Logo Legia.Net

Kosmala: Nie odejdziemy z Legii

Marcin Szymczyk

Źródło: Magazyn Futbol

05-06-2010 / 18:10

(akt. 16-12-2018 / 01:15)

- Ceny wejściówek zostały ogłoszone i w żadnym wypadku nie będą zmieniane. Ceny pojedynczych biletów na Legię prawdopodobnie okażą się tanie na tle nowych obiektów Lecha czy Wisły. Zakazy stadionowe? Obecnie stosujemy je wobec 30 osób. Powtarzam: 30 osób, a nic 300 czy 3000, a liczba ta będzie się zmniejszała, bo są to zakazy czasowe. W tej kwestii również nie ma żadnego pola do negocjacji. Jeśli SKLW nie będzie chciało zakończyć tego niechlubnego protestu, to najlepszy dowód na to, że nie można wiązać z tą organizacją żadnych nadziei ani planów i temat współpracy będzie całkowicie zamknięty. Ktoś, kto przez trzy łata atakował nas w wulgarny i brutalny sposób, powinien mieć odwagę, żeby ustosunkować się do gestu dobrej woli wykonanego przez drugą stronę - mówi w rozmowie z "Magazynem Futbol" prezes Legii Paweł Kosmala.
Konflikt na linii kibice-klub trwa już od prawie trzech lat. Ostatnio fani Legii zaczęli nawoływać do nie kupowania karnetów na nowy stadion. Jak idzie ich sprzedaż?

- Bardzo dobrze. Codziennie sprzedajemy ich około stu, a przecież mamy czas aż do końca lipca. Co ciekawe, największym zainteresowaniem cieszą się te najlepsze miejsca. Karnety na dwa najdroższe sektory są już w zasadzie całkowicie wyprzedane. Kupno karnetu na nowy obiekt dla niektórych z nich oznacza wybór konkretnego miejsca na całe życie, bo zawsze przed nowym sezonem będziemy zapewniać kibicom możliwość kupna karnetu na to samo krzesełko. Kibice, którzy z różnych powodów wstrzymują się z decyzją, mogą mieć wkrótce problem. Namawiam tych, którzy się jeszcze wahają - jeśli planują kupić karnet w ostatniej chwili, pewnie im się to uda ale wybór będzie bardzo niewielki. Nawoływanie do bojkotu sprzedaży mnie nie wzrusza. Ostrzegam tych ludzi, że kiedy będą chcieli zmienić zdanie, obudzą się z ręką w nocniku. Będą mieli do wyboru gorsze miejsca, bo te lepsze będą już sprzedane i to na zawsze. I znowu będziemy przytaczać przysłowia w stylu: „mądry Polak po szkodzie" albo „na złość mamie odmroziłem sobie uszy".

Powiedział pan niedawno, że z ekonomicznego punktu widzenia powrót do starego herbu był irracjonalną decyzją. Co należy przez to rozumieć?

- Że komplikuje nam pewne sprawy, związane między innymi z sekcjami dawnego CWKS-u. Używaliśmy herbu z 1916 od czterech lat, zdobyliśmy z nim mistrzostwo i Puchar Polski. Zmiana herbu oznacza dla nas spore koszty.

A co jeśli nie uda się zapełnić stadionu? Czy ITI dopuszcza możliwość wycofania się z Legii?

- Nie ma takiej możliwości. Część kibiców nazywająca się "dżihadowcami" na pewno by tego chciała ale nic mają na co czekać, bo w międzyczasie tylko mocno się zestarzeją. Nowy stadion będzie w pełni bezpieczny, a jeśli ktoś pojawi się na nim z myślą, żeby zaszkodzić Legii, jego pierwsza wizyta na tym obiekcie będzie zarazem ostatnią.

Rozmawiał: Michał Wodziński

Zapis całej, obszernej rozmowy z prezesem Legii można przeczytać w najnowszym czerwcowym wydaniuMagazynu Futbol.

Komentarze (458)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Starszy szeregowy
 • 0 / 0
Czy tylo potrafimy narzekac i wytykac sobie palcami co kto zle zrobil albo czego nie zrobil.,gro kibicow ma juz dosc konfliktu.
Pytam sie po co kazdy z nas przychodzi na Lazienkowska.......,by cos przezyc cos co na dlugo zostanie w pamieci,jedna z wielu akcji pilkarskich ukochanego klubu,bramek adrenaliny,zdartego do zywego gardla.....
po to przychodzimy na Legie...........
Pokazmy ze wszycy mamy L w sercu
~...
 • 0 / 0
demotywatory.pl/1696392/Czasem-w-ferworze-walki
~KonradNY
 • 0 / 0
No, ale przeciez te ceny biletow zalatwilo nam SKLW!!! Przeciez to oni zalatwili podwyzke najmu stadionu iti wiec ktos musi placic za to czyli wszyscy kibice! pozdrawiam idziekuje SKLW!
~Do pusty stadion
 • 0 / 0
To wkleję może, po raz drugi, żebyś nie musiał szukać.

Zadałem sobie trud, i sprawdziłem wynik finansowy tvn (ITI),
Zysk (strata) netto (2010): 420 821 000zł. ok 420, bliżej do 421 mln zł.
105,78 mln zł zostanie wypłacone w postaci dywidendy, dla akcjonariuszy Tu uwaga z 340 mln akcji prawie 200 mln posiada jedna osoba.
Nie znam zobowiązań długo terminowych.
Zysk w poszczególnych latach netto wynosi (od roku 2006 do 2010) 258 825 243 308 363 676 420 821, Jak widać ITI się rozwija.
Teraz pytania do pustego stadionu, ile chcesz czekać, aż ITI się wyniesie, masz jeszcze tyle lat przed sobą? Wątpię. Jak myślisz, jeśli ITI mówi, że nie wyniesie się z Legii, to są puste słowa, nie poparte liczbami? Jak myślisz stać ich na to, żeby budować Legię jeszcze dłuuugo?
Ale jak chcesz czekaj, powodzenia, życzę wytrwałości i cierpliwości.
Ps.
Do mądrych inaczej, nie pisze tu, ze Iti swoje cale ponad 300 mln zysku wpakuje w Legie, ma swoje zobowiązania długoterminowe, plany inwestycyjne na lata. Ale powiem ci, że stać ich na to, żeby dokładać 2 razy więcej, zanim wymienią kibiców.
Miłej lektury, na bankier.pl
Pozdrawiam
~gg
 • 0 / 0
"Miłej lektury, na bankier.pl"

No nie rób jaj. Chcesz go zabić natłokiem niezrozumiałych informacji?
~witalij
 • 0 / 0
to smutna wiadomość dla Legii Warszawa. Kasa to podstawa w tym biznesie ( i nie tylko), ale kasa wydana na pseudo-fachowcó i pseudo-piłkarzy nie przynosi Legii korzyści. Zarabiają prezesi, dyrektorzy, kopacze, ich menadżerowie, agencje ochrony, marketingowcy, producenci gadżetów - efekt ich pracy znamy wszyscy...... Nie mam nic przeciwko temu, że ktoś zarabia, bo to jest normalne, ale niech zarabia za pracę na chwałę Legii, a nie dla własnych korzyści.....inaczej nie da się wytłumaczyć ostatnich lat pracy tych ludzi...niestety
Starszy szeregowy
 • 0 / 0
Jakby kogos interesowało.

Karnety sprzedane na górne trybuny: 2308 (bez rodzinnych)


(liczylem bez pierwszych rzedów a napewno na sektorach
212 i 213, 214 mozna kupic bylo wiec realnie o 80-120 wiecej)

Z tego najwiecej sprzedano na 213 (581) i 214 (567)
~88
 • 0 / 0
wroga propaganda bosmaniątek :)
sprzedano bankowo 15 tysi
na 12 tysi jest rezerwacja
reszta się sprzeda w kasach w 1 dzień
LM nadchodzimy !....eeeeeeeee wróć nadejdziemy za 3 lata :)
~gg
 • 0 / 0
A ja policzyłem całość (razem z dolnymi trybunami) i jest ponad 4 tys. Liczba 8-9 tys. na początek sierpnia więcej niż pewna. Ale i na tę okoliczność dział propagandy dżihadu ma przygotowaną wersję dla swoich parobków.
Szeregowy
 • 0 / 0
do 88 brachu masz chyba wczorajsze informacje ,na dzien dzisiejszy 23.000 karnetow sprzedanych na reszte rezerwacja czyli lada dzien wykupia.
~PUSTY STADION !!!
 • 0 / 0
nie będzie niczego jak mawia klasyk...

legia.com.pl/pl/28546,Bez_dopin gu_to_wszystko_nie_ma_sensu.html

"Buzzz dopingu to wszystko nie ma sęsu" - polecam artykuł dla twardogłowych przeciwników SKLWile ITI sprzedało/rozdało karnetów - firmom . instytucjom , celebrytom , pracownikom ITI ???

liczono że na otwarcie ludzie będą się zabijać o karnety , walka o jak najlepsze miejsca , spijanie śmietanki z KAMPANII REKLAMOWEJ robionej z wielką pompą...

a ile tych karnetów zeszło ponad żelazny target który kupiłby karnet nawet na stary kurnik - tych których nie trzeba było zachęcać szacuję na 2500-3000 lojalnych klientów którzy co roku kupowali karnety !!!

nadwyżka nad ten próg obecnie wynosi ile max 1000 karnetów ??? w tym nie wiadomo ile ITI sprzedało/rozdało karnetów - firmom . instytucjom , celebrytom , pracownikom ITI ???

NADAL CHCECIE MI WMAWIAĆ PROPAGANDĘ SUKCESU i zaklinać rzeczywistość ????

w ratuszu są wściekli...bo wiedzą jaka lawina krytyki na nich spadnie...w przypadku PUSTEGO STADIONU...
~gg
 • 0 / 0
A jak kształtuje się sprzedaż "Legiona"?
~do gg
 • 0 / 0
zależy w jakich godz :)
~wykop
 • 0 / 0
widze cenzura działa leszek m miłośnik małych dzieci, tortów i specjalista od transferów jakich mało:)
~wykop
 • 0 / 0
2,5 tys karnetów he,he sprzedarz idzie fanastycznie:) panie kosma_a zobaczymy czy nie odejdziecie z naszego klubu protest jaki protest przecierz niema rzadnego protestu:) tak twierdził twój poprzednik urodzony w warszawie( tej pod iławą) niejaki _eszek m - tortów i specjalista od transferów jakich mało :) (dong itd) a wasze słowa sa tyle warte co psia kupa do herbu tez mieliscie niewracać:), zakazów mieliście nie odwieszać :) i z Legii też nie odejdziecie:) pożyjemy zobaczymy
Dzihad do końca itiOTÓW w naszym klubie
coś gorzkie te wasze truskawy
~eh,,,
 • 0 / 0
skad masz te informacje bazylu? ja już od kilku miesięcy słyszę że sprzedano 2500 karnetów tylko. ta, sprzedaż stoi w miejscu. h wam w d.
~gg
 • 0 / 0
Nawet jak zobaczą pełny stadion to będą mówić, że sprzedano 2,5 tys. karnetów. Ich za to najbardziej interesuje jak kształtuje się sprzedaż "Legiona". Przecież zyski z niej mają iść na oprawy (buahahaha!!!)
Szeregowy
 • 0 / 0
oj wykop zgrabnie zes to wszystko ujol.
Kosmala mordo ty moja ja Ci mowie ze odejdziecie nie upieraj sie ze nie .....
~walek do xxx
 • 0 / 0
Troszkę za mało o mnie wiesz żeby pisać o nieudaczniku ( ale rozumiem co flustracja robi z człowieka) ale zapewniam cię że dość dobrze daję sobie radę w życiu.
Ale wracając do twojej uwagi na temat prób wlepienia mi zakazu :
Pierwsza była po słynnym widelcu, zakaz dostałem tak zwany prokuratorski ( i to tylko na mecze na stadionie Legii więc na wyjazdy jeździłem legalnie) jak wiesz zniesiony przez sąd jako nieprawny więc dosyć szybko powróciłem na Ł3.
Drugi CHCIELI mi dać jak już pisałem po meczu z Ruchem za tak zwane opuszczenie miejsca bez zgody służby porządkowej i utrudnianie interwencji tej że służby. Niestety dla KP a stety dla mnie komisja ekstraklasy cofnęła wniosek do powtórnego rozpoznania z powodu braku wystarczających dowodów ( tego dnia wszystkie wnioski zostały cofnięte)
Trzeci raz wysłali mi decyzję o utrzymaniu zakazu z jednoczesnym zmniejszeniem okresem karencji z 2 lat do jednego roku , DOSŁOWNIE tydzień po cofnięci go przez komisję. I tu znowu dziwne działanie KP wycofali wniosek z komisji ekstraklasy w dniu posiedzenia.
WI
~walek
 • 0 / 0
Więc jak widzisz to jednak chyba coś z twoją tezą jest nie tak. W przeciwieństwie do ciebie mnie życie już trochę nauczyło i nie oskarżam nikogo nie mając pewności że jest winny.( NIE OCZEKUJĘ PRZEPROSIN )
Dodam jeszcze że jestem w stowarzyszeniu ale nie jestem radykałem i nie porównuj mnie przez to z "truskawką" i jemu podobnymi
JA NIE DZIELĘ KIBICÓW LEGII NA LEPSZYCH I GORSZYCH
NADAL WIERZĘ ŻE MOŻNA SIĘ DOGADAĆ
NIE PODOBA MI SIĘ TO CO SIĘ OBECNIE DZIEJE
~eh...
 • 0 / 0
kurcze jak to jest ze normalny kibic nigdy nie ma do czynienia z żadnym zakazem, a tobie chcą już 3 wlepić?
~xxx
 • 0 / 0
patrz na koment eh... zgadzam się z tym że większość kibiców nie dostaje żadnych zakazów a ty już ponoć 3 dostałeś , to jest po prostu zabawne, wierzysz że można się dogadać?? w jaki sposób?? przypomnę że do tego potrzebna jest dobra wola z obu stron, negocjacje nie polegają na braniu i nie dawaniu niczego w zamian. .. ja proponuje tylko zaprzestania tej propagandy , jeśli nie chcecie chodzić to nie chodźcie, tylko nie zastraszajcie, nie pikietujcie i nie wypisujcie durnowatych komentarzy, Legia będzie istniała i bez was, dam sobie rękę uciąć ze w wasze miejsce powstałby inny związek kibiców, tych którzy nie prowadzą wojny z tym co ponoć kochają tylko z kibiców którym zależy na prawde na klubie
~walek
 • 0 / 0
Nie wiem cz ty naprawdę tak bezgranicznie wierzysz w tą propagandę dobroci? Na spotkaniu z wami powiedzieli że z chęcią ujawnią treść rozmów z SKLW ! A KILKA DNI PÓŹNIEJ ICH PRAWNICY NIE ZGODZILI SIĘ NA NAGRYWANIE JAKICHKOLWIEK ROZMÓW PODCZAS SPOTKAŃ !!!
~Strego
 • 0 / 0
Panie walek, poprosze jakikolwiek, chocby najmniejszy powod na poparcie Panskiego wywodu, nawet najmniejszy. Bo rzucac slowa na wiatr kazdy moze, ale poprzec ich dowodami to juz nie bardzo. Mysle, ze nie tylko ja jestem tym zywo zainteresowany.
~88
 • 0 / 0
strego skund klikasz ?

