Gol Mikołajczaka, wszyscy wypożyczeni zagrali

15.08.2010 23:41

(akt. 15.12.2018 17:51)

Po raz kolejny w meczu I ligi bardzo dobrze zaprezentował się <strong>Jakub Kosecki</strong>. Nie zdobył tym razem bramki, ale jego aktywnosć na boisku nie mogła pozostać niezauważona. "Kosa" rozgrywał, strzelał i asystował. Warto zauważyć, że dwie bramki strzelił były zawodnik Legii <strong>Marcin Mięciel</strong>. Pierwszą z rzutu karnego, a kolejną po tym jak piłka odbiła się od Koseckiego. Z wypożyczonych bramkę zdobył za to <strong>Radosław</strong> <strong>Mikołajczak</strong> dla którego, był to pierwszy gol w sezonie. <strong>Piotr</strong> <strong>Wasikowski</strong> oraz <strong>Wojciech Trochim</strong> rozpoczęli mecze w swoich zespołach od 1. minuty.

Jakub Kosecki (ŁKS) - Zmieniony w doliczonym czasie gry w spotkaniu przeciw Piastowi Gliwice  2-2

Piotr Wasikowski (Zawisza) - Grał do 87 minuty w wygranym na wyjeździe meczu z Polonią Nowy Tomysl 0-2

Wojciech Trochim (Bałtyk Gdynia) - Rozegrał cały mecz w Grudziądzu przeciwko lokalnej Olimpii 2-0

Radosław Mikołajczak (GKP Gorzów) -Wszedł na boisko z ławki rezerwowych i strzelił gola w przegranym meczu z Kolejarzem Stróże 2-1