News: Hokej: Legioniści pokonali SMS

Hokej: Legioniści pokonali SMS

07.12.2013 18:31

(akt. 09.12.2018 01:40)

Hokeiści Legii w sobotnie popołudnie pokonali zespół SMS II Sosnowiec 11:2. Legioniści od samego początku wyraźnie przeważali, w dodatku bardzo szybko objęli prowadzenie. Już po 20 sekundach do bramki gości trafił Karol Wąsiński, który wykorzystał podanie Tomasza Wołkowicza. Po trzech minutach było już 2:0 - tym razem Tomasz Wołkowicz umieścił krążek w siatce wykorzystując zagranie Grzegorza Rostkowskiego. Szybko zdobyte prowadzenie ustawiło przebieg spotkania, legioniści kontrolowali wydarzenia na tafli. Pierwsza tercja zakończyła się wynikiem 4:0. Gole strzelali jeszcze Patryk Wąsiński z podania Łukasza Bułanowskiego i Wojciech Wróblewski po akcji Rafała Solona i Pawła Popielarza.

Fotoreportaż z meczu

Skrót wideo - kliknij tutaj

W drugiej tercji gra się jakby uspokoiła, a jako pierwsi do siatki trafili goście za sprawą Kamila Pędrasia. To podrażniło ambicje naszych zawodników którzy znów odpowiedzieli czteroma bramkami - najpierw po niespełna dwóch minutach bramkarza gości pokonał Karol Wąsiński - akcja Michała Porębskiego i Rałała Solona. Kolejne trafienia padły w końcówce tej części gry - na listę strzelców wpisali sie Łukasz Bułanowski, Karol Wąsiński i Michał Porębski. 8:1 i trzecia tercja była już formalnością.

Po zagraniu Rafała Solona gola strzelił Łukasz Bułanowski. Następnie cieszyli sie goście - Łukasz Błotnicki pokonał naszego bramkarza, ale było to ostatnie trafienie tego dnia przez ekipę z Sosnowca. Tuż przed końcem wynik podwyższył jeszcze Wojciech Wróblewski, a rezultat na 11:2 ustalił Rafał Cychowski.

Legia - SMS II Sosnowiec 11:2 (4:0, 4:1, 3:1)

1:0 Karol Wąsiński (Tomasz Wołkowicz) 0:31
2:0 Tomasz Wołkowicz (Grzegorz Rostkowski) 3:06
3:0 Patryk Wąsiński (Łukasz Bułanowski) 15:27
4:0 Wojciech Wróblewski (Rafał Solon - Paweł Popielarz) 18:00
4:1 Kamil Pędraś 29:35
5:1 Karol Wąsiński (Michał Porębski - Rafał Solon) 31:36
6:1 Łukasz Bułanowski (Patryk Wąsiński) 37:44