Grali wszyscy, Kucharczyk strzelił dwa gole

Jakub Trepczyński

09.08.2009 14:37

(akt. 17.12.2018 09:02)

Występujący w Świcie Nowy Dwór Mazowiecki napastnik, <b>Michał Kucharczyk</b> nie spoczął na laurach po podpisaniu kontraktu z Legią Warszawa. W spotkaniu 3. kolejki grupy wschodniej II ligi z Olimpią Elbląg Michał strzelił dwie bramki (w 43. i 89. minucie gry), a Świt wygrał 6:5. Kucharczyk przebywał na murawie przez całe spotkanie i został ukarany przez arbitra żółtą kartką. Cały mecz między słupkami bramki Polonii Bytom spędził inny wypożyczony z Legii piłkarz – <b>Wojciech Skaba</b>. Piłkarze Odry Wodzisław nie potrafili pokonać golkipera bytomian, a sami stracili bramkę i Odra uległa rywalom 0:1.
Na boisku pojawili się także pozostali zawodnicy, dla których zabrakło miejsca w kadrze „Wojskowych” i w rundzie jesiennej reprezentują barwy innych klubów. W drugiej odsłonie konfrontacji GKS-u Katowice ze Zniczem Pruszków grał Kamil Majkowski. Jednak wraz z kolegami nie potrafił wywalczyć korzystnego rezultatu w potyczce z piłkarzami ze Śląska. GKS – Znicz 2:0. GKS Bełchatów zremisował z Jagiellonią Białystok 1:1. Maciej Korzym pojawił się na placu gry w 71. minucie spotkania, zmieniając Macieja Małkowskiego. Gospodarze mieli dobrą okazję do zdobycia zwycięskiego gola, ale rzutu karnego wywalczonego właśnie przez Korzyma w ostatnich minutach gry nie wykorzystał Mariusz Ujek. W końcówce meczu pomiędzy Resovią Rzeszów a Hetmanem Zamość (wygrana Resovii 5:0) na boisku zameldował się Damian Łanucha. Zastąpił on Rafała Zawiślana.