News: Hokej: Porażka z liderem

Hokej: Porażka z liderem

19.10.2013 20:50

(akt. 09.12.2018 05:34)

Hokeiści Legii przegrali 0:4 w meczu z KTH Krynica. Legioniści dzielnie walczyli w pierwszych dwóch tercjach. Pierwsza bramka dla rywali padła w szóstej minucie ostatniej części gry. Jutro podopieczni Lubomira Witoszka postarają się zrewanżować liderom pierwszej ligi.

Legioniści przyjechali do Krynicy zmęczeni, gdyż w piątek rozgrywali zaległy mecz z UKH Dębica. Mimo wszystko w pierwszych dwóch tercjach podopieczni Lubomira Witoszka twardo walczyli z liderami rozgrywek i gracze ze stolicy bezbramkowo remisowali. Kryzys przyszedł w szóstej minucie ostatniej części gry. Po akcji Dubeli i Kruczka do legijnej bramki trafił Dawid Majoch. Pięć minut później rezultat spotkania na 2:0 podwyższył Jakub Gimiński, któremu krążek zagrał Marek Bryła. Ostatnie dwa trafienia zanotował Grzegorz Leśniak.

Legioniści w niedzielę rozgrają drugi mecz z KTH Krynica.

KTH Krynica - Legia Warszawa 4:0 (0:0, 0:0, 4:0)
Majoch (45:27', Dubel, Kruczek), Gimiński (50:39', Bryła 5/4), Leśniak (53:04', Kruczek), Leśniak (56:39', Majoch, Kruczek).