i co niby miał by ci więcej facet powiedzieć ?
~Strego
 • 0 / 0
z Londynu. Hmm, co mialby powiedziec. Moze zrodlo informacji. Z| calym szacunkiem, ale w stierdzenia nie poparte faktami/dowodami nie zwyklem wierzyc i uwazam je za zwykle bicie piany.
~Leszek
 • 0 / 0
Dzisiaj tak oceniając z oddali dobiliście do samego dna. Już nawet AM(L) nie chce z wami gadać.
~e...
 • 0 / 0
Koniec, przebrała się miarka. Informuje - jeśli nie będzie normalności od pierwszych meczów na Legii (super atmosfery się nie spodziewam oczywiście) to kończę swą przygodę z Legią. Przerzucam się albo na Znicz albo na Dolcan. Lub ewentualnie inny klub, prócz Polonii rzecz jasna. Ja już mam dosyć, ja już nie mogę - nie wiem czy to iti, nie wiem czy to sklwu. Nie wiem kto jest winien - podziękujcie ode mnie temu winnemu za to, że wkrótce wyrzucę, swoje 17 lat z Legią na Ł3 i na wyjazdach, do kosza. Moja cierpliwość się wyczerpała. Nie sądziłem w najczarniejszych snach, że mogę bardzo poważnie rozważać taką decyzję - ba - jestem bardzo bliski jej podjęcia.
Szeregowy
 • 0 / 0
ee tam do jakiego kosza pomysl o tych wszystich wspomnieniach ,tego Ci nikt nie zabierze :)
~e...
 • 0 / 0
Dokładnie - wspomnienia to jedyne co mi zostało.
Szeregowy
 • 0 / 0
odejdzieta Kosmalko mordo ty moja odejdzieta ,ale jeszcze tego nie wieta haha :)
~zioma(L)
 • 0 / 0
miet zamilcz! nie widzę mocniejszego sponsora i wątpię żeby ktoś wyłożył taką kasę co ITI wykłada na (L) trzeba dać im szansę nowy trener,transfery które robią wrażenie na papierze na razie jeżeli będą wyniki stadion będzie pełny o tym jestem przekonany, durny protest który prowadzi do niszczenia LEGII nie ITI!!
Szeregowy
 • 0 / 0
Ziomalku to ze ty nie widzisz nie znaczy ze nie ma .Pomysl klub z taka tradycja z takimi kibicami z nowym stadionem za frajer do wziecia ,tylko z kibicami na normalnych warunkach byc i zobacz co masz .Lakomy kasek dla kazdego. No ale do ITI to juz mowimy pa-ta-taj.
~aaa
 • 0 / 0
tak, zdecydowanie w obecnej chwili kibice sa najmocniejsza strona L. Zejdz na ziemie lepiej albo przestan wciagac to swinstwo.
Szeregowy
 • 0 / 0
pamietasz Sabri B (czy ,moze za mlody jestes ) niedawno sie przyznal ze blad straszny zrobil bo teraz widzi jak by normalnie podszedl to by mial to czego nie ma teraz bo sie zachowal jak walek, No ale o czy my gadamy. Ze kibice sa to i Ja i Ty to wiesz kogo nie lubia to chyba tez wiesz .pozdro i bez odbioru (przestan wciungac losiu :)
ITI pa-ta-taj
~janek302
 • 0 / 0
Do miet
A ty naprawdę tak myślisz że jakiś nowy właściciel zaryzykuje swoje pieniądze na Legie, czy tylko tak piszesz aby napisać ?
Już to widzę jak wkłada grube miliony wszystko jest pięknie ładnie, aż któregoś pięknego dnia zakaz dostaje nie ta osoba co trzeba lub nie podoba się tym "najważniejszym kibicom" sposób prowadzenia klubu przez nowych właścicieli, lub są słabe transfery albo też nie ma wyników, albo jest prowadzona restrykcyjna polityka wobec kibiców...i co wtedy następny proteścik ? Żaden nowy właściciel tu nie przyjdzie wiedząc co go może czekać w każdej chwili...przestań bo tylko pusty śmiech mnie ogarnia.
Szeregowy
 • 0 / 0
Janie! Z kibicami nie wygrasz ,nowy by to wiedzial.I tyle w tym temacie/
ITI patataj.
~Strego
 • 0 / 0
Miet z kibicami jak najbardziej nie. Z kibolami owszem. I tyle
Szeregowy
 • 0 / 0
Drogi Strego czy kibicie czy kibole ich nazwiesz ,jak na razie nie wyglada na to zeby ITI wygrywalo co nie ?
~Strego
 • 0 / 0
Widzisz i tu sie mylisz. Kibic, a w tej liczbie i ja, zrozumie,ze pewne rzeczy trzeba zmienic. NIe mowie o wymianie kibicow - jak sie nie myle to stwierdzenie nie zostalo ukute przez ITI tylko kibicow - tylko o pewne zachowania. Spedzilem duzo czasu czytajac wszystkie komentarzem anwet te najbardziej niestosowne i widze, ze niektorych boli to, ze nie bedzie jak bylo, dowolnosci i samowolki. Coz , sa nowe warunki, nowe ustawy i do pewnych rzeczy trzeba sie dostosowac. Co zlego jest z ustalaniem z klubem, jakie flagi beda i jaka oprawa?? W mysl nowych przepisow nie mozna dopuszczac pewnych symboli. To nie wymysl ITI tylko jesli sie nie myle UEFA. Jesli ITI , jako wlasciciel nie chce placic z tego tytulu kar, to jak najbardziej powinien miec wglad w to, co bedzie na stadionie, czyz nie? Co do zakazow za opuszczenie miejsca - prosze, toz to zal. Za samo opuszczenie miejsca nikt nikomu zakazu nie da. Za opuszczenie miejsca i rozrabianie, jakkolwiek by tego nie nazwac, juz jak najbardziej. Mieszkam od kilku lat w Anglii i chodze na mecze jak tylko czas pozwala. Tutaj jest doping, sa flagi, sa numerowane miejsca i nikt nie narzeka. Jakis kibic nie zachowuje sie wg obowiazujacych norm jest wyprowadzany przez ochrone i nikt z innych kibicow nie atakuje przez to stewardow. Delikwent taki - w zaleznosci od przewiny - odpoczywa od kibicowani albo do konca meczu, albo dluzej. Teraz powiedz mi, czy to jest zle?
~pablo
 • 0 / 0
do Starego... co do Twoich komentarzy "kibicowania w UK" to chyba bywalismy na roznych wyspach, a moze masz stare wspominki z tego angielskiego kibicowania. Mieszkalem w 4 roznych miejscach w UK i chodzilem na rozne mecze nie wiecej niz 3-4 razy na ta sama druzyne. Powod ... kibicowania brak, no chyba ze mowimy o zaspiewaniu chymnu na poczatek i skandowaniu numeru zawodnika! pozniej to juz stado baranow z tzw popcornem. Flagi? chyba choragiewki w rekach dzieci! no coz ogladalismy rozne mecze. Aby nie byc goloslownym, zobacz sobie wskazniki ogladalnosci w SKY i platnej BBC oj spada spada. Poztaram Ci sie jutro znalesc link do ankiety przeprowadzonej na zlecenie SKY. Glowny powod spadku ogladalnosci ... brak atmosfery!!! coz stadiony tez nie sa przepelnione. Raz tylko nie dostalem sie na stadion przed meczem (MU z MC), poza tym mozna sobie wybierac bez problemu. Coz jak juz pisalem moze sa dwie wyspy a ja trafilem do tej mniej zaludnionej?
PS. czytajac te posty mam dziwne wrazenie ze niektorym to placa za pisanie komentarzy w stylu "stadion o jakim marzyles" fajna robota, ale chyba ciezko patrzec w swoje odbicie. Ale nie wszyscy mamy L'ke w sercu
~Strego
 • 0 / 0
Mieszkam w Londynie i tu staram sie chodzic na mecze. Bylem kilka razy na Arsenalu, na QPR czy Chelsea. Fakt, nie spiewa caly stadion, ale sa sektory, gdzie doping jest non stop. Flagi tez sa, a jakze , ale tez nie kazdy je przynosi. Kazdy natomiast zywiolowo reaguje na wydarzenia na boisku. Co do hymnu, jak sam wiesz nie kazdy go spiewa, bo nie kazdy ma taki hymn, jak Legii. Ja nie pisze postow o stadionie moich marzen. Wystarczajaco duzo czasu spedzilem na Legii i wiem jak to wszystko wygladalo i jak wyglada teraz. WIem tez, ze przy dobrej woli obu stron mozna znalezc kompromis i moze nie 'zloty srodek' ale cos wystarczajaco blisko. Co do L-ki w sercu, wierz mi, na tym forum nie maja jej tylko Ci, ktorzy sa fanami innych klubow a u nas tylko podsycaja ogien, oraz Ci, ktorzy sa w tym konflikcie 'tylko dla grandy' jak to sie drzewiej mawialo. Pozdrawiam
~1500
 • 0 / 0
Tylko odtajnienie negocjacji doprowadzi do jednomyślności , " Kowalscy " zobaczą o co chodzi bo tutaj o nich chodzi , a bez ich wiedzy ktoś coś ustala . Odtajnić postulaty i stanowiska obu stron to jedyne wyjście . Póki co czas na stowarzyszenie ich ruch . Poczekamy zobaczymy .
~JihadWithPiS
 • 0 / 0
Stowarzyszenie milczy od dwóch tygodni, tzn od dnia kiedy KP opowiedziało się za odtajnieniem negocjacji jeśli tylko zgodzi się na to SKLW. Coś mi się wydaje, że są tam zapisy o których SKLW wolałoby nie mówić publicznie.
Szeregowy
 • 0 / 0
a o czym tu gadac ? I z kim z Kosmala ,ostrowskim czy moze Miki ? 3 lata panowie w dupie mieli ruch kibicowski a czemu ?Bo nowy target byl wymienic i po klopocie ,no ale chyba sie przeliczyli z deka co ?
ITI pa-ta-taj :)
~77
 • 0 / 0
Jak czytam posty o sukcesie protest to mi się słabo robi.
Na boisku nuda na trybunach żenada to wszystko co zyskaliśmy.
~Byczek
 • 0 / 0
Zadałem sobie trud, i sprawdziłem wynik finansowy tvn (ITI),
Zysk (strata) netto (2010): 420 821 000zł. ok 420, bliżej do 421 mln zł.
105,78 mln zł zostanie wypłacone w postaci dywidendy, dla akcjonariuszy Tu uwaga z 340 mln akcji prawie 200 mln posiada jedna osoba.
Nie znam zobowiązań długo terminowych.
Zysk w poszczególnych latach netto wynosi (od roku 2006 do 2010) 258 825 243 308 363 676 420 821, Jak widać ITI się rozwija.
Teraz pytania do pustego stadionu, ile chcesz czekać, aż ITI się wyniesie, masz jeszcze tyle lat przed sobą? Wątpię. Jak myślisz, jeśli ITI mówi, że nie wyniesie się z Legii, to są puste słowa, nie poparte liczbami? Jak myślisz stać ich na to, żeby budować Legię jeszcze dłuuugo?
Ale jak chcesz czekaj, powodzenia, życzę wytrwałości i cierpliwości.
Ps.
Do mądrych inaczej, nie pisze tu, ze Iti swoje cale ponad 300 mln zysku wpakuje w Legie, ma swoje zobowiązania długoterminowe, plany inwestycyjne na lata. Ale powiem ci, że stać ich na to, żeby dokładać 2 razy więcej, zanim wymienią kibiców.
Miłej lektury, na bankier.pl
Pozdrawiam i życzę spokojnych snów, choć może być ciężko.
~88
 • 0 / 0
jak tam ma się platforma "n" :)
~Byczek
 • 0 / 0
Nie mam zielonego pojęcia, nie chce mi się szukać. Dodam, że dane te pochodzą ze skonsolidowanego (nie jednostkowego) raportu rocznego.

