News: Rybus będzie pauzował przez cztery miesiące

Komorowski i Rybus zadebiutowali w Tereku

03.03.2012 13:26

(akt. 04.01.2019 12:42)

<p>Byli piłkarze Legii Warszawa czyli Maciej Rybus i Marcin Komorowski zadebiutowali w swojej nowej drużynie. Terek Grozny wygrał 1:0 z Tomem Tomsk. "Komor" wyszedł na boisko w pierwszym składzie, zaś "Rybka" wybiegł na murawę na ostatnie 30 minut - sztab szkoleniowo-medyczny doszedł do wniosku, że piłkarz jest przemęczony po zgrupowaniu kadry narodowej. "Prezydent" zanotował bardzo udany występ, przez całe spotkanie zaliczył wiele udanych interwencji, przerwał wiele akcji przeciwnika udanie wyprzedzając rywali.</p>

Rybus grał trochę inaczej niż w Legii, dużo więcej dryblował. Chwile po jego wejściu na boisko padła zwycięska bramka dla jego drużyny - do siatki trafił Szamil Asildarov. Po ostatnim gwizdku publiczność skandowała nazwisko "Rybki".

Tieriek Grozny - Tom Tomsk 1:0
62' (1:0) Szamil Asildarow