FK Homel - Legia Warszawa 1:4 (1:1)

31.07.2008 18:00

(akt. 20.12.2018 03:36)

Legia pojechała na Białoruś by wygrać z FK Homel i cel zrealizowała. Pierwszą bramkę zdobyli jednak gospodarze, którzy wykorzystali błąd defensywy Legii. <b>Jana Muchę</b> pokonał w 20 minucie meczu <b>Renan Bressan. </b> 5 minut później po faulu na <b>Macieju Rybusie,</b> wyrównał z rzutu karnego <b>Maciej Iwański</b>. Na prowadzenie wyprowadził "Wojskowych" wprowadzony w drugiej połowie <b>Sebastian Szałachowski</b>, który z bliskiej odległości wpakował piłkę do siatki w 52 min. 10 minut później na 3:1 z rzutu wolnego podwyższył Iwański. W 66 min. czwartą bramkę w tym meczu zdobył Szałachowski. Legia wygrała 4:1 i awansowała do kolejnej fazy rozgrywek pucharu UEFA. <br>- <a href=http://www.legia.net/mecz.php?id=372 class=link>Relacja z meczu - "Wynik lepszy niż gra"</a><br>- <a href=http://relacja.legia.net class=link target=blank>Zapis relacji "na żywo"</a><br>- <a href=fotoreportaz.php?id=657 class=link>Fotoreportaż z meczu</a>
FK Homel - Legia Warszawa 1:4 (1:1) Bramki: 1:0 Bressan (20`) 1:1 Iwański (25`) 1:2 Szałachowski (52`) 1:3 Iwański (62`) 1:4 Szałachowski (66`) Legia: Jan Mucha - Jakub Rzeźniczak, Wojciech Szala, Dickson Choto, Tomasz Kiełbowicz - Miroslav Radovic, Roger Guerreiro, Piotr Giza (70' Ariel Borysiuk), Maciej Iwański, Maciej Rybus (79' Mikel Arruabarrena) - Piotr Rocki (46' Sebastian Szałachowski) FK Homel: Igor Łogwinow - Andrei Misiuk, Renan Bressan , Andrei Baranok, Maycon Calijuri (46' Barsukow), Richard Bohomo - Anton Macwiejanka, Siergiej Matwiejczyk, Pavel Rybak, Agwan Mktrachjan - Igor Kuzmenok (66' Prokopow)