Keller nie chce pracować w Polsce

Piotr Kamieniecki

Źródło: Twitter

06-08-2018 / 16:55

(akt. 22-12-2018 / 11:14)

Jens Keller, wymieniany od kilku dni jako potencjalny kandydat na trenera Legii Warszawa, nie będzie pracował w Polsce. Powód jest prosty - były szkoleniowiec m.in. Schalke 04 nie chce pracować nad Wisłą. Nie doszło nawet do negocjacji w sprawie ewentualnego kontraktu, gdyż Keller nie wyraził chęci rozmów o zatrudnieniu przy Łazienkowskiej.

 

Jeszcze w niedzielę Keller gościł na zgrupowaniu Werderu Brema, gdzie rozmawiał z pierwszym trenerem drużyny, Florianem Kohfeldtem. Zajęcia Werderu obserwował również Julian Nagelsmann, który prowadzi Hoffenheim.

Komentarze (117)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Generał broni
 • 1 / 0
Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Trener to wydatek ale wizja trenera to kolejny wydatek. Dobry trener będzie chciał jakiegoś zawodnika sprowadzić, do tego sztab szkoleniowy i kasa "puchnie".
Domyślny awatar Kapral
 • 0 / 2
Brakuje jeszcze klubu kokosa i będzie jak za Wojciechowskiego w Polonii. Dobrze, że to Legia, w lidze jakoś się chyba jeszcze utrzymamy...
Pułkownik
 • 0 / 1
a Jędza to gdzie, jak nie w klubie kokosa?!
Domyślny awatar Porucznik
 • 0 / 2
Jozak to był pierwszy trener wymyślony przez Mioduskiego, a tak naprawdę pomysłodawcą był podobno Zahorski. Klaufuric został przez wyniki oraz z braku lepszej opcji. Teraz Mioduski ma okazję by podjąć dobrą decyzję. Jeśli nie stać go na opcję zagraniczną to na bazie poprzednich wynalazków nie jest wstydem dogadać się z Bartoszkiem czy Ojrzyńskim.
Domyślny awatar Podporucznik
 • 2 / 0
Co to znaczy nie stać?! Klubu z budżetem ponad 30 mln euro nie stać na dobrego trenera? Nie ma absolutnie nic ważniejszego niż dobry sztab szkoleniowy. Aby móc dobrze sprzedawać piłkarzy, trzeba ich rozwijać, a rozwijać ich może tylko dobry trener.

