Górnik Łęczna - Legia Warszawa 1:2 (1:1)

09.05.2007 19:00

(akt. 23.12.2018 08:01)

Legia Warszawa pokonała 2:1 Górnika Łęczna w ramach 26. kolejki spotkań Orange Ekstraklasy. Pierwszą bramkę zdobyli jednak gospodarze. W 33 minucie spotkania piłkę do bramki, w której dzisiaj stanął <b>Jan Mucha</b> skierował <b>Tomasz Zahorski</b>. Drugą bramkę w tym spotkaniu zdobyli również piłkarze Górnika. W 40 minucie futbolówkę do własnej bramki skierował <b>Toni Golem</b>. Na prowadzenie Legię wyprowadził w 49 minucie spotkania <b>Aleksandar Vuković</b>, który umieścił piłkę w siatce po dokładnym dośrodkowaniu <b>Edsona</b>. Dzięki wczorajszej porażce Korony Kielce, Legia umocniła się na trzecim miejscu w tabeli, a do drugiego Zagłębia Lubin traci siedem punktów. <br>- <a href=http://relacja.legia.net class=link target=blank> Zapis relacji "na żywo"</a><br>- <a href=http://www.legia.net/mecz.php?id=303 class=link>Relacja - Pożegnanie z Łęczną</a><br>- <a href=fotoreportaz.php?id=489 class=link>Fotoreportaż</a>
Górnik Łęczna - Legia Warszawa 1:2 (1:1) Bramki: Zahorski (33') - Golem (40' samobójcza), Vuković (49') Żółte kartki: Szala, Vuković, Janczyk (wszyscy Legia) Legia Warszawa: Jan Mucha - Grzegorz Bronowicki, Wojciech Szala, Dickson Choto, Tomasz Kiełbowicz (35' Edson Luiz da Silva), Miroslav Radović, Aleksandar Vuković, Łukasz Surma, Roger Guerreiro - Piotr Włodarczyk, Bartłomiej Grzelak (83' Dawid Janczyk). Górnik Łęczna: Piotr Leciejewski - Przemysław Kulig, Toni Golem, Mariusz Pawelec, Walerij Sokolenko, Paweł Głowacki (61' Ferdinand Chi Fon), Michał Łabędzki, Artur Andruszczak (82' Kamil Stachyra), Rafał Niżnik (75' Aleksander Kwiek), Tomasz Lisowski, Tomasz Zahorski.