Kibice oprawa

Grano dzisiaj, czyli mecze Legii z 12 lutego – Remis we Wrocławiu

12.02.2021 00:15

(akt. 10.02.2021 20:15)

Dwunastego lutego legioniści rozegrali jedno spotkanie. Sześć lat temu zremisowali na wyjeździe 1:1 ze Śląskiem Wrocław.

Równo sześć lat temu legioniści zremisowali 1:1 ze Śląskiem Wrocław w 1/4 finału Pucharu Polski. Tuż przed przerwą gola dla stołecznego klubu strzelił Michał Żyro. W drugiej połowie z boiska przedwcześnie zeszli Tomasz Hołota i Ivica Vrdoljak, którzy obejrzeli po czerwonej kartce. W końcówce spotkania do wyrównania doprowadził Marco Paixao. Dla Michała Masłowskiego był to debiut w drużynie z Łazienkowskiej. - Nie jestem zbyt zadowolony z remisu, mieliśmy szanse na więcej goli, prowadziliśmy, ale nie potrafiliśmy wykorzystać tych okazji. Ale gol strzelony na wyjeździe liczy się podwójnie, jest ważny. Mimo to jestem zawiedziony, bo prowadziliśmy, graliśmy przez jakiś czas w przewadze, ale nic z tego nie wynikło. Bramka stracona to coś, co nie powinno mieć miejsca - ocenił ówczesny trener Legii, Henning Berg. Fotoreportaż jest dostępny TUTAJ.

W rewanżu, po 90 minutach również było 1:1 – do półfinału awansowali warszawiacy, którzy okazali się lepsi w serii rzutów karnych.