Moim zdaniem minimum 10% budżetu powinno pójśc na sztab, czyli jakiś 3 mln euro. 1 - 1,5 mln euro dla głównego, reszta dla trenera od fizycznego, asystenta, i od indywidualnych aspektów.
znając naszego prezesa, to do końca eliminacji LE na stanowisku trenera pozostanie Vuko, po odpadnięciu z Luksemburczykami przyjdzie trener "na dorobku" oczywiście na lata, taki który w Legii sporo się nauczy...i pewnie dociągnie do połowy sezonu...w przerwie zimowej wyprzedaż, bo 2 lata bez pucharów na finansach muszą się odbić!!! następnie walka o górną część tabeli...Miodulski jeszcze 2 lata wyprzedaje tych, na których ktoś się jeszcze chce skusić, po czym zwija manatki i oddaje klub za czapkę gruszek...przykre, ale taki wg mnie scenariusz czeka NASZĄ LEGIĘ!!!
Generał
 • 1 / 0
takich na lata to my już mamy w sztabie dwóch nikt nie musiałby przychodzić;)
~rec
 • 0 / 0
Nie sądzę żeby w trakcie eliminacji LE jakiś trener przyszedł i na dzień dobry wziął odpowiedzialność za ewentualne odpadnięcie. Więc dopóki to się nie rozstrzygnie nie ma co na to liczyć. No może Ojżyński by się na to zgodził ale on dostał "pocałunek śmierci" od Bogusława więc Mioduski go nie weźmie.
~bubba
 • 0 / 0
Wyprzedaż, a kogo niby??? w tej formie to nikogo, podkreślam nikogo nie mamy na sprzedaż, przecież kto kupi tych ogórków, kto kupi Radovicia w tej formie, Jędrzejczyka to za darmo nikt nie chce, podobnie z Kuchym Pazdanem, a czerwony szrot z Bałkanów???? No chyba że się ogarną Panowie i zacznie im się chcieć, ale nie w tym układzie co teraz funkcjonuje.
~Marti
 • 0 / 0
Jak to Psikuta??? Mowiles ze nazywasz sie Keller....
Młodszy chorąży
 • 0 / 0
Ciekawy wywiad z Leszkiem Ojrzyńskim odnośnie Legii
youtu.be/2OBwzp97f4I
~Ddfff
 • 2 / 0
Tak szczerze mówiąc Ojrzyński ma doswiadczenie a nigdy nie prowadzil dobrego zespolu a i tak potrafił cos ugrac. Kto wie jak by wygladala NASZA LEGIA podjego wodzą
Domyślny awatar Generał dywizji
 • 8 / 0
Ciekawe jakby się rozwinęła kariera Mioduskiego jakby Kulczykowi tak zatrudniał dyrektorów jak Legii trenerów, pewnie teraz by krowy karmił swoim dyplomem MBA.
Ty trollu, Ty :)3
~StojanStojanov
 • 0 / 0
Ktoś się dziwi? Jaki solidny trener zarezykuje swoim CV obejmując drużynę którą do sezonu przygotowywał amator a nie on sam, wiedząc że trener w Legii pracuje średni pół roku. Poza tym na starcie arcy trudne zadanie, awans do fazy grupowej. Czyli będzie kolejny wynalazek, lub trener z Polski.
Kapral
 • 1 / 0
Koledzy (i Koleżanki), aż się boję, co znowu Prezes wymyśli ...
Niw gadajcie głupot że nikt nie chce w polskiej lidze. Na pewno chcą chciazby taki Skrypnyk trenuje Ryge. Sherif też w tamtym roku miał Włocha z przeszłością w serie A. A teraz maja Sablicia, byłego trenera m.in. Hajduka.Cheburin prowadzi Sudowe.
Naprawdę na tym świecie jest masa trenerow lepszych niż doktor piłki czy trener z 2 ligi chorwackiej
Tylko do naszej ligi niby nie da się ściągnąć. Moim zdaniem da się tylko ktoś z uporem maniaka woli zatrudniać amatorów.
Domyślny awatar Starszy sierżant
 • 3 / 0
Pewnie, że są ale będzie nam ciężko takiego znaleźć, sami sobie narobiliśmy złej famy kasując trenerów po pół roku. Ludzie są ambitni i nie chcą sobie wpisywać porażek do CV. A u nas trener to ma poważne kłopoty jak się nie spodobają piłkarzom treningi czy ustawienie. Zmienić trzeba tych co drużynę rozwalają od środka a trenera wziąć po dobrym research'u i dać mu kontrakt na dwa lata, jeśli nie mamy rozeznania na rynku to trzeba się poradzić kogoś kto ma, a tych, którzy powinni nam trenerów obecnie szukać wypieprzyć i pogonić. U nas natomiast podejście jest złe i to u wszystkich, kibice też się domagają głowy trenera gdy ten przegra powiedzmy 4 mecze. I tak, uważam, że obecna sytuacja pokazuje dobitnie, że prezes po prostu spełnia wolę ludu. Kibice chcieli głowy trenera to głowa poleciała i jest to wg mnie fakt ponieważ widzimy teraz, że nie mieliśmy nikogo w zanadrzu. Mógłbym się nawet założyć, że zostanie zatrudniony Ojrzyński (bo chce go duża i głośna grupa ludzi) gdyby nie wpis Leśnodorskiego gdzie sam taki ruch Mioduskiemu polecał, teraz wchodzimy już w aspekty ambicjonalne i można z dużym prawdopodobieństwem powiedzieć, że go tutaj nie zobaczymy, bo Mioduski musi mieć "swój projekt". Wg mnie, jeśli nie znaleźliśmy trenera od momentu zwolnienia Jozaka i przejęcia władz przez Klafa aż do momentu rozpoczęcia rozgrywek, to bym bardziej nie znajdzemy nikogo w 2 tygodnie... już chyba tydzień.
Zgadzam się, nawet taki wynalazek Lettieri, niby totalny noname z zadupia radzi sobie całkiem ok. Pytanie w którą szkołę chcemy uderzyć, najbliżej szkoła niemiecka i chyba ten kierunek mógłby się sprawdzić.

Aczkolwiek każdy po kilku wtopach chce z tego co widzę znanego trenera, a co najmniej z jakimiś sukcesami.

Pytanie, czy ktoś tak z marszu chce tutaj wjechać.
Na tym polega rola prezesa i zarządu by w razie czego wesprzeć trenera w trudnym momencie. Nawet wtedy gdy 90 procent ludzi tutaj chce jego zwolnienia.
U nas poza szybkimi zwolnieniami jest też ohydna hipokryzja Mioduskiego który mówił o trenerze na lata czy stabilizacji po czym zwalnial. I teraz łatwo nie bedzie. Nikt mądry nie uzna tego czołówka za normalnego prezesa tylko ekscentrycznego wariata.

Swego czasu Termalika zwalniala i też myslano czy kogoś znajdą a zatrudnili Zielińskiego. Zawsze się ktoś znajdzie bo bezrobocie trenerskie jest niewdzieczne.
Z drugiej strony zobaczcie, że taki Mamrot, czy Brosz, to też jeszcze przed chwilą nikomu nieznani trenerzy na dorobku.

Amikorz również postawił na świeżaka Djurdevicia, z jakim skutkiem, się okaże.

Przy czym ww. i ich kluby nie muszą wygrywać MP, zresztą notorycznie tego nie robią, bardziej nastawieni są na stabilizację składu, budżet jest skrojony tak, by nawet wtopa w pucharach nie zachwiała równowagi.

U nas tak nie jest i to jest w zasadzie problem. My musimy przyjąć jakąś wizję, w końcu, a to jest kolejne ryzyko bo sezon już ruszył, za chwilę decydujące o być albo nie być mecze.

