Gole Chinyamy i Wawrzyniaka

11.03.2008 22:19

(akt. 21.12.2018 00:17)

Reprezentacja Polski <b>Leo Beenkakkera</b> przegrała z zagranicznymi gwiazdami Orange Ekstraklasy <b>Jana Urbana</b> 2:3. Już w pierwszej minucie po rzucie wolnym i dośrodkowaniu <b>Edsona</b> bramkę zdobył <b>Manuel Arboleda</b>. W 40. minucie po zagraniu <b>Miroslava Radovicia</b> drugą bramkę dla obcokrajowców zdobył <b>Filip Ivanovski</b>. W drugiej połowie bramkę kontaktową strzelił <b>Łukasz Garguła</b>. Na 3:1 dla gwiazd podwyższył kapitalnym uderzeniem zza pola karnego <b>Takesure Chinyama</b>. Wynik meczu ustalił ładnym strzałem <b>Jakub Wawrzyniak</b>.
Bramki: Łukasz Garguła 74, Jakub Wawrzyniak 89 - Manuel Arboleda 1, Filip Ivanovski 40, Takesure Chinyama 79 Polska: Wojciech Kowalewski (66' Sebastian Przyrowski) - Grzegorz Bartczak (66' Adam Danch), Marcin Kuś, Jakub Wawrzyniak, 5. Mariusz Magiera (46' Grzegorz Baran) - Tomasz Zahorski (46' Grzegorz Bonin), Michał Pazdan (46' Piotr Kuklis), Rafał Murawski (41' Łukasz Garguła), Jacek Krzynówek, Robert Kolendowicz (46' Michał Goliński) - Łukasz Piszczek (66' Radosław Majewski). Obcokrajowcy: Emilian Dolha (46' Jan Mucha) - Radek Mynar (46' Ivan Durdjević), Pance Kumbev (46' Inaki Astiz Ventura), Sreten Sretenović (46' Hernani), Manuel Arboleda - Miroslav Radović (46' Stefano Napoleoni), Aleksandar Vuković (46' Mauro Cantoro), Hermes (46' Roger Guerreiro), Edson Luiz da Silva (46' Andradina) - Ilijan Micanski (46' Vuk Sotirović), Filip Ivanovski (46' Takesure Chinyama)