News: Hokeiści Legii polegli w meczu z liderem

Hokeiści Legii polegli w meczu z liderem

04.01.2014 20:14

(akt. 09.12.2018 00:12)

Hokeiści Legii pojechali do Katowic na mecz Naprzodem Janów - liderem tabeli I ligi, aby powalczyć o korzystny rezultat. Niestety już po pierwszej tercji było jasne, że legioniści tego spotkania nie wygrają. Pierwszą bramkę gospodarze zdobyli już po 13 sekundach gry.. Do bramki Legii krążek skierował Jakub Radwan, a asystował mu najbardziej efektywny zawodnik rozgrywek Marek Pohl. Kolejne trafienia były dziełem Łukasza Elżbieciaka, Michała Działo i Piotra Cinalskiego. Rezultatem 0:4 zakończyła się pierwsza część gry.

W drugiej tercji ambitnie grajacy legioniści jako pierwsi zdobyli bramkę - Jakub Jaskólski pokonał bramkarza Naprzodu po podaniu Tomasza Wołkowicza. Gospodarze po kilku minutach odpowiedzieli trafieniem Cinalskiego i remisem zakończyła się druga tercja, ale na tablicy wyników widniał rezulat 1:5.

W trzeciej tercji kibice obejrzeli dwa gole - oba w końcówce zdobył Adam Rajski. Legia przegrała z Naprzodem 1:7, rewanż w niedzielę o godzinie 18.

Naprzód Janów - Legia Warszawa 7:1
1 : 0 Jakub Radwan ( Marek Pohl ) 00:13
2 : 0 Łukasz Elżbieciak ( Jakub Radwan ) 07:20
3 : 0 Michał Działo ( Łukasz Elżbieciak ) 15:28
4 : 0 Piotr Cinalski ( Michał Gryc ) 15:49
4 : 1 Jakub Jaskólski ( Tomasz Wołkowicz ) 24:42
5 : 1 Piotr Cinalski ( Łukasz Mejka - Michał Gryc ) 31:11
6 : 1 Adam Rajski ( Łukasz Kisiel ) 53:37