Jednak z tego co obserwuję takie ryzyko trzeba podjąć, i w końcu postawić na kogoś nie na kolejną chwilę (czyt. nie do końca sezonu, który ledwo wystartował). I tu jest cały popis - albo idziemy drogą ww. i bierzemy kogoś na dorobek (znajdzie się bez problemu) albo bierzemy kogoś o w miarę znanej marce, kto będzie chciał wejść w kocioł

My natomiast w tym oto wspaniałym momencie ścinamy na szafocie trenera, nie wiem czy pod nasza presją, czy presją szatni, czy dziwnej logiki prezesa, w każdym razie w bardzo złym momencie.
Logika byłaby wtedy gdyby był gotowy trener w jego miejsce. A tak to skrajna nieodpowiedzialnosc.
Wiem jednak o co chodzi Mioduskiemu. Myśli że znowu wyjdzie mu numer jak z Klafem i Vuko zacznie wgrywać a później jak przyjdzie kryzys to pogoni amatora.
~czeski.lacznik
 • 0 / 0
Panowie jest jeden naprawdę świetny kandydat z dobrych źródeł wiem że zainteresowany posadą w Legii i na którego nas stać nazywa się Jaroslav Silhavy. , 2 krotny Mistrz Czech, przez wielu znawców u naszych południowych sąsiadów lepszy nawet od VRBY. Jest jeszcze wolny ale ma oferty ze Sparty albo wstępne propozycje od reprezentacji Czech. To jest człowiek dla nas Tylko trzeba cisnąć - Legia wie o nim i powinna jego wybrać.
Domyślny awatar Starszy sierżant
 • 0 / 0
Tu po każdej porażce sami komentujący wywalają wszystkich wraz z trenerem na zbity pysk. Może trochę trzeba poprzegrywać, żeby wszyscy ochłonęli i nie traktowali sypiącego się klubu jak maszynki do wygrywania, gdzie za chwilę nikt już nie będzie chciał pracować.
~Yorick
 • 5 / 0
Kto sieje wiatr, zbiera burzę.
Jak bym się szanował, to też bym nie poszedł do burdelu Mioduskiego, jeszcze w sytuacji, gdy ten go sam podpalił.
Można było zatrudnić trenera w czerwcu, mieć spokojnie przepracowane przygotowania i walczyć o puchary.
To lepiej było "dać szansę" żółtodziobowi. No to daliśmy szansę.
Kim jest teraz i jak jest postrzegany Mioduski? Jako niezrównoważony ekscentryczny milioner, podejmujący chaotyczne emocjonalne decyzje.
Mioduski musi ponosić konsekwencje swoich decyzji. Szkoda, że my razem z nim.
Domyślny awatar Podporucznik
 • 0 / 1
Dobrze, że dał szansę.
- Żle, że było wrażenie, że to trener do pierwszej porażki. To na pewno mu nie pomogło, szatnia to czuła.
- Źle, że go zwolnił nie mając żadnej opcji.
- Źle, że nie kupił mu obrońców, a pozwolił odejść Broziowi
Podpułkownik
 • 6 / 0
Zaczyna mnie to wqrwiac.
Domyślny awatar Generał brygady
 • 1 / 0
I mię też
Przecież to jest parodia. Sam fakt że Klafa zwolnili a w czwartek jeszcze trenował drużynę...
Bez żadnego przemyslenia. Celowal w Nawalke a tamten go olał.
To jest kompromitacja.
Major
 • 3 / 0
Myślę, że większość na tym forum jest podqrwionych. Ciekawe z iloma trenerami już negocjowano, żeby chociaż to napisali.
Major
 • 0 / 2
Sytuacja się zagęszcza, przeciwnicy w lidze odjeżdżają, napięcie przed meczami ostatniej szansy w pucharach coraz większe, a trenera nadal nie ma. Liga jest do nadrobienia, ale puchary mogą uciec bezpowrotnie.


Panie Prezesie PROSIMY O TRENERA

z góry dziękuję :-)
Powoli się zastanawiam nie kiedy będzie trener tylko czy w ogóle będzie...
Major
 • 0 / 1
Robbson177

