Gole Paluchowskiego i Korzyma

Jakub Trepczyński

21.09.2008 18:11

(akt. 19.12.2018 20:42)

Dwa gole zdobyli w ten weekend zawodnicy wypożyczeni z Legii Warszawa do innych klubów. Autorem jednego z nich był <b>Adrian Paluchowski</b>. W konfrontacji z Flotą Świnoujście, Znicz wygrał przed własną publicznością 4:1. Adrian, prócz zdobytej bramki, wywalczył także rzut karny, który wykorzystał <b>Paweł Kaczmarek</b>. Drugi reprezentant pruszkowskiej drużyny, <b>Wojciech Wocial</b> nie znalazł uznania w oczach nowego trenera <b>Dariusza Kubickiego</b> i nie pojawił się na placu gry.
Druga z bramek była dziełem Macieja Korzyma, który pokonał Peskovicia w 53. minucie meczu. Odra Wodzisław wygrała spotkanie z Polonią Bytom 4:1. „Korzeń” przebywał na murawie przez cały mecz. Zwycięstwo odniosła także Wisła Płock Kamila Majkowskiego. „Nafciarze” pokonali na własnym stadionie byłego Mistrza Polski, Zagłebie Lubin 1:0. „Maja” pojawił się na boisku w 64. minucie gry i to właśnie z nim w składzie, płocczanie zdobyli decydującego o wygranej gola. Ostatnią ekipą z legionistą w składzie, która z boiska schodziła z tarczą było Zagłębie Sosnowiec. W wyjazdowym spotkaniu przyjaciele Legii strzelili Unii Janikowo trzy bramki, tracąc dwa gole. Całe spotkanie w barwach sosnowiczan rozegrał Maciej Gostomski. Na koniec negatywne wiadomości. Dolcan Ząbki, w którym występuje trzech warszawian – Artur Jędrzejczyk, Wojciech Trochim i Adam Frączczak, uległ GKSowi Katowice 0:3. Od początku spotkania na murawie przebywał „Jędza”, natomiast Trochim i Frączczak weszli na boisko w drugiej części gry. Porażki doznała także drużyna Błażeja Augustyna. Rimini Calcio przegrało z Empoli 0:1, a Polak nie znalazł się w składzie na to spotkanie.