Ps. Może to dla niektórych jest przykre, dla mnie też nie jest piękne, ale stać ich naprawdę na wymianę kibiców. Sorry taka lajfa. Albo się z tym godzisz, albo pozostaje konwiktor....
~JihadWithPiS
 • 0 / 0
do "88"

Ja na stadionie, a ty w pubie przy "Legionie". Czyli każdy na swoim miejscu.
~PUSTY STADION !!!
 • 0 / 0
do ":)"

nam chodzi tylko o powrót normalności , nie zamykamy furtki do zgody ale większość decyzyjnych głosów jest sceptyczna i na NIE , po prostu nie chcą zaufać ITI , zbyt wiele złego się wydarzyło , zbyt wiele krzywd , zbyt wiele fałszu obłudy i zakłamania , zauważ że jeszcze dwa miesiące temu sadzono że uda się wymienić publikę , że ULTRASI przejdą do historii...

słowo klucz to było Nowy Target , nikt w klubie nie zaprzątał sobie głowy negocjacjami z protestującymi...

a teraz sam widzisz jaka trwoga jaki płacz , lament i szloch , histeryczne wręcz nawoływanie do pokoju ...

pewne osoby wytoczyły zbyt ciężkie działa przeciw kibicom...

powtórzę raz jeszcze > wojenka i fanaberie pewnych osób okazały się niezwykle kosztowne ...
~kombinator
 • 0 / 0
Cześku, to odtajnijcie te negocjacje to sami ocenimy ta obłudę i zakłamanie! Sami kręcicie
~zioma(L)
 • 0 / 0
pusty a co jeżeli transfery wypalą i sprowadzenia trenera? nie odejdą nie ma co gdybać a zrobić wszystko żeby zakończyć konflikt przed meczem z Arsenalem !!!!?apeluje o upublicznienie negocjacji na linii ITI a SKLW zróbcie to dla dobra Legii niech wszyscy dowiedzą się o co chodzi w tym konflikcie jeżeli o starucha i zmianę cen to chyba was pogięło !!!!
~PUSTY STADION !!!
 • 0 / 0
powiem tak powiem tak chodzi o wolność nieingerowanie w pewne sprawy !!!

w skrócie LIBERTA PER ULTRAS !!!


akcja widelec to też ciężki orzech do zgryzienia...

pewne osoby które wytoczyły ciężkie działa przeciw kibicom a za uzdrawianie sytuacji zabrały się jak drwal do operacji mikrochirurgicznej zbierają teraz plony swoich działań ... „co siejesz to zbierzesz”

powtórzę raz jeszcze > wojenka i fanaberie pewnych osób okazały się niezwykle kosztowne ...
~xxx
 • 0 / 0
robert jak umrze ci np ojciec inni będą oddawać mu szacunek jak w tym przypadku była minuta ciszy a jakiś staruch przyjdzie i będzie krzyczał że bardzo dobrze że tak się stało i jeszcze dobrze by było żeby np jego brat umarł , przypomnę że na stadionie obecna była rodzina zmarłego , czy to jest normalne?? inny przykład jak zmarł prezydent to jego przeciwnicy nawet skrajnie nie przyszli na pogrzeb i nie krzyczeli że jeszcze brat powinien, tym się różni staruch (i ty jeśli go popierasz) od ludzi używających mózgu że ci go używający wiedzą gdzie jest granica,
~zioma(L)
 • 0 / 0
nie jestem z ITI !!! jestem normalnym zwykłym kibicem co chce powrotu do normalności ciągle co wejdę tylko patataj jedni i drudzy to się robi nudne zacznijcie rozmawiać!! przed nowym sezonem musi być koniec konfliktu a pusty na pewno jest z sklw nie wiem czy klakier ale taka prawda :]
~xxx
 • 0 / 0
ten mój komentarz wyżej to był do pewnego roberta który też tu komentował ale jego koment został przez admina chyba usunięty, także nie główkujcie za bardzo :P
~PUSTY STADION !!!
 • 0 / 0
przyszły rok dwa dla ITI są kluczowe , bez pełnego stadionu kwoty jakie będą zmuszeni dokładać do Legii drastycznie wzrosną...oni liczą że kiedyś straty na Legii sobie odbiją , ja uważam to za nierealne , Legia nie wypracuje nadwyżki rzędu 150-200 milionów złotych...co roku muszą dokładać a co roku liczą że za sezon dwa Legia będzie samowystarczalna i budżet będzie się domykał...

RZECZYWISTOŚĆ DLA ITI OKAZAŁA SIĘ BRUTALNA...matka firma nie wytrzyma zbyt długo przeżerania zysku ITI przez Legię , najbliższe 2-3 lata mają olbrzymie znaczenie dla dalszych posunięć ITI i akcjonariuszy...

WOJNA Z KIBICAMI okazała się drogą zabawką i fanaberią...

wyciekają informację z gabinetów że jeżeli obecne transfery i prowadzona polityka nie wypalą to ITI będzie chciało zwinąć swoje manatki...to jedna z ostatnich ich prób...

JEŻELI KONCEPCJA NIE WYPALI I SYTUACJA NIE ULEGNIE POPRAWIE A WŁAŚCICIELE BĘDĄ ZMUSZENI W DALSZYM CIĄGU DOKŁADAĆ DO INTERESU GRUBE MILIONY Z FIRMY MATKI TO BĄDŹCIE PEWNI ŻE W KOŃCU... ODEJDĄ W SINĄ DAL...
~:)
 • 0 / 0
Wiesz takie coś może się skończyć tym że Legia czyli twój kochany klub zbankrutuje. Kp odejdzie ale może chcieć jeżeli chodzi im tylko o zysk wyciągnąć z Legii ile się da i wyciągnąć cały dług jaki Legia ma wobec ITI. To jest dość pokaźna kwota a ty planujesz że się znacząca powiększy. Nie wyobrażam sobie jak potężny musiałby być nowy najemca Legii żeby to wszystko spłacić i żeby Legia wyszła na prostą. Więc jeśli ITI jest tak skąpe jak myślisz to niedługo może się okazać że ten wasz protest spowoduje że Legia Warszawa zniknie z piłkarskiej mapy Polski i Świata.
~88
 • 0 / 0
PG nowa jakość kibica iti :)
~charLes
 • 0 / 0
Pusty pamiętaj że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.
A skąd wiesz że "nowy" wlasciciel nagle zapala miloscią do SKLW i kibiców?
~m.p
 • 0 / 0
Publiczna debata która pokaże i wyjaśni przyczyny konfliktu (bo tylko nieliczna grupka wie o co w tym chodzi ,a reszta bezmyślnie powtarza herezje )
~PUSTY STADION !!!
 • 0 / 0
Panowie spokojnie , ITI zna "oferte" SKLW , wie jakie są oczekiwania i propozycje...

Nie rozumiem skąd te wściekłe wręcz nawoływanie do debat końca konfliktu , jakoś przez ostatnie lata nie widziałem takich histerycznych reakcji...

dziwnym trafem ten histeryczny wręcz szloch jest w momencie w którym to ITI zdecydowanie bardziej zależy na ogłoszeniu końca wojny , to oni idą co i rusz na ustępstwa...TO ONI STOJĄ POD ŚCIANĄ

a wiecie dlaczego ???

bo do tej pory sprzedano BARDZO NIEWIELE KARNETÓW w tej perspektywie że zakładano że Ci co kupowali latami i mieli w zeszłym sezonie tj 2800 karnetów to liczba STAŁA stąd 90 % przynajmniej wykupi karnet...dlatego obecnie NADWYŻKA nad liczbę 2500 przyjmijmy żelaznych klientów jest ZNIKOMA , kampania robiona z wielką pompą zakładała DUŻO WIĘKSZE PLONY....


także powiem Wam tyle ITI czekała z otwarciem stadionu sądząc że nie będą w ogóle zmuszeni podejmować rozmów z SKLW..

rzeczywistość okazała się brutalna...NOWY TARGET nie dopisuje...DOCELOWA GRUPA zarabiająca pow 4000 netto nie szturmuje bram stadionu...

DRAMAT...z ich perspektywy...zastanawia mnie skąd u tak wielu ludzi histeryczny wrzask o zakończenie konfliktu akurat w takim momencie , gdzie wcześniej byliście ??? ...

ITI jest przyparte do muru i zna "oferte" SKLW" , jako że chcieli grać w Pokera i sądzili że wymiana publiki pójdzie pełną parą to się przeliczyli...teraz SKLW rozdaje karty !!! ITI jest pod ścianą
~88
 • 0 / 0
pod scianą jest Cała Legia jak by na to nie patrzeć !
~zioma(L)
 • 0 / 0
dobrze ''pusty stadionie'' ITI zna ofertę SKLW ale my jako zwykli kibicie chcemy wiedzieć z czym mamy do czynienia i znać tą ofertę?, wiem że ITI stoi pod ścianą ze względu na to że sprzedano mało karnetów, ale tylko dobrą grą i transferami mogą przyciągnąć publiczność, czego im życzę bo wolę Legię dobrze grającą niż w 2 lidze bez ITI a w obecnej sytuacji jakby ITI odeszło co jest mało prawdopodobne,wątpię żeby jakiś mocny sponsor zainwestował w Legię :-|
~88
 • 0 / 0
ziomal ale ostatnie zdanie to twoje spekulacje
juz od lat 80 tych słysze ze Legii nikt nie kupi
i zawsze ktoś kupował :)
~:)
 • 0 / 0
No właśnie dlaczego nie chcą upublicznienia rozmów czyżby się czegoś bali...
Ty apelujesz tak jakby SKLW było nieomylne i budowało wszystko dla naszego dobra. Skoro tak to czemu się z nami nie podzielą treścią żądań? Ja chciałbym z obu stron deklaracji o upublicznieniu wszystkiego żeby nie było domysłów tylko fakty
~Lenergy
 • 0 / 0
sklw nie reprezentuje nikogo prócz tych którzy aktualnie siedzą przy stole, bo nawet nie wszystkich swoich członków o wszystkich kibicach już nie mówiąc ! Wiec co najwyżej to mogą sobie rozdać karty... do brydża lub pokera....

Jak za korańców można było siedzieć w gabinecie prezesa i razem z nim walić wódę to nie przeszkadzało nawet że w lidze grała oficjalnie Legia Daewoo Warszawa... hipokryci.
~:)
 • 0 / 0
Kupi nie kupi ale jak tak dalej pójdzie to Legia zaryje w dno i może się nigdy z niego nie podnieść :(
~waqsiu
 • 0 / 0
no tak kupił koreanski bankrut i zostawił później bankrutowi zarajczykowi, normalnie sami wielcy finansjery tego swiata:)
~88
 • 0 / 0
po wpisie lenerdzy chyba juz nic lepiej nie pisać
widac ze chłop siedzi w temacie
no Lenerdzy - oświeć chłopaków i przedstaw postulaty i to jak wyglądają negocjacje :)
Szeregowy
 • 0 / 0
SKLW rozdaje karty? Zejdź na ziemię. 3 lata negocjujecie i oprócz herbu nic nie wywalczyliście. Obecnie ITI nawet z wami nie chce rozmawiać. Czytelnicy legia.net w ciągu jednego spotkania osiągnęli więcej niż wy przez ten czas. Ochłoń trochę i zauważ, że czas SKLW w takim rozumieniu działania jak obecne się kończy. Ludzie są już zniecierpliwieni. Dodatkowo macie jakieś śmieszne postulaty których nie chcecie ujawnić. Czego się tak boicie? Jawności?
Przez ten protest SKLW bardzo dużo straciło w moich oczach. Popieranie handlu podróbkami, Legion to wywołuje u mnie obrzydzenie. Dla was to normalność.
~walek
 • 0 / 0
Rafbi ochłoń dzieciaku! Cała akcja z podpisami była naprawdę OK ale jeśli myślisz że coś to dało to się troszkę mylisz. O powrocie do rozmów sporo ludzi wiedziało jak również o tym że KP powróci do naszego herbu. Teraz również cofnięcie części zakazów było do przewidzenia. Takie działanie ma na celu pokazać że ONI to robią z dobrej woli a nie tylko dla tego że przegrali i stoją pod ścianą. Do ogólnej wiadomości można podać również to że Staruch ma zakaz sądowy więc nie jest przedmiotem sporu, ale drugi gniazdowy czyli Szczęściarz tak bo ma zakaz klubowy za niecenzuralne słowa ( pytanie retoryczne : czy to nie jest paranoja! ). Dodam jeszcze jeden postulat z którego nie zrezygnujemy BRAK CENZURY KLUBOWEJ (czytaj Błędowskiego) CO DO OPRAW ROBIONYCH NA MECZACH I NASZYCH FLAG!!! Czy to taki bezsensowny postulat ? DLA NaS NIE!!!
~M(L)
 • 0 / 0
he he pusty ... kp zdecydowanie nie stoi pod ścianą w mojej opinii :) i jeśli nowa wzmocniona transferami Legia zacznie spokojnie wygrywać w lidze stadion będzie pękał w szwach jak lecha obecnie ...

iti wytrzymało 3 lata, to i pewnie wytrzyma kolejne 3 ...

ciekawe czy sklw wytrzyma jeśli Legia zacznie wygrywać a kp wywali ze stadionu zabraniających kibicowania oprychów ...