Ja się jeszcze łudzę, że może trafi się nam ktoś odpowiedni z charyzmą i odpowiednim warsztatem.
ciekawe czy by chciał pracować w Legii i ile kosztowałoby jego wykupienie ? https://www.transfermarkt.pl/ole-gunnar-solskjaer/profil/trainer/7286
Domyślny awatar Major
 • 0 / 1
Żeby złapać kogoś za jaja to ten ktoś musi je mieć.... U nas większość ma niestety P izdeczki . Trzeba sprowadzić takich co mają jaja a potem ich za nie łapać. TYLKO LEGIA.
Domyślny awatar Generał brygady
 • 0 / 0
Jeszcze to ca na minus dla poważnego trenera --- nie może on przygotować rużyny bo przejmuje ją w trakcie rundy i to na jej początku a nie końcu. Okienko się kończy a nastepne kiedy już pozna drużyne jest u nas późno bo nie po rozegraniu polowy sezony zasadniczego a większej ilości meczów. Nie jest to komfortowa informacja pod względem mozliwości wprowadzenie nowych ludzi przez trenera. Pomijam już fakt pustego budżetu bo w tej formie i tej sytuacji kadrowej (że o niesnaskach w drużynie nie wpsomne bo tylko ktoś infantylne myślący mógłby sądzić że jest tam jedna zwarta grupa z jednym celem) po wylosowaniu Rumunów no coż będzie bardzo trudno (ale najpierw przejdźmy Luxemburczyków a dopiero potem myslmy co dalej)
Nie przesadzaj nie jest to jakaś niesamowita sytuacja tylko normalka rzecz tzw przejęcie w czasie sezonu. To tylko kwestia kasy i czasu kontraktu.
Każdy szanujący się trener będzie chciał kasy i kontraktu minimum 2 lata plus duże odszkodowanie w razie zwolnienia by się zabezpieczyć. To chyba oczywiste.
Jeden z kandydatów trenuje Ryge to takie tuzy?
Domyślny awatar Starszy szeregowy
 • 0 / 3
Brać Ojerzynskiego byl szrot zagraniczny hasi jozak klaufric bez doświadczenia a mioduski nie ma nie stety kasy na dobrego trenera z zagranicy i znowu sprowadzi jakiegoś trenera bez doświadczenia i wyników a Ojerzyński złapie za jaja te baby co są w legi i zrobi porządek
Żadnych Ojrzyńskich, Rumaków, Bartoszków i Smud! W PL nie ma dobrych trenerów! Gdyby byli, to w większości nie pracowali by eklapie.
~do frank
 • 0 / 0
swietny argument... Jakby byli dobrzy, to by nie pracowali w eklapie.... Jest ktos taki jak Marek Zub, pracowal na litwie, w chinach, bialorusi a teraz chyba w kazachstanie. Musi byc z niego kozak trener...
Domyślny awatar Generał brygady
 • 0 / 0
Dlatego pisałem zeby się nie podniecać nazwiskami typu Keller czy szczególnie Brosz. Nasza liga to dno, do niedawna Legia była sporo pnad tym dnem, niestety teraz mocno poszliśmy w dół. Nikt konkretny nie będzie chcial tu pracować a dodatkowo widząć że sytuacja Legii jest słaba więc nie ma sensu gadanie o takich nazwiskach, trzeba czekać na oficjalne info. Wg mnie trenerem będzie

- koleś z nazwiskiem ale od jakiegoś czasu nic nie robiący lub nic nie pokazujący co będzie ryzykiem
- koleś młody, mający sukcesy w swojej słabej lidze lub na zapleczy niezłej ligi ale do tego trzeba mieć kontakty, pytanie czy my je mamy
- trener może nie noname ale taki ala Pacheta coś w tym stylu

