Kontuzja Stolarskiego. Obrońca wróci do Warszawy

Piotr Kamieniecki

Źródło: PZPN

18-11-2018 / 22:35

(akt. 02-12-2018 / 11:21)

Paweł Stolarski opuścił zgrupowanie młodzieżowej reprezentacji Polski. Powodem jest uraz, który wykluczył obrońcę ze spotkania z Portugalią w Zabrzu (0:1) i nie pozwoli mu również na grę w rewanżu baraży o udział w mistrzostwach Europy do lat 21.

W sobotę zgrupowanie seniorskiej kadry opuścił Artur Jędrzejczyk, który z powodu kontuzji nie zagra do końca roku. Defensora może także czekać zabieg artroskopii. 

 

Reprezentacja Polski do lat 21 przegrała w pierwszym meczu z Portugalią 0:1. Rewanż odbędzie się we wtorek 20 listopada w Chaves o godzinie 18:00. W zespole Czesława Michniewicza wciąż pozostaje dwóch innych legionistów: Mateusz Wieteska oraz Sebastian Szymański. 

Komentarze (8)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
W sumie z lechem zaprezentował się dobrze i w całej reszcie meczów totalny przeciętniak w sumie tyle
Starszy sierżant
  • 1 / 0
Czy wy również zauważyliście że pożal się Boże trenerzy z Polską myślą szkoleniową pracujący obecnie z kadrami mają podejście jak stary wf-sta. Głupio biegaj ale biegaj przez to biorą się kontuzje. Chwała Bogu że nie ma u nas Brzeczka. Myślę że Lewy dał sobie siana i stwierdził że szkoda sił w takim cyrku i z urazem do domu wyjechał. Myślę że w lidze spokojnie zagra. Podejrzewam rychłe pożegnanie trenera bez doświadczenia w przeciwnym razie bunt i rezygnację piłkarzy którym kadra tylko przeszkadza w jądrze lub robi z nich pośmiewisko.
Starszy sierżant
  • 0 / 0
W karierze (słownik mnie oszukał)
~The Bill
  • 0 / 0
A to łobuz z tego słownika. Przecinki też Ci pousuwał!
Generał dywizji
  • 0 / 2
Taki "plus" z tych gównianych meczów.

Jedza, Stolar.
Pułkownik
  • 2 / 0
Jędza nabawił się urazu w meczu z Pogonią.
~Dzidekk
  • 0 / 0
To Remy i Pazdan w końcu wracają do łask. Szczegolnie Remy bo on to tylko kasę od długiego czasu pobiera nie grając w 1-ce czy 2-ce.
Jakieś detale na temat jego kontuzji?