nawoływanie do nie kupowania biletów służy lechowi a nie Legii

ps. ciekawe czy ty już masz karnet z super miejscem na nowym stadionie i czy twoi koledzy chcą "działy" ze sprzedaży karnetów od kibiców sklw czy innych legionów ....
Szeregowy
 • 0 / 0
Wałek. Dzieciakiem nie jestem, ale mam już dość tego konfliktu. Niech SKLW jawnie powie o co mu chodzi. Sprawy opraw z tego co wiem już dawno zostały ustalone. Więc co chcecie jeszcze osiągnąć? Walter i Miklas ma was całować publicznie na powitanie gdy będziecie wchodzić na stadion?
Co do flag to jak nie spodobają się delegatowi PZPN to i ITI nic nie wskóra.
Mi się wydaję, że w waszej całej współpracy z klubem nie ma zaufania. Wy się wypięliście na klub oni przez to również na was. I jest pat z którego ani sklw ani klub nie chce wyjść.
Ja bym spróbował negocjacji z Kosmalą to jest inteligenty człowiek i przy dobrej woli SKLW można osiągnąć porozumienie. Teraz zarówno jedna jak i druga strona gra na wygraną. Tyle, że ITI zmieniło taktykę i próbuje was marginalizować. Nie zdziwię się jak dyskusje o klubie przejdą w stronę spotkań otwartych z kibicami zamiast tajnych, długich negocjacji, które ani o jotę nie przybliżają do zakończenia konfliktu.
Napiszcie co chcecie osiągnąć bo w końcu reprezentujecie kibiców a nie nie tylko ultrasów.
Szeregowy
 • 0 / 0
Walek
A co do Szczęściarza. Kiedyś na Legii była akcja kibicujemy tylko Legii bez wulgaryzmów. Jeszcze za Polmotu. Jakoś dało się kibicować bez bluzgów.
Z drugiej strony stadion to też miejsce publiczne. Tu też powinny przychodzić rodziny z dziećmi. Jak jesteś ojcem to odpowiedz czy chciałbyś aby Twoje dziecko wysłuchiwało wszystkich przekleństw?
Kolejna sprawa czy jak na ulicy zaczniesz głośno przeklinać to co nic Ci nie grozi? Możesz otrzymać mandat za wulgaryzmy. Czy Szczęściarz nie wiedział jaki jest regulamin stadionu? Tam jest napisane, że wulgaryzmy są niedozwolone. A może wszyscy powinni zacząć łamać regulamin? Co ty na to?
Czasy się zmieniają, to co było w latach 90 gdzie były zadymy nie było ok.
Ja uważam, że na meczu powinno być miejsce i dla ultrasów i dla pikników, matek z dziećmi. Celem powinien być pełny stadion, tak by klub na tym zarabiał i wydawał potem z tego dużą część na transfery. Celem powinien być rozwój klubu a nie tylko sam doping.
~zioma(L)
 • 0 / 0
tylko to potraficie ''iti patataj'' ''sklw patataj'' dlaczego nie można jak człowiek porozmawiać i negocjować,gdzie nie wejdę to tylko obelgi sklw i iti ponoszą taką SAMĄ WINĘ! apelujmy do skutku na publiczne spotkanie żeby każdy wiedział o co chodzi!?!!? Droga Redakcjo Legia.net zróbcie ankietę ''chcę zakończenia konfliktu'' ponieważ : i tu argumenty, musimy coś zrobić jako zwykli kibicie a nie te chore stowarzyszenie któremu zawsze źle ITI wyciąga rękę a oni mają to w d..pie :( 3 lata już się męczymy nie rozumiecie że takim zachowaniem niszczycie ten klub ?!!? anie ITI które i tak nie odejdzie za dużo w ten klub zainwestowało teraz dokonało bardzo dobrych transferów ''na papierze'' utalentowany trener trzeba dać im szansę !!!!?!??
~M(L)
 • 0 / 0
publiczna debata to może być wyjście jestem za:)
~M(L)
 • 0 / 0
niech iti zrobi jakiś przeciek ile chce sklw za kibicowanie ... może zrobimy zrzutkę aby nam było wolno kibicować:))))
~88
 • 0 / 0
10 mln euro :)
w gotówce i banknotach 20 i 50 euro
~kibic(L)
 • 0 / 0
A czy nie lepiej ogłosić KONIEC KONFLIKTU I PROTESTU?

SKLW się nie odzywa, a to znaczy, że pewnie już nie działa.
Sprawa jest prosta.
Ogłośmy to MY KIBICE! Teraz!

Niech wszyscy obudzą się JUTRO w nowej rzeczywistości.

Powiedzmy głośno: dzisiaj o 17.15 zakończył się protest kibiców Legii!
~88
 • 0 / 0
huuuuuuuuuuuuuurrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaa :)
mesjasz kibiców Legii - kibicL
~88
 • 0 / 0
wiadomka
kibicL - prawdziwy kibic i przywódca wszystkich kibiców Legii Warszawa
za tobą idą miliony :)
~do 888
 • 0 / 0
mozesz szydzic, tylko co z tego wynika? nawet jak ktos w sposob moze naiwny apeluje o koniec konkliktu to w tyle glowy ma dobro Legii. Czyje dobro przyswieca Tobie gdy pacyfikujesz wszelkie posty nawolujace do proby zakonczenia konfliktu?
I nie obrazaj sie tak czesto o te wrzutki poznanskie. Po prostu ludzie probuja znalezc jakies racjonalne uzasadnienie dla twojej niecheci wszelkim inicjatywom sluzacym zakonczeniu konfliktu. A twoje komentarze nt iti i scenariusze dalszego niszczenia klubu sa bardzo bliskie klimatom obecnym na stronach wiary amicii. stad taka konotacja twoich pogladow z miastem w wielkopolsce.
~:)
 • 0 / 0
Kibic na twoje czy moje polecenie nie wróci goszystko do normy do tego niestety trzeba czasu zanim ten syf wywietrzeje
~88
 • 0 / 0
jak inicjatywą jest jechanie od obciągaczy bosmana to ja nie mam więcej pytań
jak budowac dialog jak II strona go nie chce
dla nich iti jest super
a walter jest jak zbawca i ojciec
niech go bronią mają prawo
mogę tak samo napisać ze wszystkim pro-iti na porozumieniu nie zależy :) oni mają swojego własciciela i łykają papkę medialną która jest im przedstawiana
ja tego nie łykam
a co do sklw- też mam in dużo do zarzucenia
źle działali, czasem mogli coś przyspieszyć
a ze taraz jest PAT- ano jest Ostrowski nie będzie gadał z sklw i kibicami
zdania Miklasa lepiej nie cytować- ten jest chyba lepszy od samych dzichadowców:)
facet karmi się chyba jechaniem po kibicach !
~:)
 • 0 / 0
Nikt normalny niewyzywa nikogo bez powodu
~88
 • 0 / 0
tłumaczy to jedną czy obie strony ?
~:)
 • 0 / 0
www.youtube.com/watch?v=KwOlZMVSpKs&feature=related
~PRZYCZYNY KONFLIKTU
 • 0 / 0
www.youtube.com/watch?v=rpjLJ4i0iJA
~RoberR
 • 0 / 0
Jeden za wszystkich wszyscy za jednego

Tym się charakteryzują kibice Legii Warszawa

Czy piknik czy truskawka czy normalny czy ultras
Nie zapominajcie o tym
~:)
 • 0 / 0
On nie chce normalności po co mu ona liczą się ci ważni...
~Rober R
 • 0 / 0
do :)
w przeciwieństwie do Ciebie pisze co czuje, a nie za co mi płacą
~:)
 • 0 / 0
żyj dalej w takim przeświadczeniu że mi płacą. Wiesz mi to osobiście zwisa i powiewa a jak ty masz się czuć lepiej to tak KP płaci mi miliony za 1 wpis. O Jezu nie którzy ludzie naprawdę mają przeprany mózg i wszystkich oceniają schematami które ktoś im w te głowy wbił....
~:)
 • 0 / 0
Zresztą próba wsadzenia wszystkiego czego nie jest się w stanie pojąc w jakiś schemat to bardzo Polskie...
~88
 • 0 / 0
do :)
to co opisałeś na tym forum mozna obserwować od 2 lat :)
~:)
 • 0 / 0
Mnie nie interesuje żadna strona i jej interesy chce tylko normalności. A uważam że beż upublicznienia tego kompromisu nigdy nie będzie. Trochę to będzie wymuszone ale zawsze bo jeśli ktoś wtedy zerwie rozmowy bez podania przyczyn czy czegokolwiek to skompromituje się w oczach większości i będzie przegrany. A tego żadna ze stron nie chce. Dlatego czekam czy SKLW jako taka wspaniała organizacja zgodzi się na to. W końcu jej postulaty są jawne jeżeli tak zrobi to będę pełen podziwu
~88
 • 0 / 0
Trochę to będzie wymuszone ale zawsze bo jeśli ktoś wtedy zerwie rozmowy bez podania przyczyn czy czegokolwiek to skompromituje się w oczach większości i będzie przegrany--->

to juz miało miejsce
ijak widać nie skompromitowało to tych którzy zerwali te negocjacje :)
~:)
 • 0 / 0
Nie rozumiesz że przy tak dużej widowni ITI nie zaryzykuje wtopy bo w tym momencie nie sprzeda ani jednego karnetu więcej i straci na tym zbyt wiele. A z drugiej strony SKLW też nie będzie chciało stracić swoich wyznawców( choć tu jest raczej ścisła grupa). W SKLW nie siedzą idioci dlatego też teraz mocno się zastanowią zanim zgodzą się na ruch w te czy inną stronę
~88
 • 0 / 0
do tej pory słyszałem ze w sklw (czy grupah kibicowskich) siedzą sami debile, idioci i wykolejeni żule :)
miła odmiana od tego czego Tu się o bojkotujących na czytałem
ps:
ano siedzą i myślą bo jest o czym :)
~:)
 • 0 / 0
Szczerze nikt nie uważa władz SKLW za idiotów raczej niektórych ich wyznawców trochę ślepo idących za nimi
~i TAK 7DNI DLA LEGII ! !
 • 0 / 0
My kibice Legii Warszawa chcemy publicznej debaty ,chcemy poznać przyczyny tego protestu ,który od 3 lat niszczy środowisko legionistów ! ! !!
~para normal
 • 0 / 0
zapodaj coś jeszcze :)
~:)
 • 0 / 0
A co ci nie odpowiada 88 w publicznej debacie konkrety?
~88
 • 0 / 0
nie mi Miki i Ostrowski jej nie chcą :)
~:)
 • 0 / 0
Jakoś kosmala powiedział coś innego a nie słyszalnym żeby Miklas i ostrowski jakieś protesty zgłaszali więc teraz piłeczka jest po drugiej stronie :)
~88
 • 0 / 0
Miki i Ostrowski hyba mają coraz mniej do powiedzenia :)
a co mieli by mówić otwarcie ? ze nie chcą gadać z bandytami ?
~:)
 • 0 / 0
a co was ta 2 obchodzi macie gościa który chce więc czemu nie skorzystać?
~RobertR
 • 0 / 0
I po co wam ta debata ?

Bedzie tak samo jak politycy sobie debatują

Pobranzlują swoje argumenty i koniec ... Nie bedzie

Podjętych decyzji i wnosków

I co jeżeli sklw nie bedzie miało racji

Co to zmieni ... Truskawki czy inni zaczną buczeć na sklw... Czy co

Na wyjazdy zaczą jeżdzić

Co bedzie jak w tym roku przyjedzie

Widzew i lech

Bedzię doping... Wszyscy co popieracie iti i ich działania

Na takim meczu na ł3 legia dostanie od lecha 2 :0

I wiara lecha zagłuszy wasze klask klas

To jest Legia iti

Legia bedzie wygrywać
~charLes
 • 0 / 0
Dobra Robert: twoja propozycja dzialania???
Szeregowy
 • 0 / 0
Tuskawka masz jakikolwiek inny argument niż ITI patataj?
~:)
 • 0 / 0
To ja apeluje o ignorowanie gościa o nicku Truskawka. Po co go karmić jeszcze poczuje się ważny. Niektórym kończy się szkoła i muszą jakoś to odreagować...
~88
 • 0 / 0
a ja proponuję ignorować :), nie normalsa i pelagię :)
~88
 • 0 / 0
tak wiem :)
i dlatego jak nie chcesz nie odpisuj- wiesz szkoda prundu i te sprawy
wiesz mam 9 lat
klikam z poznania
itd itp :)
~RoberR
 • 0 / 0
Jaki konflikt?

przecież ITI przejeło w wrogi sposób akcje Legii i
doprowadziło do bankructwa CWKS

Z nimi nie mam oczym rozmawiać

Oni mają w dupie klub i naszą tradycje
~(L)Truskawka
 • 0 / 0
RobertR 100% racji
~charLes
 • 0 / 0
Prosze wszystkich,którym zalezy na kompromisie o nie ujadanie na necie i odpisywanie na zaczepne posty
~:)
 • 0 / 0
Masz jakieś dowody misiu?
~88
 • 0 / 0
popytaj pana w koszuli fioletowej o składał pismo legia.net-u do kp kto rozwalił CWKS :)
~audytor
 • 0 / 0
iti przejelo Legie we wrogi sposob? heheh i nikto tego nie zauwazyl poza toba... wiesz w ogole co to jest wrogie przejecie??? to sa skutki programu Internet pod strzechy...
~Byczek
 • 0 / 0
Poszło, powklejałem gdzie się dało, teraz wy powklejajcie.
~(L)Truskawka
 • 0 / 0
publiczna debata to nie na wasze móżdżki
ITI patataj
~:)
 • 0 / 0
jak zawsze trzymasz poziom :)
~Byczek
 • 0 / 0
Jedyną rzecz jaka trzyma ten kolo, to mocz, chociaż też nie jestem pewien.
~88
 • 0 / 0
uuuuuuuu byczek ostro jest :)
Szeregowy
 • 0 / 0
MY KIBICE LEGII WARSZAWA CHCEMY PUBLICZNEJ DEBATY ,CHCEMY POZNAĆ PRZYCZYNY TEGO PROTESTU ,KTÓRY OD 3 LAT NISZCZY ŚRODOWISKO LEGIONISTÓW ! ! !!