Także generalnie nie nastawialbym się i skończyłbym gadki jakie to nazwiska do nas trafią bo przypomina to mocarstwowe gadni niektórych na forum którzy nie widzieli i nie widzą jaka jest obecnie sytuacja w klubie, dryużynie, sytuacja kadrowa (kontuzje) i przeidują ternerów w takim stylu jak ogranie Crveny Zwezdy .... do ktorej się nie udalo nawet podejść
Takie zapowiedzi, pogłoski kto jest w grze, a znając życie skończymy z jakimś kolejnym parodystą....
Oby nie
Domyślny awatar Starszy sierżant
 • 0 / 2
To jak w końcu jest z tym Vukovicem? może prowadzić Legię czy nie? Bo jeśli tak to nie liczę, że przyjdzie nowy trener.
w 3 meczach ligowych za zgoda PZPN
Domyślny awatar Generał brygady
 • 0 / 0
ponoć uefa pro ma mieć dopiero w marcu (egzamin)
Trochę dziwna jest teraz decyzja o wyrzuceniu Klafuricia w momencie, gdy nie ma jeszcze nikogo wstępnie dogadanego
Domyślny awatar Generał brygady
 • 0 / 0
Ja bym powiedział chaotyczna
Domyślny awatar Starszy kapral
 • 0 / 0
Bardzo korporacyjna. Czyiś łeb za karę musiał spaść, no to spadł. A teraz ratunku nie ma kto robić...Rzygać się chce tą polityką klubu.
Domyślny awatar Porucznik
 • 0 / 4
Przecież to w stylu Miodka. Chaos i jeszcze raz burdel w naszej Legii. Nikt normalny nie będzie chciał prowadzić Legii jak nasz Prezeski tak postępuje
Podpułkownik
 • 0 / 3
Masz racje, zygac sie chce.
Jezeli byly rozmowy tylko z Zawalka i nikogo w odwodzie a teraz lapanka.
Raz jeszcze zapytam czemu nie Markiewicz ?
Dlaczego nie ma nawet takiego tematu, nawet jakby sie nie dogadali.
Powtarzam, nie ma dostepnego za rozsadne pieniadze lepszego kandydata.
No chyba ze bedzie jednak Vuko docelowo (przez pare msc slup z licencja), albo czekamy na Mourinho.
Domyślny awatar Generał brygady
 • 0 / 2
decyzja irracjonalna nie mając nowego kandydata którego ogłasza się po 2 dniach ....
Idę o zakład że trenerem zostanie dalej Vuko
Domyślny awatar Generał brygady
 • 0 / 3
Przy tym prezesie nie zdziwi mię to.
Domyślny awatar Generał brygady
 • 0 / 4
moze być ale w wersji tylko takiej że jest nieoficjalnie pierwszym trenerem a formalnie ten nowy Chorwat co doszedł (on ma licencję uefa pro) - słabe by to bylo ale ...
Ludzie, odrobinkę zrozumienia.. Sezon już wystartował.. Tak zwany "poważny trener" chciałby zapewne mieć możliwość przepracowania pełnego okresu przygotowawczego z nową drużyną, aby już od początku grała tak, jak on chce. A tak - musiałby się liczyć z konsekwencjami np złego przygotowania fizycznego, taktycznego itp.. więc praca nad taką drużyną trwałaby dłużej. Nie mówię, że to niemożliwe, bo przecież takie rzeczy się dzieją, ale taki trener musiałby mieć w sobie trochę z hazardzisty.
Inna sprawa, że Polska nie jest rajem dla znanych trenerów i z odmową tych lepszych trzeba się liczyć.
co nie znaczy ze nie warto próbować rozmawiać
Domyślny awatar Major
 • 0 / 0
Ja to wszystko rozumiem. Ale w takim razie zastanawiam się dlaczego jednak zwolniono Klafuricia?
Dlaczego nie wytrzymano przynajmniej do końca eliminacji? Czy stracił zaufanie piłkarzy i zarządu na tyle, że teraz trenerem ma być Vuković? Bo w tej chwili mamy taką właśnie alternatywę.
Pozdrawiam.
Domyślny awatar Starszy szeregowy
 • 0 / 7
ja bym chciał zobaczyć Bakero w Legii, a najlepiej nie kombinować tylko zatrudnić polskiego trenera z warsztatem i jajami, który nie gwiazdorzy
Domyślny awatar Kapitan
 • 4 / 0
Stary, jeśli właśnie nie uprawiasz tzw trollingu a masz kartę kibica Legii to ją zniszcz. Natychmiast.
Jak napisałem, że nikt poważny nie chce się pchać do polskiego bagna i prędzej zobaczymy drugiego Jozaka to wyminusowali mnie funfle Mioduskiego. Chyba nikt nie liczy, że taki Keller, Bosz czy de Boer przyjdą do Polski gdzie dostaną milion euro na "wzmocnienia" i takim budżetem transferowym będą mieli podbijać Europę. Czesi zaczęli już kupować za 3 czy 4 miliony, a w Polsce ciężko wydać 2 miliony na takiego Vadisa bo za tyle był do wzięcia. Liga Polska to zadupie europejskiej piłki i nikt poważny tu nie przyjdzie ale możecie dalej wierzyć w te bajki o "znanym" trenerze.
Domyślny awatar Major
 • 2 / 0
Nie wiem dlaczego piszesz, że to stronnicy Mioduskiego Cię minusują, skoro to jemu się zarzuca zatrudnianie nieznanych trenerów. Może z tego wynikać, że on orientuje się jednak w tych realiach, o których piszesz. Jeszcze chyba nie było oficjalnego komunikatu na temat kierunku poszukiwań.
Pozdrawiam.
Domyślny awatar Major
 • 2 / 0
Myślisz, że Vadis naprawdę chciał u nas grać? Bądźmy konsekwentni. Albo jesteśmy "zadupiem", będącym chwilowym przystankiem dla Vadisów, albo rzeczywiście jest to kwestia tych 2-3 milionów.
Podpułkownik
 • 0 / 4
No zesz qwa, jak dlugo jeszcze tego cyrku ?
Nie ma co kombinowac, na nawet srednia (bo juz nie tylko na dluzsza mete) to sie nieoplaca !
DAWAC MARKIEWICZA !!
Z charyzma, jajami, doswiadczeniem i warsztatem.
Z racji wieku (67) pracowac juz nie musi, obecnie wolny.
Ale jeszcze by rozwazyl.
Jesli ma swoje warunki np. swojego drugiego do pomocy to nad czymsie tu zastanawiac.
Podpułkownik
 • 0 / 4
'Drugiego' zamiast Vuko mialem na mysli.
Podpułkownik
 • 0 / 2
Co za cioty minusuja ?
Woleliscie Klafa czy czekacie na Mourinho ?
((;
Domyślny awatar Porucznik
 • 0 / 6
Prezes ma jaja to niech weźmie Ireneusza Mamrota, wykupi kontrakt, facet nie gwiazdorzy, zna się na swoim fachu, zna realia i będzie to dla niego olbrzmia szansa.
Jeśli brak Prezesowi argumentów by przekonać Mamrota to niech zatrudni Brosza.
Tylko żeby trener mógł skuteczni pracować to musi dostać czas, być niezależny i mieć wolną rękę w sprawach sportowych i doboru sztabu a tego Prezes nie zakceptuje.
Srota.
Żadnych broń boże polskich parodystów.Polscy trenerzy nie nadają się i tyle do takiego klubu jak Legia.
Domyślny awatar Generał brygady
 • 0 / 0
Zero ładu, zero składu nie ma po nim nawet śladu
Domyślny awatar Generał brygady
 • 0 / 2
A kto by chciał pracować w burdelu Pana Mioduskiego
Generał dywizji
 • 2 / 0
nazywasz swój klub burdelem?
brawo....
no chyba że to nie twój klub
Domyślny awatar Starszy szeregowy
 • 2 / 0
Weź tak na maksa rozpędż się i walnij baranka...
Domyślny awatar Generał brygady
 • 0 / 3
Kolego chodzi mi o obecną sytuację jak panuje w Legii za sprawą Pana prezesa.
A słowo Burdel pasuje tu jak dłoń do rękawiczki.
Jak by nie był to klub któremu kibicuje to nie był bym taki wku.rwiony.
Nazywajmy rzeczy po imieniu Mioduski robi burdel w Legii otoczył się przydu.pasami a nam wciska kit jak tanim dziw.ką.

