Jan Szurek

Źródło: 90minut.pl

06.11.2010 21:48

(akt. 15.12.2018 07:51)

Wypożyczony z Legii do GKP Gorzów Wielkopolski Maciej Górski w dzisiejszym meczu z Górnikiem w Łecznej zdobył swoją trzecią bramkę w rogrywkach pierwszoligowych. Gol Legionisty nie zagwarantował jednak zwycięstwa. Górnik pokonał GKP 2:1. Maciej Górski na boisku pojawił siedopiero w 69. minucie meczu zmieniając innego legionistę, Adama Banasiaka, który wyszedł w podstawowym składzie gorzowian.

Do 62. minuty meczu na boisku w zespole GKP przebywał także Radosłąw Mikołajczak.

W Gorzowie Wielkopolskim jest liczna grupa zawodników związanych wcześniej z Legią. Bramkarzem GKP jest Jacek Skrzyński, który w latach 2006-2009 był graczem Młodej Legii.