Popieram,niech ten protest się skończy.Wkońcu ktoś mądry pomyślał i zainicjowal akcję,w kierej wezmą udział ludzie z (L)w sercu.
Pozdro dla '/KIBICE ZGROMADZENI PRZY LEGII/'
~janek302
 • 0 / 0
A do kogo apelujecie jak można wiedzieć bo SKLW milczy już 2 tydzień, czy wy macie nadzieje że oni chcą porozumienia ? Ja też tak myślałem jeszcze do wczoraj, a dziś nie mam żadnych złudzeń ile można czekać na jakieś oświadczenie, oni nas kibiców mają w d...ie i taka jest prawda. Nie chcą porozumienia to nie, jedynym wyjściem jest przyjście na stadion i dopingowanie bez nich, nie po to czekałem na ten nasz nowy stadion ponad 20 lat żeby teraz zrezygnować przez jakiś proteścik.
~KIBICE ZGROMADZENI PRZY LEGIA.
 • 0 / 0
Janek pomóz nam odbudowac dobre imie i zakończyc to co nas niszczy nie dla sklw nie dla kp tylko dla nas legionistów i dla Legii i tego nowego stadionu ,który jest dla nas ,ale podzieleni niszczymy to wszystko o co tyle lat walczylismy każdy z nas z osobna!!! Nie walcz z sklw kp walcz o twoją legie!!!
~janek302
 • 0 / 0
Do Kibice Zgromadzeni Przy Legii
Do dialogu to jest potrzebna druga strona, nie widzisz że SKLW tych rozmów nie chce...oni czekają jedynie na to ile sprzeda się karnetów i jaką będą mieli kartę przetargową z KP aby nachapać się jak najwięcej. Nie można zapomnieć też o tym że pewne osoby mają profity ze sklepu ABJ, ale tylko w przypadku trwania protestu, jeśli protest się zakończy kto zawita na zakupy po "dwa lwy".
~88
 • 0 / 0
to po co janeczku pytasz non stop co robi sklw jak i tak nie są ci oni potrzebni ?
~janek302
 • 0 / 0
Do 88
A gdzie w tych 2 moich postach widzisz potrzebę dialogu?
~do 888
 • 0 / 0
"to po co janeczku pytasz non stop co robi sklw"
to chyba logiczne; zdaje sie ze to stowarzyszenie pretenduje do reprezentowania kibicow Legii poprzez takie formy dzialania jak apele o bojkot meczow, nawolywanie do zablokowania budowy stadionu itp. to naturalne, ze chcemy znac opinie stowarzysznia tak godnie nas reprezentujacego, ocuerajacego sie, zarownoi pod katem liczby czlonkow jak i rozpoznawalnosci o hiszpanskie socios.
~PG
 • 0 / 0
Może zaczniemy od strony www.?
~charLes
 • 0 / 0
www.koniec konfliktu na legii. pl dobre :)
~Byczek
 • 0 / 0
Proszę bardzo!

Ja kibic Legii Warszawa chcę może nie publicznej debaty, ale publicznego ujawnienia treści negocjacji ,chcę poznać przyczyny tego protestu ,który od 3 lat niszczy środowisko legionistów ! ! !!

Po zaraz debata, niech sklw ujawni treść negocjacji, czekam do następnej niedzieli!!!
~(L)Truskawka
 • 0 / 0
a po następnej niedzieli co zrobisz?
~Byczek
 • 0 / 0
Truskaweczki są w kropeczki..... bo są chore.
~charLes
 • 0 / 0
Byczek zostaw go. Sezon slaby to i truskawiki kiepsko obrodzily...
Jest propozycja nie prowadzenia dyskusji z prowokatorami. I mi odpowiada. Oni karmią się tylko naszymi reakcjami. I po co to trzymac przy życiu.
~88
 • 0 / 0
pogadajcie z para normalsem i pelagią to na bank nie sa ujadacze i są normalni :)
jak wy :)
~KIBICE ZGROMADZENI PRZY LEGIA.
 • 0 / 0
OD DZIŚ AKCJA ,KTÓRA ZMUSI OBIE STRONY DO DEBATY EWENTUALNIE DO SPOTKANIA LIVE !! !!

PROSZE WSZYSTKICH,KTÓRYM ZALEZY NA KOMPROMISIE O NIE UJADANIE NA NECIE I ODPISYWANIE na zaczepne posty kazdy z nas niech zrobi coś dla LEGII W TYM TYGODNIU I DO NASTEPNEJ NIEDZIELI WKLEJA TEKST


MY KIBICE LEGII WARSZAWA CHCEMY PUBLICZNEJ DEBATY ,CHCEMY POZNAĆ PRZYCZYNY TEGO PROTESTU ,KTÓRY OD 3 LAT NISZCZY ŚRODOWISKO LEGIONISTÓW ! ! !!


ZRÓBCIE TO DLA LEGII ! !


POZDRO
~:)
 • 0 / 0
wole żeby ktoś wklejał nałogowo takie komentarze niż to co sobie z notatnika kopiuje Pustak :)
~charLes
 • 0 / 0
100% poparcia.

Redakcjo proszę na glównej stronie o wiadomość że kibice chcą zgody i publicznej debaty. Tak aby komentarze byly do wiadomości ciągle aktualnej i dyskusja nie zgięla w archiwum. Prosimy.
~(L)Truskawka
 • 0 / 0
jacy z was kibice, pikniki i internetowi napinacze. G... macie do gadania, będziecie robić co wam się karze, grzecznie będziecie krzyczeć: ITI patataj!
~(L)Truskawka
 • 0 / 0
to czemu mądralo nie dopingowałeś dotąd?
~janek302
 • 0 / 0
Jak to nie...wtedy kiedy byłem na stadionie to dopingowałem, a że było to jakiś czas temu kiedy ostatni raz byłem na stadionie to inna para kaloszy i nie mam nawet zamiaru ci się tłumaczyć dlaczego, napisze tylko jedno rodzina i tyle powinno ci wystarczyć. A taki szczyl jak ty to może sobie porządzić swoimi czterema literami co najwyżej.
~(L)Truskawka
 • 0 / 0
Janek ITI nie dało wolnego na mecze?
~janek302
 • 0 / 0
Nie ma z tobą o czym rozmawiać jak kiedyś będziesz miał rodzinę i będziesz musiał ją utrzymać to się przekonasz dlaczego jest tak a nie inaczej i nawet jak byś chciał gdzieś być ( na stadionie ) to nie możesz. A teraz dzieciaku ponapinaj się jeszcze trochę w necie...dziecko na utrzymaniu mamusi który gów....o wie o życiu.
~:)
 • 0 / 0
hahaha Pusty ale mnie rozbawiłeś legia jest w stanie zarabiać 30-40 mln??
Czego chyba jenów :)
~PG
 • 0 / 0
"Niedawno głośnym echem odbiły się informacje o rzekomym powrocje KP Legia do herbu z 1957, w miejsce "trumny" z roku 2006. Ma to nastąpić od nowego sezonu. Większość kibiców po zwróceniu uwagi na fragment komunikatu, mówiący, że klub zastrzega sobie możliwość dalszego pozostawania w trumnie "w celach marketingowych" stwierdziła, że najprawdopodobniej cała ta zmiana to pic na wodę, bo trudno zauważyć jakąś inną działalność władz Legii, niż cele marketingowe - z litości nie będziemy jej po raz kolejny oceniać. Jaka trumna jest - każdy widzi, a trupa nie ożywi nawet tona truskawek.
Jasna sprawa, że nikt nie oczekuje błyskawicznego przejścia do herbu, zwłaszcza, że klub deklaruje, iż ma to nastąpić od nowego sezonu. W końcu, poza sprzetem sportowym, wyprodukowano szereg materiałów promocyjnych, zawarto umowy sponsorskie z wykorzystaniem trumny, naprodukowano papieru firmowego... swoją drogą trudno o lepszą "reklamę", niż umieszczenie znaków towarowych sponsorów na informacji o bezzasadnym zakazie, który później jest z automatu uchylany. Nie od wczoraj jednak znamy profesjonalizm marketingowych tuzów KP. Do rzeczy. Czy ktoś z Was widział może herb Legii w dziale sportowym na jakimś większym portalu? A może w programie TV? Albo... na oficjalnej stronie klubu? Choćby jako symbol używany wymiennie z trumną?
Nie? No to może zadajmy pytanie, co się zmieniło po "akcie dobrej woli" KP?"
Retoryka kretynów. Ten tekst jest dostepny na stronie koniec iti. W zadadzie nie wymaga komentarza, bo z kretynami sie nie polemizuje. O co tak naprawdę chodzi autorowi? Może ktoś wie? Czy oto aby znaleźć kolejny pretekst do palenia głupa i robienia kału na własny klub? Czy może autor jest niepełnosprawny umysłowo i sam zaprzecza sobie w kolejnych zdaniach tych wypocin. Bo jak rozumieć słowa:"Jasna sprawa, że nikt nie oczekuje błyskawicznego przejścia do herbu' skoro w poprzednim zdaniu neguje sie jego zmianę i wkłada w usta KP słowa , których nie wypowiedziano "stwierdziła, że najprawdopodobniej cała ta zmiana to pic na wodę".Nie ma sensu pastwić się nad tendencyjną propagandą, w końcu i tak nic nie dotrze do pustych łbów.
Jest nowy/stary herb. Na oficjalnej stronie również.I jeżeli był on podstawowym cierniem w tyłkach osób protestujących i gwiżdżących na "własnych" piłkarzy, to teraz został on wyjety. Co więc stoi na przeszkodzie aby dokonało sie porozumienie? Juz chyna nic. ABJ może na legalu handlować podróbami ze znakiem Legii/ w końcu oni są właściecielem znaku towarowego/, No i po co była ta cała szopka? Chodziło przecież o kasę.
Czekam z utesknieniem na nowe "postulaty'SKLW. Wymyślcie coś spektakularnego aby KP nie mogło ich spełnić.Może 30 % akcji klubu. A jak nie to ITI i tak dalej. Czarno to widzę.Dlatego nie dziwi mnie próba wymiany części publiczności na nową.Nie wierzę w porozumienie. Nie z tymi, którzy protestują.To nie są kibice Legii. Nie ma w polskim słowniku słów określających ludzi stojacym za takimi działaniami. A może i są ale powszechnie uważa się je za wulgarne.
~charLes
 • 0 / 0
zostawmy ich z wlasnymi problemi. Zróbmy coś sami.
Apeluję: koniec wojny na zlośliwości i komentowania ruchów obu stron.
Walczmy o swoje: doping, kulturę i zgodę.
Jak nie będą chcieli zróbmy to sami. Trudno sezon czy dwa w końcu coś sie urodzi...
~88
 • 0 / 0
tak PG to nie sa kibice to są kibole, dilerka i jedzą niemowlaki !
~PUSTY STADION !!!
 • 0 / 0
tak tak z pewnością macie racje gdy nie ITI to Legia grałaby w 8ej lidze ...
~zioma(L)
 • 0 / 0
ktoś mówił o 8 !!! na pewno w 2 !!! APELUJMY WSZYSCY NIE ZAANGAŻOWANI W PROTEST O SPOTKANIE NA ŻYWO PUSZCZONE W INTERNECIE PRZY OBECNOŚCI ZWYKŁYCH LUDZI,PIKNIKÓW ZMUSIMY ICH DO POROZUMIENIA CHOĆBY MIELI TYDZIEŃ SIEDZIEĆ!!! POZDRO ALL NORMALS TYLKO LEGIA!!!!
~(L)DG
 • 0 / 0
jak najbardziej popieram wymuśmy na środowiskach związanych z Legią jawną debatę i ujawnienie wymagań sklw
~charLes
 • 0 / 0
PUSTY STADION! Chcesz zgody czy nie???? Przestańcie wytykać jedni drugim bo każdy ma coś na sumieniu. Bylo minęlo TRUDNO! Dość szarpania się o każde slowo. 2 czy 8 co za rożnica???? Legia musi być 1!
Pusty apeluję do Ciebie nawoluj do zgody a nie wklejaj na wszystkich portalach teksty nawolujace do wojny. Jeżeli zalezy Ci na Legii przestań. Liczy się ta jasna strona :)
Apelujmy razem o ZGODĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
~M(L)
 • 0 / 0
charLes pustemu nie zależy na Legii tylko na pustym stadionie ... spróbuj tak napisać na forum amiki ... post zniknie po minucie:)
~janek302
 • 0 / 0
Ale się namnożyło pasożytów pro SKLW przez dwa dni...widać strach zajrzał w oczy że stadion się zapełnia i wódz nakazał trochę podziałać. Niestety nic wam to nie da,na tym forum każdy potrafi racjonalnie myśleć i ma swoje zdanie w odróżnieniu do was. A najlepsze w tym wszystkim jest to że my na tym stadionie będziemy a wy ( protestujący ) obejrzycie go najwyżej w telewizji, co najbardziej mnie cieszy.