Ja nawet wiem jaki będzie następny.
Nie ma kasy bo nie awansowaliśmy do pucharów.
Czyja to wina?
Moja, Twoja?
Generał dywizji
 • 1 / 0
Widziałem rekawiczki, które do dłoni nie pasowały.
Nie moja wina, faktycznie.
Ale są ludzie, którzy podejmują decyzję i zbieraja ivh konsekwencje, co jest zajęciem trudnym i wymagającym. I sa ludzie, któzy komentuja post factum, co jest banalnie proste.
Nie należysz do tych pierwszych. Ja (w klubie Legia Warszawa) tez nie. Jednak tak jak czasami nawrzucam tu jednemu czy drugiemu baranowi, tak odpuszczam wrzuty ludziom, którzy biorą na siebie dużą odpowiedzialność. Jednak trzy tytuły z rzędu piechota nie chodzą, ani na wózku nie jeżdżą. Proponuje troche więcej dystansu.
Generał dywizji
 • 8 / 0
Reakcja Niemca jest jedynie potwierdzeniem zgrzebnej prawdy o "atrakcyjności" naszej ligi. Sportowo i finansowo.
Tu, gdzie gwiazdami są Probierz, Stokowiec czy Ojrzyński trener z jako takim cv z Europy leje na nas z wysokiego mostu.
~Yorick
 • 0 / 4
NIe ligi tylko Legii.
No ale najważniejsze, że tak jak chciałeś daliśmy szansę Klafowi.
Generał dywizji
 • 1 / 0
Uważałem, że zasłużył. I uważam że wywalenie goscia mając w zapasie Vuko jest słabe.
jakies inne pytania?
~Yorick
 • 0 / 2
Tak, mam pytanie. Dlaczego wstydziłeś się do tego przyznać póki nie wkleiłem cytatu datą i IP.

Tacy jak Ty zwolennicy "dawania szans" powinni tu na forum mieć zabezpieczenie w postaci wyskakującego okienka z meczu z Trnavą, żeby przed każdym komentarzem musieli objerzeć ten mecz. Może to by ich czegoś nauczyło.
Generał dywizji
 • 0 / 1
Kolego sympatyczny - zapamiętaj sobie na całe życie
NIGDY nie wstydziłem się swoich opinii. Nie muisałeś niczego wklejać. Twoje wklejanie jest zbędnym wysiłkiem. Po zdobyciu tytułu pisałem nawet "Klaf na prezydenta" i miałem na myśli urząd, do którego dzisiaj pcha sie paru pieczeniarzy, w miejsce HGW.
Masz jakieś urojenia co do mojego wstydu i jego obecności na forum.
https://www.transfermarkt.pl/mariusz-bekas/profil/trainer/9509

Mariusz Bekas (Mieszko Gniezno) to swietny kandydat.

