Jan Urban: Sytuacja kadrowa nie jest zła - WIDEO

Marcin Szymczyk

Źródło: Legia.Net

25-03-2013 / 15:09

(akt. 10-12-2018 / 00:24)

- Podobno boisko w Grudziądzu jest w całkiem niezłym stanie, czym zaskoczeni są nawet gospodarze. Po usunięciu pokrywy śnieżnej okazało się, że murawa jest stanie nadającym się do gry. Dodatkowo ma być plusowa temperatura i będzie można rozegrać to spotkanie. Ja jeszcze nie jestem w stu procentach pewien, ale jeśli w nocy nie będzie opadów śniegu, dużego mrozu to powinno być dobrze. Nie stąpając po boisku w Grudziądzu, nie oceniając go trudno mi powiedzieć czy zagrożenie kontuzji będzie większe niż normalnie. Podejrzewam, że murawa może być zmrożona co nie jest dobre dla zawodników obu drużyn. Pojedziemy i na miejscu ocenimy stan boiska i my i sędziowie. Gdyby było źle to nikt przecież nie będzie chciał grać kosztem zdrowia piłkarzy - mówił po dzisiejszym treningu szkoleniowiec Legii Jan Urban.

- Sytuacja kadrowa nie jest zła. Kilku piłkarzy jest na zgrupowaniu kadry, ale wielu z nich i tak nie zagrałaby w tym meczu. Do mojej dyspozycji są już Tomasz Jodłowiec, Jakub Rzeźniczak czy Jorge Salinas. Musimy pamiętać, że za kilka dni gramy z Polonią, to dobre przetarcie i podtrzymanie rytmu meczowego.


- Olimpia będzie chciała pokazać się z jak najlepszej strony przed własną publicznością, wszystkie bilety są już dawno wyprzedane i atmosfera na pewno będzie fajna. Rywal nie mają nic do stracenia i zagra jak najlepiej potrafi.

Komentarze (4)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
~hate
  • 0 / 0
wy-sprzedane :)
~wyp-
  • 0 / 0
historycznie, jest poprawnie wy-przedane /od wyprzedazy/ wspolczesnie czesciej uzywane wy-sprzedane /od sprzedazy/ = obie f. poprawne ;) niepotrzebne halo...
~(L)over
  • 0 / 0
jutro liczy się tylko uniknięcie kontuzji, ale na K6 chciałbym w końcu oglądać nasze zwycięstwo...
~Zygmić
  • 0 / 0
Dokładnie, niech nawet zagrają na 50 % byleby wystarczyło do awansu i bez kontuzji sie obyło jak dla mnie możemy przegrać 2:5 a i tak oszczędzie krytyki bo znam priorytety.