Ps.Do miet i truskawki
Co do tego zabraniania dopingu, podaj mi tu numer telefonu jeden z drugim umówimy się na meczu i wtedy zabroń mi dopingować, a nie się napinacie na necie...czekam pieski ABJ.
~kaka
 • 0 / 0
u janeczek za plecami ochrony i pod czujnym okiem błedzia staje sie odwazny ;]
Spokojnie bedziesz miał okazje sie "wykazac"
~kaka
 • 0 / 0
niektórzy chyba tu mysla, ze skoro nikt z protestujacych nie kupuje karnetów, to na meczach sie nie pojawi ;]]]
Bilety, słyszeliscie o czyms takim ??
~charLes
 • 0 / 0
Kaka i co będziecie się okladać na trybunach????? Ludzie co Was napędza to tej glupiej zlosliwości i nienawiści???
Chcecie wielkiej Legii, atmosfery, spokoju i sukcesów?? Czy tylko zaspokojenia prywatnych pragnień?
Jeżeli nie to przestańcie tych netowych uprzejmości i zaproponucie coś co popchnie sprawę do przodu bo nic się nie dzieje.
JESTEŚCIE ZA ZGODĄ CZY NIE?
Jeżeli tak to skończcie z tym.
~janek302
 • 0 / 0
kaka żebyś się nie zdziwił mi nie jest ochrona potrzebna, ja już mam za dużo lat żeby się przestraszyć jakichś gróźb. Ty uważasz że jak ktoś jest przeciw protestowi to nie wie co to doping i wyjazdy ? to cię niestety muszę zmartwić ale tak nie jest. Zapytam z ciekawości ile ty masz lat że takie bzdury wypisujesz ?
~kaka
 • 0 / 0
23. no i?
~człowiek znikąd
 • 0 / 0
23? Buhaha, mógłbym być Twoim ojcem.

Odpowiedz mi proszę, czy SKLW (albo grupa kibiców protestu czy kto tam negocjuje z KP) negocjuje we własnym imieniu, czy wszystkich kibiców?

Bo jak w imieniu wszystkich kibiców, to proszę ujawnić co do tej pory zrobiliście, o co się jeszcze spieracie i wziąć pod uwagę zdanie kibiców odnośnie protestu.

A jak w swoim imieniu to proszę mi się nie wpier... do tego, co JA robię na stadionie.
~janek302
 • 0 / 0
Nic to jak na 23 lata to tylko mogę ci współczuć, myślisz że ktoś się przestraszy 23 letniego wyrostka i do obrony potrzebna będzie mu ochrona ? Jak na 23 lata to naprawdę jesteś dziecinny...
~zioma(L)
 • 0 / 0
popieram charles!!! też apeluje ale to nic nie da nikt się nie zaangażuje a takie spotkanie przy obecności pikników,zwykłych ludzi i puszczenia to w necie najlepiej bardzo dużo by dało i każdy by się dowiedział do DIABŁA! o co w tym konflikcie chodzi!! ale SKLW nie chce porozumienia udowodniło to tym że nie chce dać zgody na udostępnienie negocjacji!!
~charLes
 • 0 / 0
zostalo 2 miesiące. przy pomocy legia.net myślę że damy radę.
Jeżeli zorganizujemy grupę kibiców nie będących po żadnej ze stron konfliktu w najgorszym wypadku stworzymy sami stowarzyszenie:
"supporters of Legia" i będziemy kibicować. Tylko pilkarzom a nie KP czy też SKLW. Jestem w stanie ograniczyć przyspiewki w stylu: "j...ć PZPN, wisla z ch...a wytrysla, ITI s...j. NIE INTERESUJE MNIE TO.
Chcę spiewać tylko dla Legii (pilkarzy).
Może byli i aktulanie "bezrobotni" ultrasi np. z Cyberfanów dojdą do wniosku że chcą coć dalej robić dla Legii (pilkarzy) i samych siebie.
A ONI niech się dalej spierają o ceny, Starucha, loga przekreslone itd. KOGO TO OBCHODZI?
Zajmijmy się sobą ONI sami się wykończą.....
~zioma(L)
 • 0 / 0
byczek 100%poparcia a pusty stadion bredzi!!! sprawa jest oczywista że w obecnej sytuacji nikt nie przejmie Legii !! więc ITI musi zostać bez was (czytaj sklw) Legia i tak przetrwa mam nadzieje że nie będzie was na nowym stadionie zniszczyliście Legie!! won !!
~...
 • 0 / 0
Na trybune polnocna za karnet wychodzi 336 zł w moim przypadku= ok 18zł przy 18 meczach (15 ligowych + zalozmy 3 pucharowe), czy to jest naprawde duzo? Nie wydaje mi sie
~Byczek
 • 0 / 0
Dużo komentarzy. To może wprowadzę trochę logiki:

Interes Legii = Interes właściciela, w tym przypadku ITI. Gwarantuję wszystkim, że nie istnieje osoba która tego nie zrozumie, jak 2+2 =4.
W związku z tym o co chodzi, czemu niektórzy nie potrafią, a tak naprawdę nie chcą tego przyjąć do wiadomości? Bo muszą mieć w tym interes, proste. Proszę nie wyskakiwać mi z MU, bo to jest marka znana na całym świecie i kupiec zawsze się znajdzie, na Legię w jej obecnej sytuacji, nigdy nie będzie chętnego. Ja nie pałam miłością do ITI, ale zdaję sobie sprawę z tego, że bez ITI, nie będzie Legii, przykre, smutne, ale niestety prawdziwe.
Te wszystkie puste stadiony i stadne pustaki, to są pieski zainteresowanych w ciągnięciu korzyści z klubu Legia Warszawa.
Naprawdę jest ich coraz mniej, na szczęście.
Nie lubisz ITI? Ok, trudno, nie musisz. Wiedz jednak, że bez ITI jedyną warszawską drużyną grającą w ekstraklasie będzie ta z konwiktorskiej.
Alleluja.
~PUSTY STADION !!!
 • 0 / 0
co Ty bredzisz człowieku...Legia sama na siebie jest w stanie zarabiać conajmniej 30-40 milionów rocznie !!!
~PUSTY STADION !!!
 • 0 / 0
co to kretynizm stwierdzenie "bez ITI nie będzie Legii" ... Legia istnieje od 1916 roku i odejście ITI nie spowoduje żadnego kataklizmu , Legia to łakomy kąsek , a teraz z Nowym Stadionem myślisz że nie byłoby chętnych do przejęcia ???


Niech ITI ogłosi że sprzeda Legię za 50 milionów złotych i jutro masz chętnych na pęczki !!!
~Calcio
 • 0 / 0
A jak Ty to wyliczyłeś??? Bardzo chętnie poznałbym sposób liczenia. Mnie się wydaje, że bez poważnych inwestycji (a kto miałby je wnieść jeśli nie poważny sponsor a takim jest ITI) to Legia nie jest w stanie zarobić nawet na utrzymanie tego stadionu! W Polsce długo jeszcze kluby piłkarskie nie będa przynosiły "kokosów". W przypadku gdy powstaje piękny stadion, buduje się drużynę to jest jakiś bzdurny protest, w którym nie wiadomo o co chodzi.
Tak naprawde to chodzi o to aby przedstawiciele ITI usiedli z czołówką SKLW i powiedzieli "Panowie będziecie dostawać haracz tylko dlatego aby był spokój na stadionie a także doping". O to chodzi? Nic nowego, przecież tak jest w Lechu to dlaczego nie może być w Legii. Ano nie może bo cywilizacja to cos innego niż haracze!
~;)
 • 0 / 0
"Zniszczyliście swoją buńczuczną i pyszną polityką wszystko co było najcenniejsze w tym klubie"...pytam sie co zniszczyli
czy Legia miala na meczach 30-40tys widzow ..nie raczej 5 gora 10tys w porywach raz czy dwa razy w sezonie
kiedy Legia ostatnio grala w pucharach a jesli juz to gdzie konczyla
mistrzostwo Polski to raczej lokana przyjemnos wiec nie ma oczym pisac
CO ONI ZNISZCZYLI JAK JESZCZE NIE ZACZELI..
troche wiecej umiaru prosze w pisaniu tych bzdur.
a tak na marginesie... Legia wielka to ostatnio byla w latach 70.. tych
~PUSTY STADION !!!
 • 0 / 0
człowieku nie słyszałeś nic o akcji PEŁNY STADION !!! na meczach z Odrą Wodzisław czy Amicą były komplety !!!

na mecz z Wisłą żeby kupić bilet ludzie ustawiali się o 22 w przedzień sprzedaży która ruszała nazajutrz o 11ej rano !!!

bilety schodziły jak świeże bułeczki !!!

a teraz ITI nie potrafiło zapełnić marnej trybunki na 5000 osób !!!

więc ludzie odeszli !!!

odeszli stali bywalcy , fanatycy , ultrasi !!! ludzie tworzący historię i atmosferę !!!
~charLes
 • 0 / 0
Panowie a szczególnie Pusty Stadion po co te bezcelowe gadki w necie.
Zorganizujmy spotkanie przez Legia.net z obiema stronami sporu i zapewniam was że będę siedzial i zmuszal do porozumienia do skutku, zebyśmy tam siedzieli tydzień.
Zamknąć, odebrać picie i jedzenie i szybko znajdą kompromis.
APELUJĘ ZORGANIZUJMY SPOTKANIE Z KIBICAMI SKLW I KP. WSPÓLNIE ZNAJDZIEMY ROZWIĄZANIE!
~M(L)
 • 0 / 0
charLes pustemu nie chodzi o kompromis tylko o pusty stadion ... aby jego leszek mogł grać bez dopingu dla Legii na stadionie Legii
~Duracel1974
 • 0 / 0
Panie Kosmala, nawet jeżeli część z pana pobudek jest jak najbardziej moralnie usprawiedliwiona, to trochę pokory proponuję, bo zachowujecie się z całym ITI conajmniej tak jakbyście sami, za własne pieniądze ten stadion zbudowali, a Legia grała od kilku sezonów w europejskich pucharach dochodząc conajmniej do ćwierćfinałów.

Stadion który będziecie używać jest zbudowany w znacznej części z podatków Warszawiaków, to raz. Daliście jedynie projekt stadionu i to z niedopracowanymi szczegółami. Szczycicie się, że kosztował kilkanaście milionów złotych, tylko co z tego kiedy był to projekt z którym przegraliście w unieważnionym przetargu. I gdybyście go nie oddali "łaskawie" to równie dobrze mogli byście go sobie w buty wsadzić. Więc przestań pan kity wciskać i jeszcze raz apeluję o trochę pokory.

Dwa, to ton jakim pan gadasz. Nie jestem ani po stronie SKLW, ani po stronie ITI. Jestem obserwatorem, który posługuje się własnym zdrowym rozsądkiem. SKLW mimo oczywistych błędów z racji żywego środowiska z jakiego się wywodzą mają także sporo racji. Bez kibiców pójdziecie szybciej z torbami niż się wam wydaje. Klepanie głupot, że strasznie dużo inwestujecie w Legie może być dobrą propagandą dla kogoś kto nie ma zielonego pojęcia co działo się na przestrzeni ostatnich lat w Legii. Prawda jest taka, że te najdroższe transfery na jakie się powołujecie są tylko jedną stroną medalu. Druga jest taka, że gracze któych sprzedawaliście z Legii przynosili wam dochód taki, że można było odnieść wrażenie, iż Legia jest dla was jedynie metodą na tanie kupno i szybką sprzedaż z zyskiem. Jeden Boruc przyniósł wam zysk w takiej kwocie jak chyba wszyscy grajkowie których sprowadziliście do Legii w sumie. Więc o czym mowa panie Kosmala.

Jak narazie, to za waszych rządów Legia stacza się po równi pochyłej. Nie ma efektownej ani efektywnej gry. Nie ma pucharów, jest wstyd i powolne zadeptywanie legendy tego klubu. Zniszczyliście swoją buńczuczną i pyszną polityką wszystko co było najcenniejsze w tym klubie. Co z tego, że będzie stadion (i to nie z waszej incjatywy ani nie z waszych pieniędzy czego nie chcecie jasno i uczciwie przyznać) kiedy nie ma atmosfery, nie ma drużyny i nie ma pucharów.

Zamiast paszczyć zrealizujcie wreszcie swoje buńczuczne zapowiedzi sprzed dobrych kilku lat wtedy dopiero możecie nieśmiało liczyć na jakikolwiek szacunek i zrozumienie. Na dzień dzisiejszy więcej zniszczyliście niż daliście temu klubowi.
~Duracel1974
 • 0 / 0
I jeszcze jedno. Ceny biletów porównujmy może do takiej Bundesligi. Poziom piłkarski o wiele lepszy, ceny biletów niższe i to nie biorąc nawet pod uwagę poziomu zarobków w Polsce i w Niemczech. Więc o czym mowa panie Kosmala?!!
~Calcio
 • 0 / 0
Hola, hola. Może bez przesady. Za rządów ITI Legia zdobyła mistrzostwo, puchar, superpuchar, 2 razy wicemistrzostwo i tylko raz czyli w tym roku nie była na podium! Który poprzedni Zarząd, poza Romanowskim ma takie osiągnięcia? Ten rok to wyjątek bo kilku pseudo grajkom kończyły się naprawdę wysokie kontrakty więc i starać się nie było po co. i nie pisz, że nie jesteś ani za SKLW ani za KP bo to widać za kim jesteś. Poza tym nie ma znaczenia kto za kim jest bo tak naprawdę liczy się LEGIA i śmieszą mnie wypowiedzi typu pachołek ITI czy pachołek SKLW. To śmieszne bo mam wrażenie, że przeciągamy linę, którą jest ukochany klub. Lina naprawdę gruba, wytrzymała, bo to najbardziej utytułowany klub w Polsce, lider tabeli wszechczasów Polskiej Ekstraklasy, Klub, któy nigdy nie spadł do drugiej ligi!!! Nie wystarczy??? Mam nadzieję, że pokój zapanuje zanim lina pęknie. Jak nie daj Boże spełnią się SKLW życzenia to może się okazać, że ultrasi będą wszędzie tam gdzie nasza Legia gra tylko czy będzie fajniej jeździć do Krakowa, Poznania czy może do Myszkowa, Nowego Sącza albo na derby do Ząbek.
A w kwestii stadionu to jeśli ITI nie dołożyło wiele to przynajmniej nie było przeciwko budowie jak SKLW. Przypomnę, że przeciwko budowie była też część Warszawiaków z K6.
~charLes
 • 0 / 0
Po co porównanie do Bundesligi.
Cena karnetu na Lecha na trybuny za bramkami bya wyższa niż na nowy stadion Legii.
Po co zatem szukać bezprzedmiotowych porównań skoro za miedzą cenią sie wyżej.
~M(L)
 • 0 / 0
Panie Duracel ...

