Joanna Olędzka

Źródło:

29.04.2005 20:56

(akt. 29.12.2018 00:12)

Reprezentacja Polski do lat 19 (rocznik 1986) wygrała, w miejscowości Kula, z Albanią 2:0 (0:0) w swoim ostatnim meczu podczas eliminacyjnego turnieju Mistrzostw Europy, który dziś zakończył się w Serbii i Czarnogórze. Bramki dla drużyny prowadzonej przez <b>Dariusza Dziekanowskiego</b> strzelili: <b>Dariusz Zjawiński</b> (52 minuta) oraz <b>Paweł Pytlarz</b> (75 minuta) z Górnika Polkowice.
Polska zajęła drugie miejsce w turnieju i nie zakwalifikowała się do finałów ME; imprezę wygrali Serbowie, którzy pokonali w piątek Irlandię 1:0. KOŃCOWA TABELA 1. Serbia i Czarnogóra 3 mecze 9 pkt. br. 10-2 ------------------------------------------------------------------------- 2. Polska 3 mecze 6 pkt. br. 4-2 3. Irlandia 3 mecze 1 pkt. br. 1-3 4. Albania 3 mecze 1 pkt. 2-10