Grzelak zadebiutował w Sibirze

Źródło: 90minut.pl

14.08.2010 21:30

(akt. 15.12.2018 17:56)

<p><strong>Bartłomiej Grzelak</strong> zadebiutował w barwach Sibiru Nowosybirsk. Jego drużyna przegrała w 17. kolejce rosyjskiej Priemjer-Ligi na wyjeździe ze Spartakiem Nalczyk 2-4 (1-2). Były napastnik Legii rozegrał całą pierwszą połowę. W przerwie został zmieniony przez <strong>Iwana Nagibina</strong>. Dla Spartaka dwa gole z rzutów karnych zdobył pamiętany z Pogonii Szczeciń brzylijczyk <strong>Leandro</strong>. W zespole z Nowosybirska występuje inny były legionista <strong>Wojciech Kowalewski</strong> który nie zagrał w tym spotkaniu.</p><p> </p>
Spartak Nalczyk 4-2 Sibir Nowosybirsk
Władimir Diadiun 22, Leândro 40 (k), 83 (k), Gogita Gogua 90 - Igor Szewczenko 14, Dmitrij Mołosz 68