1. Stadion Legii w trakcie budowy ... KP nie przeszkadzał a wspierał budowę stadionu Legii

2. Na stadionie brak dopingu ale brak też burd i niszczenia własnego stadionu przez "kwiat" warszawskiej młodzieży.

3. Stabilna sytuacja finansowa, pomimo iż kibiców jak na lekarstwo ...

4. Trzy obecne transfery piłkarzy z mistrzów swoich krajów ... + chyba (oby) najlepszy trener młodego pokolenia w Polsce

5. Szkolenie młodzieży ...


Co przeciw ...

1. Bardzo słaba gra Legii w słabiutkiej lidze

2. Brak pucharów, w których i tak było katastrofalnie ...


a co Pan zrobił Panie Duracel poza obrażaniem człowieka, który właśnie stanął na czele Legii i obserwując jego działania przyczynił się do budowy stadionu oraz wzmocnienia Legii transferami piłkarzy trenera oraz zdecydowanie do szkolenia młodzieży co w Legii "kulało" od lat ...
~LUKI17
 • 0 / 0
Jak wam się tak wszystko w Poznaniu podoba i drużyna i zarząd, który pozwala kibicom robić co chce to się przeprowadźcie do Poznania i won od Legii. Wtedy nie będzie już tego wstrętnego ITI, a waszym sponsorem będzie poważna firma produkująca kuchenki i lodówki.

Jestem przekonany, że większość z was nie wie nawet o co chodzi. Walczycie, bo wam tak kazali. To jest właśnie oznaka, że nie potraficie samodzielnie myśleć.

P.S. jak wam każą rękę do ognia wsadzić to też to robicie? Tak kochacie Starucha i jego świtę.
~RobertR
 • 0 / 0
MY SIĘ ZESTARZEJEMY, A TY JUŻ MASZ Z GÓRKI,

MY WYCHOWAMY NASZE DZIECI I NASTĘPNE POKOLENIA

A TY CO PO SOBIE ZOSTAWISZ?
~M(L)
 • 0 / 0
choćby stadion do którego budowy się przyczynił w przeciwieństwie do tych co protestowali na radzie miasta przeciw budowie nowego stadionu Legii trzymając w łapach barwy klubowe ...
~camel do kaka
 • 0 / 0
nie wiem jak jest w innych ligach... ale dam ci 50 funtow i kup mi bilet na MU...
ceny ktore napislales na lige angielska sa ok --- bo to sa ceny reklamowe ktore nalezy czytac tak.. MU za 27 funtow- najgorsze miejsca i mecz z zespolem takim jak Stoke albo Sunderland,,, poza tym musisz byc zapisany do membership za ktory trzeba placic rocznie i na liste oczekujacych jesli chodzi o karnety.
Jezeli uwazasz ze za cene biletu na Legie mozna wejsc na mecz chelsea powtarzam dam Ci wedlug twego cennika 50 funtow i kup mi bilet. Ceny sa tylko reklamowe -- bilety jest kupic ciezko , bo stadiony sa zapelnione.
Jezeli umiesz troche angielski kliknij na goolecom premiership kliknij na oficalne strony klubow i sprobuj kupic bilet placac karta zobaczysz.
~kaka
 • 0 / 0
jezeli bilety sa tak trudno dostepne to i ceny powinny byc wyzsze.Czemu tak nie jest? to juz sie sam zastanów..
~Lenergy
 • 0 / 0
Zgadzam sięcamel z tym co piszesz bo tak to wygląda w praktyce ale wiesz że tu chodzi tylko o propagandę.

W jednym muszę się zgodzić że ceny jak na poziom naszych rozgrywek i zawodników jacy byli do tej pory są mocno przesadzone. No ale jeśli zrobią dobrą drużynę to ja chętnie wydam nawet 1,5 tyś.na karnet.
Po za tym zobaczymy jakie będą ceny na innych nowych stadionach bo to raczej powinien być punkt odniesienia, a nie Anglia lub Niemcy, bo mimo tego że tam zarabiają więcej to ceny na praktycznie wszytko są podobne jeśli nie niższe.
Tu zadecydują prawa rynku moim zdaniem...
~:)
 • 0 / 0
nie kupisz biletow na MU.... mieszkam tu w okolicy to wiem na lige to jest marzenie tylko czasami jak grali w puchar w eliminacjach z jakims islandczykiem to byla szansa ale na lige to marzenie same karnety ..to samo jest z Liverpoolem..ceny 30 funtow najtansze ale i tak ich nie kupisz
~:)
 • 0 / 0
aha przykładowo na Wigan czy Everton to spoko z jakims Sunderlandem...ale juz na Chelsea albo Liverpool cz ManU to gorzej
~zioma(L)
 • 0 / 0
truskawka napisał że będziemy robić to co nam każą czyli ''zero dopingu'' chyba ich pogięło!!!
~kaka
 • 0 / 0
zrobicie hałas jak wam hadaj bedzie kazał...
~iti - kłamstwo - obłuda
 • 0 / 0
Kłamstwa i propaganda, kogo ty cwaniaku straszysz. Nie porównuj tego gnoju do Lecha czy Wisły. Spójrz na tabele i wyniki, co oferujesz ??? Dno !!!!!!!!!!!! My się zestarzejemy.. Ty juz nie Masz na to czasu.
~Leny
 • 0 / 0
:)
~(L)DG
 • 0 / 0
Spójrz na tabele z ostatnich 10 lat leszczu gdzie byliśmy my a gdzie leszek ????
~tylkoL
 • 0 / 0
iti klamstwo - dzieciaku, kiedyś jak na Legii przychodzili ludzie z honorem a takich młodziaków jak Ty ustawiało się do szeregu była jedna podstawowa zasada - czy wygrywasz czy nie - ja i tak kocham Cię ! a Ty, wstyd mówić, nie kibicujesz, ponieważ od 3 lat Legia nie ma Mistrza.
wiesz, problem w tym, że stadion się zapełni, jak nie będzie zgody to nie w tej rundzie - ale na wiosnę, jak wszyscy się połapią, że jest bezpiecznie i stadion nie kojarzy się już z żulerką i alkoholikami z pod klatki czy jakiegoś grójca, wtedy normalni Warszawiacy zapełnią trybuny do ostatniego miejsca.
~kaka
 • 0 / 0
normalni Warszawiacy kombatanci wojenni przyjda sa stadion?
bo prawdziwych Warszawiakow po powstaniu zostało niewielu
~(L)DG
 • 0 / 0
przestań z tym podziałem na warszawiaków i nie warszawiaków - Legia ma więcej kibiców w całej Polsce - właśnie tą ją odróżnia kibicują jej ludzie w wileu zakamarkach Polski
~M(L)
 • 0 / 0
on wspomaga budowę stadionu Legii w przeciwieństwie do protestujących, którzy swoimi działaniami doprowadzili do iście "znikomej" opłaty za dzierżawę stadionu od miasta, nie mówiąc juz o protestach przeciwko budowie samego stadionu!

czy wygrasz czy nie ja kocham Cie - kibice Legii Warszawa

fajnie Legię kochacie wspierając piłkarzy podczas każdego meczu ... a później płacz bo wyników nie ma ... można by zażartować tak piłkarze grali jak kibice im kibicowali ... czarny humor ...
~waqsiu
 • 0 / 0
Parafrazując stary kawał mozna napisac tak, to ze chłopaczki z poznanka, krzakowka czy innego k6 tu sie podszywaja i knuja ich zbójeckie prawo ale ze ludzie mieniacy sie kibicami Legii plują na podobno swoj ukochany klub i życzą mu jak najgorzej to czyste k****o.
~Lenergy
 • 0 / 0
ten typ tak ma... oni mogli by się obejść równie dobrze bez drużyny piłkarskiej bo ona nie jest im do niczego potrzebna. Ja pamiętam jak w latach '80 ludzie krzyczeli precz z komuną jak pod stadionem było zomo a na trybunach pełno esbeków i wojska. To była odwaga, a jak dziś słysze jakiegoś gnoja co ledwo od ziemi odrósł że on walcy z komuną i cenzurą to chętnie bym go przeniósł do tamtych czasów żeby zobaczył o czym wogóle mówi....
~kaka
 • 0 / 0
Jezeli nie widzisz na jakich koorzeniach "urosło" iti, to z toba jest zle.
Nie wspomne o milicjantach błedowskim czy dziewulskim.
~Lenergy
 • 0 / 0
źle to jest z tobą bo jesteś zaślepiony dżihadem... a jak guru powie że już iti jest dobre bo się dogadają to co zrobisz? żal mi ludzi któzy nieumieją samodzielnie myśleć. Jak iti przejmowało Legię to było super a na żylecie gromie iti. Obłuda wyłązi na każdym kroku...

Nic nie stoi na przeszkodzie aby wykupić Legię od iti lub znaleść kogos kto to zrobi... droga wolna. Zbierzecie choć 10 mln? wątpię ...bo nikt poważny was nie popiera ani nie chce mieć z wami nic wspólnego.
~88
 • 0 / 0
nic ani nikt nie przeszkadza wam zwolennicy iti zakładać stowarzyszenie czy prowadzić doping
a jakoś wam się nie chce :) ba ktoś was teroryzuje i nie pozwala tego robić
a robicie to juz od 3 lat
przykład meczu z Crakowią pokazuje jak bardzo wam się chce i chciało :)
~kaka
 • 0 / 0
Ceny biletów w Polsce i na świecie - mały raport

Pretekstem do tego tekstu będzie niedawna wypowiedź Leszka Miklasa, chociaż tak naprawdę rzecz dotyczy wszystkich klubów w Polsce. I wszystkich was - o ile chodzicie na mecze. Pisaliśmy niedawno o cenach za prawa do transmisji meczów z różnych lig, a teraz napiszemy o samych cenach biletów. Oczywiście, można powiedzieć tak jak zawsze - nie chcesz, nie kupuj. Ale co wówczas, jeśli ktoś chce, zawsze kupował, ale nagle okazał się za biedny?

A nawet jeśli kogoś stać i płaci (bo musi - nie przerzuci się przecież na konkurencyjny, ale tańszy klub), to może mimo wszystko mieć lekki niesmak, że jest naciągany aż tak bardzo i bezwstydnie. Prezes Legii powiedział niedawno, że bilety na mecze w nowym sezonie będą kosztowały około 100 złotych (za miejsca blisko środka boiska). I nawet nikt się specjalnie nie zdziwił. Tymczasem 100 złotych za oglądanie Legii to prawdziwe zdzierstwo. Poniżej zamieszczamy ceny biletów na atrakcyjne stadiony w całej Europie. Warto dodać, że średnie zarobki w Polsce są ponad dwukrotnie niższe niż średnie zarobki w Anglii i w Niemczech oraz prawie równo dwukrotnie niższe niż we Włoszech. Dla ułatwienia dodajemy, że 100 złotych to około 26 euro lub 23 funty.


WŁOCHY:

AC Milan: 14, 17, 31, 45, 66 euro
Inter Mediolan: 22, 27, 45, 95 euro
Juventus: 30, 40, 45, 55, 70 euro


NIEMCY:

Norymberga: od 9 do 47 euro
Freiburg: od 10 do 42 euro
Hertha: od 10,5 do 65,5 euro
Bochum: od 11 do 35 euro
Werder: od 11 do 55 euro
Hoffenheim: od 12 do 41 euro
Stuttgart: od 12 do 44 euro
Wolfsburg: od 12 do 44 euro
Hamburg: od 12 do 84 euro
Mainz: od 12,5 do 35 euro
Moenchengladbach: od 13 do 40,5 euro
Hannover: od 13 do 48 euro
Schalke: od 13 do 53 euro
Leverkusen: od 13,5 do 42 euro
Dortmund: od 14 do 63 euro
Bayern: od 15 do 60 euro
Koeln: od 16 do 56 euro


HISZPANIA:

Valencia: od 20 do 55 euro
Barcelona: od 41 do 124 euro


ANGLIA:

Tottenham: od 27 do 73 funtów
Sunderland: od 27 do 33 funtów
Stoke: od 25 do 42 funtów
Portsmouth: od 34 do 38 funtów
Manchester United: od 27 do 49 funtów. Karnety od 513 funtów.
Manchester City: od 23 do 44 funtów.
Liverpool: od 28 do 39 funtów.
Hull City: od 20 do 25 funtów.
Fulham: od 25 do 45 funów.
Everton: od 30 do 40 funtów.
Chelsea: od 45 do 65 funtów.
Burnley: od 26 do 35 funtów.
Birmingham: od 25 do 35 funtów.
Aston Villa: od 20 do 40 funtów.


Anglię i Niemcy macie praktycznie w całości. Co się okazuje? Że w cenie biletu na Legię można wejść na mecz Premiership i obejrzeć w akcji czołowych piłkarzy świata. I to nie na byle jaki mecz - chociażby na Aston Villę czy Manchester United (tu musimy zapłacić 4 funty więcej niż na Legię).