Niedrogi, w każdym klubie w którym pracował wytrwał przynajmniej rok. Materiał na trenera na lata. Zgodnie z radą Heuslera w końcu będziemy mieli Polaka na stanowisku trenera. Do tego 10 lat doświadczenia zawodowego.
Marszałek Polski
 • 0 / 0
No i uj Keller nie dla Legii
No nic dawać tego Conte. Już niech będzie, trudno
Domyślny awatar Chorąży
 • 3 / 0
Nie zdziwię się jak zatrudnią tego Preleca, bo nikogo sensownego nie znajdą i sytuacja taka sama jak z Klafem. :D
Domyślny awatar Porucznik
 • 0 / 2
Jedna rzecz mnie przeraża ,naszej Legii jest potrzebny trener z doświadczeniem o wzmocnieniu składu nie wspomnę i to każdy kibic Legii wie. A co robi nasz Prezes zatrudnia na siłe amatorów i stara się wprowadzać swoją wizje która po prostu się nie uda. Czy On aż tak jest zadufany w sobie i nie dociera do niego że popełnia błędy,tak ciężko przyznać się do nich i pójść inną drogą,czyli drogą rozsądku.
Panie Prezesi tutaj ten bałagan może tylko ogarnąć trener z doświadczeniem,a nie odpad po koronie czyli jakiś Paczeta .Mam nadzieje że w końcu Pan się opamięta i zmieni swoją politykę co do prowadzenia naszej Legii,bo Pana obecne pomysły prowadzą nasz klub do poważnej katastrofy.
TYLKO LEEGIA
Domyślny awatar Major
 • 3 / 0
A moim zdaniem Legii po prostu potrzebny jest trener, który będzie zatrudniony przez zarząd z pełną świadomością, w ramach konkretnej wizji rozwoju i będzie miał zaufanie zarządu. Wcale nie jest powiedziane, że Klafurić byłby złym trenerem. Już rewanż ze Spartakiem zaczął pokazywać, że uczy się na błędach. To bolesna dla klubu i niego samego nauka, ale niewykluczone, że mogłaby zaprocentować. Potrzeba jednak silnego wsparcia władz klubu. Odpowiedzialności za podjęcie decyzji o jego zatrudnieniu.
Pozdrawiam.
Domyślny awatar Starszy sierżant
 • 1 / 0
Człowieniu to nie prezes chce zatrudniać amatorów lecz rynek nie pozwala zatrudnić kogoś z nazwiskiem. A prościej to te nazwiska nie chcą tu pracować i tyle i po co pisać takie bzdury typu opamiętaj się... Po drugie leśny żył na kredytach, funduszach i Najwyższy wie co jeszcze. Obecny Prezes chce budować druzyne na pewnych środkach wypracowanych w kasie klubu bez zaciągania pożyczek pod awans do LM.
Domyślny awatar Sierżant
 • 2 / 0
no i w pizdu. Jedyne sensowne nazwisko ma nas w dupie. Dostaniemy jakiegoś Pachete i będziemy płakać za Klafuriciem...
No widzę, że Mioduski zwalnia i szuka, sam przy tym nie widząc czy i kogo się uda. Dokładnie tak samo było w czerwcu - wtedy miał być Brzęczek, teraz miał być Nawałka.
Domyślny awatar Major
 • 4 / 0
Opcja 1+1, która jak widzę spotyka się ze sporą krytyką moim zdaniem nie jest niczym złym. Problem jednak polega na tym, że chociaż w części trzeba się z nią wywiązać i wziąć odpowiedzialność za swoje decyzje. Wcale bym się nie zdziwił gdyby było tak, że trenerów nie odstrasza sam wariant 1+1, ale sposób w jakim potraktowano Klafuricia.
Najpierw, podpisując kontrakt obdarzono go zaufaniem. Po owszem słabym początku, ale jednak dopiero początku, stwierdzono: "sorry, tak naprawdę to byłeś opcją tymczasową i ci nie ufamy". Wydaje mi się, że trener chętniej przystanie na opcję z pierwszym rokiem próbnym, jeżeli będzie miał świadomość tego, że po pierwszym niepowodzeniu właściciel nie stanie po stronie niektórych piłkarzy, tylko po stronie wizji, którą z jakiegoś powodu sam zaakceptował.
Domyślny awatar Major
 • 0 / 0
Ps
"...chociaż w części trzeba się z niej wywiązać..."
Domyślny awatar Sierżant
 • 0 / 1
zwłaszcza, że ten drugi rok można wpisać z automatu pod warunkiem zdobycia MP. Myślę, że szanujący się trener nie miał by z tym problemu. Tylko jakoś trzeba wytłumaczyć dlaczego znowu nie ma porządnego trenera. Łatwiej powiedzieć, że 1+1 nie odpowiadało niż, że po prostu większość na zachodzie jak słyszy Polska to puka się w głowę. Równie dobrze mogą pracować w Namibii.
Ciekawe kto taki inteligentny dziś rozpuścił plotkę, że Keller chce pracować w Polsce, ale żąda dwuletniego kontraktu, a nie 1+1. Oczywiste było, że taki PAN TRENER jak on nie pójdzie marnować swojego autorytetu trenerskiego by trenować tak niepoważny klub jak Legia Warszawa.
~JanInfo
 • 0 / 5
Hiszpan albo Bartoszek. Decyzja w piatek.
Major
 • 0 / 1
Jak zdecydujesz kogo sobie bierzesz to daj znać. Zrobimy zrzutę na wieczór kawalerski.
~Kuros
 • 0 / 2
...albo Kasperczaka!
Domyślny awatar Porucznik
 • 4 / 0
Ciekawe czemu nie, przecież to sama przyjemność, obejmujesz rozbity zespół, układasz klocki od nowa zaczynasz wygrywać i wszystko działa, przychodzi okienko zimowe i oferty nie do odrzucenia na najlepszych piłkarzy, dwa miliony za sztukę. Klub sprzedaje a kibice na wiosnę polują na trenera bo zespół jest słaby.
Nie piję tu do Prezesa bo tak wygląda nasza rzeczywistość i pora przyjąć to do świadomości, żaden szanujący się trener z lig top 5 do nas nie trafi.
Domyślny awatar Młodszy chorąży
 • 4 / 0
He. Dla większości forum, to jest szok. Jak to qr.wa nie chce? Brać go! Tak samo jak Pana Trenera Czerczesowa. Po mistrzostwach Stasze będzie wolny, wtedy go weźmy. Nie qr.wa poprośmy, po prostu, weźmy go. Nie wiem, ile razy Czerczesow musiałby spaść, ze schodów i jak mocno uderzyć się w głowę, żeby przyjść do Eklapy. Ale pokolenie FM'a tego nie rozumie.

