Logo Legia.Net

Koniec sezonu dla Michała Efira

Marcin Szymczyk

Źródło: legia.com

28-03-2011 / 12:32

(akt. 14-12-2018 / 16:39)

18-letni napastnik Legii Warszawa Michał Efir doznał poważnej kontuzji. W sobotę przeszedł rekonstrukcję więzadła krzyżowego w kolanie i w tym sezonie na boisku już go nie zobaczymy. - Zajęcia zaczynam we wtorek. Mam nadzieję, że szybko dojdę do siebie - przyznał młody zawodnik. - Po zabiegu odczuwam ból, jednak najważniejsze, że operację mam już za sobą - powiedział piłkarz oficjalnemu serwisowi legia.com.

Komentarze (6)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
~Kefir
  • 0 / 0
Cholernie ciężka kontuzja, wielu zawodników po zerwaniu wiązadeł nigdy nie wraca do swojej optymalnej formy (widać to na przykładzie Garguły).
Wartość Efira spadła właśnie o jakieś 50%, nawet jeśli wróci kiedyś na boisko to o wielkiej karierze nie ma już co raczej marzyć. Każdy zagraniczny klub który będzie go chciał kupić zrezygnuje gdy dowie się że w tak młodym wieku zerwał wiązadła krzyżowe. Szkoda.
~werym
  • 0 / 0
A co słychać u Furmana tez bardzo dobrze się zapowiadał i dostał poważnej kontuzji???
~FN
  • 0 / 0
Powodzenia chłopaku. Ucz się na cudzych błędach: Jarzy, Edsona, czy Chinyamy i poszukaj dobrego specjalisty do rehabilitacji. Szkoda by było twojego talentu na zmarnowanie.
Tak jest, Michał, pogadaj z Jarzą, ten specjalista ze Szczecina jest podobno rewelacyjny, nazywa się bodaj Zbigniew Pawłowski... Podobno już wielu zawodników postawił na nogi...
~1313
  • 0 / 0
Taa jasne zaś pewnie chłopak będzie się amrnować w ME ,a w 18-tce będzie Chinyama lub inny pajac.
~rynczas
  • 0 / 0
wracaj szybko do zdrowia i szykuj się na 18-tkę meczową na przyszły sezon!