Reklama HEG

Jarosław Niezgoda: Za mną trudne miesiące

Maciej Ziółkowski

Źródło: Legia.Net

21-12-2018 / 00:12

(akt. 21-12-2018 / 04:05)

- Cieszę się, że wróciłem do gry. Minęło około siedmiu-ośmiu miesięcy od mojego ostatniego występu, trochę się to wszystko przeciągnęło. Wierzyłem, że w tym roku uda mi się wejść chociaż raz na boisko, udało się – powiedział po spotkaniu z Zagłębiem, Jarosław Niezgoda.

fot. Michał Chwiediuk / 400mm.pl

- Za mną trudne miesiące. W listopadzie czułem się coraz lepiej, dochodziłem do formy. Liczyłem, że w końcu nadejdzie ten moment. Wróciłem, ale kontuzja szybko się odnowiła. Wszystko wyglądało niepewnie, przez co miałem dużo myśli w głowie. Zastanawiałem się czy oraz kiedy ponownie wybiegnę na murawę. Miałem specyficzną sytuację, kontuzję pleców ciężko wyleczyć w stu procentach. Na szczęście, teraz jest już okej i wierzę, że tak zostanie. Muszę nauczyć się po prostu z tym funkcjonować, gdy ból powróci. Czasami będę trenował indywidualnie, ponieważ nie mogę zawsze robić wszystkiego, co reszta zespołu.

- Czeka nas krótki, dwutygodniowy odpoczynek. Zbliżają się święta, a później wyruszymy na dwa zgrupowania do Portugalii. Tam będę chciał pokazać się z jak najlepszej strony, aby przekonać do siebie trenera i zasłużyć na występy w podstawowym składzie. Nie ukrywam, to jest mój cel.

- Tydzień temu, gdy znalazłem się w kadrze, czułem się… dziwnie. Przez cały dzień byłem zestresowany. Wcześniej, gdy znajdowałem się w rytmie, przyzwyczaiłem się do tego, lecz ostatnio było trudno. Już teraz wszystko przebiegło tak, jak trzeba.

- Nie spodziewałem się, że na boisku będziemy mieć problemy. Przyjechaliśmy do Sosnowca jako faworyt, w tym momencie awansowaliśmy na pozycję lidera, a Zagłębie zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Trener uczula nas jednak na to, że nie można lekceważyć przeciwnika. Gospodarze pokazali się z dobrej strony.

Komentarze (20)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Generał
  • 0 / 0
Jaro - powodzenia:)
Podpułkownik
  • 0 / 0
I oby jak najlepsza przyszłość!
Prawda taka ze ostatnie MP w dużej mierze zawdzięczamy Jarkowi. Ma super nosa do strzelania i oby forma mu szybko wróciła.
Jarku dużo zdrowia.
To może być jedno z naszych najlepszych wzmocnień na wiosnę.
Domyślny awatar Podpułkownik
  • 0 / 0
Jarek powodzenia, trench mocno i oby bez kontuzji.
Dobrze przepracuj zimę żeby była moc i gaz tak by od lutego ładować bramy jak przed kontuzją.
Fajnie, że wróciłeś już teraz. Twoja szybkość będzie nam bardzo potrzebna.
Na wiosnę będzie jak nowy
Dobrze przepracowana zima i na wiosnę w napadzie Jaro i Sandro, a Carlitos za ich plecami ;)
Dawaj Jarek.
Generał dywizji
  • 3 / 1
Chłopaku wierzę w ciebie niesamowicie za co nie raz byłem ostro hejtowany (czasy gdy Jarek grał jeszcze w kiosku ruchu i domagałem się jego powrotu). Jak będzie zdrowie to o resztę jestem spokojny. Duet Niezgoda i Kulo to mam nadzieję najbliższa przyszłość Legii.
Powodzenia I szybkiego powrotu do zdrowia!!!
Podpułkownik
  • 0 / 0
Już wrócił. I niech tak zostanie.
Trzymaj się Jarek, jesteś zwycięzcą!
Domyślny awatar Starszy kapral
  • 1 / 0
Panie Jarku życzę zdrowia. Super,że pan wrócił!!!
Dobrze że już wróciłeś do gry. Zdrówka. Płockie jamniki ukąsisz po przerwie.
Dobrze że wróciłeś Jaro. Trochę więcej czucia piłki i by była dobra asysta do Nagya, bo zabrał chłopak ze 3 obrońców.
Dobrze że wraca do grania, oby na wiosnę był wzmocnieniem.
Jarku powodzenia.