Juniorzy młodsi przegrali z Chemikiem Police

Źródło: Legia.Net, 90minut.pl

08.07.2011 21:33

(akt. 14.12.2018 02:47)

<p>Bilansem jednego zwycięstwa i jednej porażki mogą legitymować się juniorzy Legii, którzy walczą w Gdyni o mistrzostwo Polski rocznika 94'. Po środowej wygranej z OKS-em Olsztyn, tym razem podopieczni trenera Jarosława Wójcika przegrali z Chemikiem Police 2-4. Wojskowi spadli tym samym na trzecią pozycję w tabeli. Obie bramki dla stołecznego zespołu, zdobył najskuteczniejszy piłkarz naszej drużyny - Jakub Arak. W drugim dzisiejszym pojedynku, Rozwój Katowice zremisował z poprzednim rywalem legionistów 1-1. Lepsi w karnych, okazali się ci pierwsi. Poniżej szczegóły.</p>

Legia Warszawa - Chemik Police 2:4
11' (0:1) Bartosz Sasin
16' (0:2) Mateusz Sowala
49' (0:3) Patryk Galoch
52' (0:4) Patryk Galoch
78' (1:4) Jakub Arak
80' (2;4) Jakub Arak

Wyjściowy skład Legii: Smyłek - Turzyniecki, Fabiszewski, Rozmus, Jagiełło - Misiak, Sokołowski, Kurowski, Kalinkowski, Mazek - Żegleń

Czerwona kartka: Piórkowski 75. minuta (Legia) - Zawodnik Wojskowych został ukarany czerwoną kartką po 7 minutach od wejścia na boisko. Sędzia pokazał mu kartonik za faul na rywalu.

OKS Olsztyn - Rozwój Katowice 1:1, karne 4:5
16' (0:1) Adam Żak
60' (1:1) Paweł Kułakowski

Terminarz spotkań: 10 lipca
11:00, Gdynia: OKS 1945 Olsztyn - Chemik Police 11:00, Gdynia: Legia Warszawa - Rozwój Katowice