Grzelak znów strzela

Źródło: Wirtualna Polska

07.11.2010 15:54

(akt. 15.12.2018 07:49)

Polski napastnik Sybiru Nowosybirsk Bartłomiej Grzelak zdobył gola w niedzielnym meczu ligi rosyjskiej z Zenitem Sankt Petersburg. Pięć bramek puścił za to Wojciech Kowalewski. Spotkanie zakończyło się porażką Sybiru 2:5.
Początek spotkania ułożył się po myśli zespołu z Sybiru. Już w drugiej minucie pierwszego gola zdobył Nagibin. Wynik podwyższył były snajper Legii Warszawa zdobył gola cztery minuty później, wykorzystując sytuację sam na sam z bramkarzem rywali. Jeszcze przed przerwą Zenit doprowadził do wyrównania, dzięki trafieniom Bistrowa i samobójczym golu Reinettego. W drugiej połowie kolejne bramki dołożyli Danny, Semak i Aniukow.

Grzelak rozegrał mecz z Zenitem w pełnym wymiarze czasowym. Całe spotkanie rozegrał też polski bramkarz Wojciech Kowalewski. Dodajmy, że Sybir jest obecnie ostatnim zespołem rosyjskiej Premier Ligi, a Zenit zajmuje pozycję lidera i zmierza po tytuł mistrza Rosji.