News: Hokej: Do zera z SMSem

Hokej: Do zera z SMSem

08.12.2013 17:53

(akt. 09.12.2018 01:38)

Hokeiści Legii w niedzielę byli bezlitośni dla rywala z Sosnowca i pokonali SMS II 13:0. Po pierwszej tercji było w zasadzie już po meczu - legioniści szybko rozpoczęli strzelanie i po 20 minutach prowadzili 6:0. W drugiej części gry dołożyli kolejnych pięć trafień, zaś w ostatniej tercji jeszcze dwie bramki. 13:0 i kolejne trzy punkty w tabeli dopisane.

Fotoreportaż z meczu - kliknij tutaj

Hokeiści Legii, podobnie jak w sobotę, od początku uzyskali ogromną przewagę. Już po minucie do siatki rywali trafił Wojciech Wróblewski, który wkorzystał znakomite podanie od Karola Szaniawskiego. Na 2:0 sześć minut później podwyższył właśnie Szaniawski. Kolejna dwa trafienia krążkiem do siatki zaliczył ponownie Wróblewski, któremu asystowali Jarosław Grzesik oraz Szaniawski. W pierwszej tercji gole strzelali jeszcze Łukasz Bułanowski i Karol Wąsiński.

W drugiej części gry legioniści zdobyli następne pięć bramek, nie tracąc przy tym żadnej. Tym razem sześć minut po przerwie w grze na listę strzelców jako pierwszy wpisał się Paweł Popielarz. Kolejne trafienia były dziełem Rafała Cychowskiego, Tomasza Wołkowicza, Szaniawskiego i ponownie Wołkowicza.

W trzeciej tercji legioniści trochę zwolnili tempo, jakby nie chcąć dobijać leżącego. Bramkarza z Sosnowca pokonali jeszcze tylko Bułanowski i Wróblewski i wynikiem 13:0 zakończyło sie niedzielne spotkanie z SMS-em II Sosnowiec.

Legia - SMS II 13:0 (6:0, 5:0, 2:0)

1:0 Wojciech Wróblewski (Karol Szaniawski) 1:07
2:0 Karol Szaniawski 7:01
3:0 Wojciech Wróblewski (Karol Szaniawski - Jarosław Grzesik) 9:30
4:0 Wojciech Wróblewski (Jarosław Grzesik) 10:54
5:0 Łukasz Bułanowski (Michał Porębski) 13:11
6:0 Karol Wąsiński (Grzegorz Rostkowski - Tomasz Wołkowicz) 15:25
7:0 Paweł Popielarz (Tomasz Wołkowicz - Michał Porębski) 26:57