Filip Mladenović: Zagraliśmy dobry mecz
20-02-2021 / 23:10
(akt. 20-02-2021 / 23:31)
- Brakowało skuteczności w poprzednim spotkaniu. Tomas miał dwie, trzy okazje. Liczymy na to, że będzie z nami cały czas. Dobrze, że mamy zawodników, którzy mogą go zastąpić. Myślę, że jeśli chodzi o ustawienie, to znowu zagraliśmy dobry mecz - mówił po grze z Wisłą Płock Filip Mladenović, obrońca Legii Warszawa.
- Powiedziałem już wcześniej, że męczą mnie te stracone bramki. Za łatwo tworzymy okazje przeciwnikom. Wiemy jak musimy pracować i dobrze, że strzeliliśmy te gole. To nie jest takie łatwe, może to tak wygląda. Najważniejsze, że wracaliśmy. Po przerwie zdobyliśmy jeszcze dwie bramki. Potem zmieniliśmy ustawienie na czterech w obronie i kontrolowaliśmy mecz, oprócz tych straconych bramek. Powiem tak, przeciwnik nie zrobił zbyt wiele, żeby przejąć inicjatywę.
Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.
Punkty
1063
Gratulację!
Mladen wczoraj świetny mecz. 2 bramy, asysta. Nieźle
Czekam na powrot Veso do formy... będzie rywalizacja :)
czy to aby nie w NBA takie cuda :-)?
Mladenović nie skoczył do niego z pięściami, ale też nie zostawił tej sprawy tak po prostu. Był zirytowany i powiedział Szwochowi co o tym myśli.
Poczekał jednak spokojnie, aż przyjdzie sędzia, żeby tę sytuację wyjaśnić do końca.
Biorąc pod uwagę chociażby sytuacje z wiosennego meczu Lechii z Legią, widać, że Mladenović przepracował solidnie temat.