Mirosław Drożdż

Źródło:

15.06.2005 19:36

(akt. 28.12.2018 12:17)

[Aktual 22:44] Po serii rzutów karnych Legia odpadła w półfinale Pucharu Polski z drużyną z Grodziska. Wynik meczu otworzył w 17. minucie <b>Mico Vranjes</b>, po zamieszaniu w polu karnym Boruca. Do remisu doprowadził w 33. minucie <b>Tomek Sokołowski I</b>. W naszej drużynie rzutów karnych nie wykorzystali Marek Saganowski (obronił bramkarz) i Jacek Magiera (strzał w słupek). Pewnie swoją jedenastkę wykorzystał Tomek Kiełbowicz.<br><br><a href=mecz.php?id=220 class=link>Pełna relacja z meczu</a><br><a href=http://relacja.legia.net class=link target=blank>Relacja "minuta po minucie"</a>.
Pierwszym finalistą PP zostało Zagłębie Lubin, które w dzisiejszym spotkaniu pokonało obecnego mistrza Polski 3:1 (pierwszy mecz 1:0 dla Wisły). Składy: Groclin Grodzisk Wlkp.: Przyrowski, Łukaszewski (10' Sasa Cilinsek), Vranjes, Kumbev, Mynar, Piechniak, Porazik (73' Marcin Nwacki), Goliński (103' Rafał Kaczmarczyk), Sninsky, Ślusarski, Sikora Legia Warszawa: Boruc, Sokołowski II, Szala (76' Jakub Rzeźniczak), Choto, Kiełbowicz, Włodarczyk (73' Kaczorowski), Surma, Magiera, Vuković, Sokołowski I (103' Marcin Smoliński), Saganowski