Jeszcze raz...

Źródło:

07.02.2000 23:59

(akt. 19.12.2018 18:13)

Jak wcześniej informowaliśmy Legia poniosła dwie porażki na bardzo krótkim zgrupowaniu w Niemczech. W piątek "nasza" drużyna poniosła porażka 1:2 z FC Chemnitz. Jedyną bramką strzelił Bartosza Karwan w 14 minucie. Bartek w czwartek wpisał się na listę strzelców także w sparingu z MZKS Kozienice. Bartek zaczął być pupilkiem Smudy... "Gdybym został selekcjonerem, od Bartka zaczynałbym powołania do reprezentacji" - twierdzi "Franz".
Drugi sparing Legia przegrała 1:3 z Energie. Nie dość, że przegraliśmy dwoma golami z niemieckim drugoligowcem, to jeszcze nasz nowy nabytek, Paweł Wojtala, doznał kontuzji. Jak dotkliwej - jeszcze nie wiadomo. Jedyną bramkę strzelił Piotrek Mosór. Właśnie "Ino" zastąpił kontuzjowanego Pawła...
FC CHEMNITZ - LEGIA 2:1 (1:1) (Bramka dla Legii: Karwan 14)
Legia (I połowa): Kowalewski - Wojtala, Łapiński, Zieliński, Bednarz - Karwan, Majewski, Mięciel, Sokołowski - Czereszewski, Citko.
Legia (II połowa): Kowalewski - Mosór, Łapiński, Zieliński, Sokołowski - Wiechowski, Murawski, Mięciel (65 Sawicki), Wróblewski - Karwan, Czereszewski.
ENERGIE COTTBUS - LEGIA 3:1 (1:1) (Bramka dla Legii: Mosór 45)
Legia: Kowalewski - Wojtala (40 Mosór), Łapiński, Zieliński, Siadaczka - Sokołowski, Majewski, Mięciel (46 Murawski), Karwan (46 Wiechowski) - Czereszewski, Citko (46 Sawicki).