałosny spektakl...
~chinol
 • 0 / 6
chłopaki, może przerzućcie się na siatkę, tam nie ma rac, wuwuzele, pieśń o małym rycerzu i spokój
~M(L)
 • 0 / 0
Dlaczego mamy się przerzucać na siatkę? od 35 lat chodzę na mecze piłki nożnej, a nie na pokazy pirotechniczne... czas wyeliminować debili, którzy nie przychodzą na piłkę tylko robić "oprawę", która powoduje przerwanie meczu... debile won ze stadionów!
Kibole wyklęci się pobawili, a dzieci musiały się ewakuować z trybun, bo nie miały czym oddychać...

Głupota kibolska nie zna granic.
~ja
 • 0 / 3
Kto tutaj się wypowiada? Nasze oprawy świetne i nikomu to nic nie przeszkadzało i nic nikomu nie zrobiło.


Natomiast to co robiła arka czyli strzelanie rakietnicami w kierunku ludzi jest chore. Jedna naprawde duża i błyskawicznie lecąca rakieta wpadła w tunel pomiędzy trybunami. Całe szczęście nikomu nic się nie stało, ale ludzie z dziećmi zaczęli wychodzić, bo nie wiadomo czy kolejna nie wybuchnie przed twarzą dziecka raniąc mu oczy.
Takich matołów kibice powinni eliminować sami.
~wtf
 • 4 / 0
Ludzie pierwotni odkryli ogień! Jeszcze parę lat i zaczną się posługiwać sztućcami.
Domyślny awatar Chorąży
 • 4 / 0
Wioskowe głupki, miłośnicy odpustowych światełek i kapiszonów się znów w akcji obrzydzajac wszystkim piłkarskie święto. Naprawdę redakcjo - to żenada, że się tym podniecacie.
Chyba festiwal debilyzmu. Jak zwykle paru debyli musiało byc ważniejszych od świeta piłki. Ciekaee gdzie sobie te race powsadzali? Raczej pytanie retoryczne.
~gosc
 • 0 / 0
Ktoś wie co chłopaki śpiewali w szatni ??
Podporucznik
 • 4 / 0
Kiedyś dojdzie do tragedii, bo ktoś nisko wycenia ludzkie życie na bramkach wejściowych...
~Father
 • 4 / 0
Banda debili
Raca na murawie, podpalony dach.... festiwal głupoty. Boniek pobłażał, pobłażał, ale po drugiej stronie nie ma partnera tylko idioci, którym jak da się palec to próbują urwać rękę.
Czego się spodziewałeś po półmózgich kibolach amiki
~aaff
 • 7 / 0
Szkoda slow, widac narobienie dymu na caly stadion to symbol wolnosci i zabawy. Ja bym wpuscil poliscje i wylapywal tych z racami. Potem 24h sad i po 20-30 tysiecy zloty kary. Raz, dwa i nie byloby problemu.
Domyślny awatar Podporucznik
 • 0 / 8
won do szkoły analfabeto , ps. czasy komuny skończyły się po przegranych wyborach przez POpaprańców :)
~Lesny
 • 7 / 0
Wieś się bawi...
Domyślny awatar Podporucznik
 • 0 / 6
od wsi to się odpierd...l..odezwał się słoik
Kapitan
 • 8 / 0
Oprawa tak. Dym to rozrywka dla wioski. Panie Dawidziuk, jest pan poważnym człowiekiem a firmuje swoim nazwiskiem tę żenadę. Proszę pana...
~bajron76
 • 0 / 0
Rado bez większej formy i dużo strat na szczęście już schodzi. A kibole zaś dają d... takie przerwy wybijają z rytmu i ciekawe jak to wnieśli, ja bym raz dobrze obciążył firmę ochroniarską i skończyło by się przymykanie oczu na takie coś.
~Onan
 • 4 / 0
Może niech sobie wsadzą race w tyłki.
Domyślny awatar Podporucznik
 • 1 / 0
Myślisz że od tego w głowach im się rozjaśni?
Domyślny awatar Sierżant
 • 0 / 0
Od ośrodka decyzyjnego niedaleko... więc jest nadzieja...