Pisałem przed zatrudnieniem kolejnych magików pr'u Jak Jozak, żeby porozmawiać, z Bartoszkiem, czy Ojrzyńskim, to się gooowno wylało. Że to jest Legia, a nie jakaś wiejska popierdółka, że tu maja pracować najlepsi. A dzieci FM;a dostały najpierw Noname: Hasiego, Magierę, Jozaka, Klafurica i niczego się nie nauczyły. Bo może to będzie nowy Guardiola, albo Zidane.

Dla nas to jest, aż Legia, a dla świata do jest tylko jakaś Legia z jakiejś Polski, z jakiejś eklapy. Gule, Granty, Markievycze, Nawałki poodmawiały. To ściągnijmy se kolejnych uczniaków, byleby nie Ojrzyński/Bartoszek, Tarasiewicz i inni. Ja też bym sobie życzył, żeby przyszedł do nas Rafa Benitez, ale realia są takie, że albo Ojrzyński, Brzęczek, albo kolejny wynalazek.

A teraz, czy te same dzieci FM'a nie zaakceptują już Ojrzyńskiego, bo już jakąś stabilizację daje? To nie jest mój faworyt, ale patrząc na propozycje kolejnych Carillów, to znowu możemy się zapakować, w kolejnych Panów nikt.

Amen
Domyślny awatar Starszy sierżant
 • 0 / 3
Ja chciałbym żeby trenerem został Bartoszek. Jak się piłkarzykowi coś nie podoba, to z liścia! Ostatnie liście od kiboli dały efekt.
~Kuros
 • 0 / 2
Ja bym brał Avrama Granta...
Domyślny awatar Młodszy chorąży
 • 2 / 0
Twój typ? Podoba Ci się?
~Lesny Dziadek
 • 1 / 0
A wlasciwie to po co trener? Chlopaki wiedza lepiej, jak grac. Wprowadzic tylko jedna zmiane: wygrana - kasa. Remis - 2 km. bieg, przegrana 5 km + 1 km. dodatkowo za kolejna stracona bramke...
Domyślny awatar Generał brygady
 • 8 / 0
Kudłaty całkiem się zamotał i nie wie gdzie przód a gdzie tył
Plutonowy
 • 0 / 0
Na pewno nie przyjdzie zaden wuefista, chyba że miodek jest idiotą i chce sam sobie strzelić w kolano. Myśle ze idiota nie jest i zatrudni fachowca z doswiadczeniem, dlatego tak dlugo to trwa.
A ile trwało w czerwcu "zatrudnienie" Klafuricia?
Nie doceniasz Miodka.
Jak w przetargach publicznych jedynym kryterium będzie cena...
Plutonowy
 • 1 / 0
Wtedy bylby idiota zeby straci kolejne miliony. Jestem pewny że przyjdzie fachowiec i tego życze Legii.
Dopóki nie zatrudni prezesa, lub nie sprzeda klubu komuś z petrodolarami nie liczyłbym na racjonalne ruchy kadrowe...
Domyślny awatar Major
 • 1 / 0
Mioduski, dawaj Ojrzyńskiego
~Bezi
 • 3 / 0
Wyjątkowe małe masz oczekiwania jeśli chcesz tego gościa na trenera.
Domyślny awatar Generał brygady
 • 0 / 1
Bujaj się z tym Ojrzyńskim, wyraźnie powiedziano w mediach, że Legia nie interesuje się tym człowiekiem.
jz166 mam taką serdeczną do ciebie prośbę: nie wypowiadaj się więcej na tym forum, bo tylko się kompromitujesz...podlicz swoje minusy i przemyśl kto w tym całym bajzlu ma rację! Każdy wie, że jesteś pieskiem Miodulskiego (pewnie dostajesz za to jeszcze kasę). Większości forumowiczów zależy na dobru Legii, tobie zależy na tym, żeby wejść w dpue prezesowi...chyba, że to ty Darku???
Domyślny awatar Generał brygady
 • 0 / 0
Trollu, ja mam twoje prośby w głębokim poważaniu, a tym bardziej jakieś minusy od hejterskich pajaców. A rację ma każdy swoją, nie podoba ci się właściciel Legii, nie akceptujesz polityki klubu, to twój problem. Niczego nie zmienisz, bo twoje czy innych piski i wrzaski tutaj nie mają żadnej mocy sprawczej.
Domyślny awatar Pułkownik
 • 0 / 4
Ok.
Skoro nie Keller to może chociaż jakiś kelner z doświadczeniem?
W czerwcu mimo dobrych CV było
"Klafurić, czy Brzęczek?"
Teraz spodziewamy się:
"Prelec, czy Ojrzyński?"...
To wszystko są spekulacje dziennikarskie. Dziennikarze (albo "dziennikarze") sobie wymyślili Kellera, a teraz sobie dementują.
Właściwie to nawet nie spekulacje tylko farmazony.
Kolego SW święta racja a jak widać po minusach muchy plujki poczuły się urażone:)
Domyślny awatar Podporucznik
 • 0 / 0
z braku laku może być i ten Nagelsmann ;))
Domyślny awatar Podporucznik
 • 0 / 1
Szkoda, tyle żółci wylanych na DM poszło się j...
Domyślny awatar Chorąży
 • 1 / 0
Nie no same sukcesy prezesa ostatnio