100 złotych w pełni wystarczy, by pójść na Milan i obejrzeć Ronaldinho, potem zagościć na spotkaniu Interu i popatrzeć na Eto'o. W Bundeslidze za tę sumę już w ogóle drzwi mamy otwarte wszędzie. Problem pojawia się na Camp Nou, gdzie musimy troszkę dopłacić do tych 100 złotych, ale też obejrzymy troszkę inną drużynę. Messi to nie Rybus.

Co ważne - Manchester United prawdopodobnie zapełniby stadion nawet po podniesieniu cen trzykrotnie. Choćby mieliby siedzieć tam sami turyści z Chin. Nikt jednak w klubie o tym nie pomyślał, bo jest tam szacunek dla kibica. Klub - mimo że przecież jest przedsiębiorstwem finansowym - nie działa za zasadzie maksymalizacji zysków, w stylu "lepszych 50 tysięcy kibiców, którzy zapłacą 80 funtów niż 70 tysięcy, którzy zapłacą 50". Dostać bilet to prawdziwa sztuka, więc podniesienie cen nie wiązałoby się z wielkim ryzykiem spadku frekwencji. A jednak...

A teraz sedno - cały czas mówimy o biletach na NAJLEPSZE MECZE PIŁKARSKIE NA ŚWIECIE. Mówimy o oglądaniu w akcji mistrzów. Mówimy o klubach, które wydają na transfery dziesiątki milionów euro. Co natomiast oferuje Legia? Legia na razie nie oferuje nic. Prezes zna już ceny biletów na nowy sezon, wie, kiedy rusza kampania reklamowa, natomiast nie ma pojęcia, kto będzie grał w tym zespole. W praktyce - sprzedaje nam kota w worku.

Drogi kibicu! Jeśli idziesz na mecz i płacisz za bilet więcej niż 20 złotych (jednorazowo, nie w karnecie w przeliczeniu na jeden mecz), miej świadomość, że ktoś nabija cię w butelkę. To nie jest uczciwa transakcja. Przestaje nią być w momencie, gdy okazuje się, że cena nie obejmuje:
- meczu z udziałem dobrych piłkarzy
- czystego krzesełka
- kulturalnej obsługi
- idealnej widoczności

za weszlo...
~Calcio
 • 0 / 0
Niezłe porównanie. szacunek za podanie cen z całej Europy ale... na kilku meczach w europie byłem i chociażby na mecz Lazio Rzym - Fiorentina czyli nie krezusi bilet w okolicach środka, bo taki kupiłem, nie najlepszy kosztował 50 Euro. To trochę więcej niż 100 zł prawda? podajesz cenę z Legii najlepszego miejsca i piszesz, że za 100 zł można obejrzeć Ronaldinho. Można ale z trybuny za bramką a więc poglądasz go przez pół meczu i to z kiepskiego miejsca. no chyba, że Milan się w jednej połowie będzie bronił a w drugiej atakował na ta samą bramkę.
pozdro.
~xxx
 • 0 / 0
27 funtów to 132,95 zł najtańszy czyli na jakieś najgorsze miejsca tak jak u nas sektor 117 czy 217 gdzie bilet 27 zł
najdroższy 49 funtów czyli 241zł - na Legie 130 zł ,
pomijając fakt że twoja matematyka jest mizerna to jeśli chcesz jeździj na Manchester nikt cie nie trzyma
~kk
 • 0 / 0
o człowieku ,a myślisz że jaka jest widoczność na barcelonie?? najdansze bilety na najgorsze miejsca na samej gorze,praktycznie nie widzisz co sie dzieje na boisku , do tego brak zadaszenia, poza tym wziąłeś do porównania najdroższe bilety na Legii z najtańszymi na obcych stadnionach, u nas najtańszy kosztuje ok 10euro najdroższe 25 ...w cenie najdroższego biletu na barcelone masz karnet na trybune ultras u nas ,więc artykuł jest dla mnie smieszny,poza tym zobacz na ceny w Poznaniu czy Krakowie wcale nie będa niższe, na Legie kosztowały bilety 80-110zł i nikt nie narzekał 3godziny i komplet wyprzedany , aby u nas się szuka sztucznych pretekstów do konfliktu, poza tym tam kluby zarabiają krocie na sprzedaży koszulek, do tego chociazby barcelona ma wpływy z fanów którzy płaca składki na klub, a u nas?? nie wiem czy sprzeda się 500koszulek bo każdy woli podróbke z targu niż wydac na orginał z którego wpływy ida na drużyne ,dodaj do tego to że wpływy z kibiców w każdym klubie to min 30% wydatków, przy takim założeniu jaki Legia miałaby teraz budżet?? 10mln??a ma 50 ,więc jasno wynika że kibice powinni dawać przynajmniej 16-17mln przychodu ,ale nie szkoda wydać 420zł na karnet co jest równowartością kosztów paczek papierosów zakupionych przez 2 miesiace, dla oszczędzającego się nałogowego palacza, przecież to raptem 35zł miesięcznie ,ale nie za dużo na ukochany klub któremu się podobno kibicuje, poza tym jesli ktoś jeździ na wyjazdy to na 4-5wyjazdów wyda więcej niż na karnet na cały sezon przy L3... z tym że w tym proteście już dawno nie chodzi o ceny biletów ,kto jest slepy ten tego nie widzi i tyle
~kaka
 • 0 / 0
sklwsyn - to ma kogos obrazac ? :)
~kaka
 • 0 / 0
wezcie pod uwage zarobki w Polsce oraz poziom ligi...
90minut.pl/ranking_uefa.php
~:)
 • 0 / 0
Proponuje bilety za darmo!!!!!
W końcu u nas tylu bezrobotnych....
~charLes
 • 0 / 0
A w Lechu na jedną rundę:
Ceny


Ceny karnetów na mecze Lecha Poznań w rundzie wiosnnej sezonu 2009/2010

Karnet na:
Cena
IV Trybuna 320

II Trybuna 250

Ulgowy IV Trybuna 280
Ulgowy 1I Trybuna 210

Formularz do karty identyfikacyjnej - POBIERZ // SZCZEGÓŁY dotyczące zakupu karnetów
-
Bilety na poszczególne mecze Lecha Poznań - informacje:
Sprzedaż biletów na mecz Lech - Zagłębie rozpocznie się 10.05.2010

Bilety można nabywać we wszystkich punktach sprzedaży. Ilość biletów ulgowych na każde spotkanie jest ograniczona.

Ceny biletów na spotkanie Lech Poznań - Zagłębie Lubin

IV trybuna
80
II trybuna 60
Ulgowy IV trybuna 75
Ulgowy II trybuna 55
Infolinia - Bilety
Telefon: 0 602 312 412 czynna w godzinach pn-pt: 8-16,
soboty niedziele i święta: nieczynna

Dodatkowe informacje
Bilety ulgowe młodzież szkolna (podstawówka, gimnazjum , liceum) studenci do 26 roku życia po okazaniu legitymacji.
Bilety seniorskie: seniorzy powyżej 65 roku życia, po okazaniu dowodu osobistego

I niech ktos powie że na Legii jest dogo .... szkoda gadać
~M(L)
 • 0 / 0
kaka nie dodałeś ile miejsc liczą owe stadiony ... i jak daleko siedzisz od murawy ze te najniższe opłaty ...

koszt karnetu na MU na najgorsze miejsca wynosi średnio 40 funtów ... lecz na wolnym rynku ok 400 funtów ...


jeśli ktoś nabija Cie w butelkę to zapewne mega fan produkujący przez dziesięciolecia podróby gadżetów Legii dzieląc się oczywiście profitem z Legią:)
~(L)DG
 • 0 / 0
Kosmala to dobry prezes wierze w to gorąco - nam nie jest potrzebny prezes, który będzie dolewał oliwy do ognia (Miklas) tylko gasił pożar jakim jest konflikt - zachowując oczywiście przy tym stanowczość w pewnych tematach. ITI idzie SKLW na ręke i tylko slepy albo ktoś ze złą wolą tego nie zauważy - jesli teraz SKLW nie podejmie wyciągnietej ręki to bedzie oznaczao że ciągnie Legie na dno po równi pochyłej i że należy powołać inne organizacje zrzeszające wokół siebie kibiców Legii.
~LEGIA WARSZAWA
 • 0 / 0
Wystarczy poczytac "niby zwoleników" protestu ,zeby miec przeswiadczenie że te osoby nie chca kompromisu ......coraz wiecej kibiców przechodzi kibicować do innych klubów....TO STAŁO SIĘ FAKTEM.....!! Tatusiowie zakochani w piłce prowadzą swoje dzieci na k3 lub nizsze ligi !!! !!! Oficjalnie wpisują się amicowcy i kibice innych klubów ,że cieszy ich nasza wojna cyt-"oby trwała wiecznie i niech legla spadnie wreszcie"


TO sa odpowiedzi na wsparcie na innych stadionach....to nie ma nic wspólnego z LEGIONISTAMI,bo zawsze będziemy postrzegani jako wrogowie ! !! na innych stadionach .........!!!


dzihad TO RUINA LEGII NIE ITI.......


Kibic Legii powinnien wspierac piłkarzy a z iti kompromis jest do osiągnięcia kwestia czasu!!!!!

Legioniści nie dajcie sie manipulowac grupce pod wyzwaniem "nasze interesy to wasz priorytet a potem Legia"
~para normals
 • 0 / 0
oddychaj :)
~LegiaMaster.
 • 0 / 0
"prowadzą swoje dzieci na k3"
a jest niby na K3?
~LegiaMaster
 • 0 / 0
ooo widze, ze nie tylko ja dostrzegłem "styl" normalsa:)
~(L)DG
 • 0 / 0
Otóż to - czy SKLW jest ślepe ????? na czym wam zależy ? doprowadzicie do ruiny Legii !!!
~88
 • 0 / 0
dobrze napisane:

Kupujcie bilety/karnety i śpiewajcie na meczach to protest przestanie was dotyczyć.
Więc po co to ujadanie w kierunku SKLW ?

Bierzcie sprawy w swoje ręce.Proste.-----> ale zawsze lepiej poujadać na neciku :)
bezpiecznie i ciepło

ps:
Jwucośtam jak tam z tymi klubami w Warszawie :)
jest u ciebie moc walczysz o ilość postów z para normalsem? :)
~xxx
 • 0 / 0
ostatnio na wiśle była taka chęć to było zastraszanie itp. więc coś chyba jest nie halo
~kaka
 • 0 / 0
wy chyba pradziwego zastraszania na oczy nie widzieliscie.
poza tym ekipa "zabia wola" kibicom Legii moze przyniesc jesdynie wtyd...
~Calcio
 • 0 / 0
Stary trochę szacunku. Wiesz gdzie jest Żabia Wola? To jakieś 35 km od Warszawy. Ludzie jadą taki kawał żeby obejrzeć ukochany klub! Co Ci to przeszkadza? Dziwne bo przez wiele lat nie przeszkadzał Ci Wołomin, Falenica itp. miejscowości a teraz Ci Żabia Wola przeszkadza?
~waqsiu
 • 0 / 0
boże jadą całye 35 km!!! Ja bym im walną tablice na Ł3 " dla tych co z zabiej woli dla Legii 35 długich kilometrów bez wahania przemierzali". W sumie dla scisłosci w dwie strony to 70 km a to zakrawa o odznaczenie "Orła Białego".
~Calcio
 • 0 / 0
Waqsiu, nie skumałes o co chodzi... nie chodzi tylko o to ,że 35 km to dużo tylko o to, że wołomin jest dalejj a mimo to nie przeszkadza. Poza tym co Ci przeszkadza Żabia Wola. Dlaczego ktoś pisze, że ta ekipa może Legii przynieść tylko wstyd? Moralność kalego?
~dzihadowcybuahahaha
 • 0 / 0
proby byly ale wtedy srajaca w nachy banda wpadla i wszystko rozje.tacy hardzi jestescie w ublizaniu innym w necie a jak przyszlo co do czego to strach was oblecial ze stracicie monopol na doping i zrobiliscie wjazd wy przekomiczni smieszni obroncy wlasnych interesow
~xxx
 • 0 / 0
chyba bardziej ludzie co straszą swoich przynoszą wstyd niż Ci co chcą dopingować
~88
 • 0 / 0
para normals i dzieci waltera w manii :)
sami ze sobą juz gadają :)
~RoberR
 • 0 / 0
A na Hu ...j ten Wasz karnet.

Nie znam klubu który by wygrywał w lidze bez kibivów!!!

Poproszę o przykład..

Piłakrze nigdy nie będą dobrze grać dopóki nie bedzie kibiców

Nigdy

Także z perspektywy ile kasy mozna ładowac w bankruta, który przegrywa wszystko


Iti - jeżeli ktoś się boi to kłamie

Każad firma na miękkich nogach - mówi, że jest git, zę wielak sprzedaż
Że ho ho
Panie Kosmala

Duży pies nie musi szczekać !!!
~Calcio
 • 0 / 0
"Nie znam klubu który by wygrywał w lidze bez kibivów!!!"

RobertR daleko nie musisz szukać no bo chyba nie można mówić o tej garstce z Muranowa, że mają dużo kibiców a w 2000 roku wygrali ligę.
~RoberR
 • 0 / 0
:)
~Wojtek
 • 0 / 0
Ogladał ktos ten mecz flamengo ?? Jak wypadl mezenga??
~PUSTY STADION !!!
 • 0 / 0
mizernie , zupełnie niewidoczny , niczym nie zaimponował , niczym się nie wuróżnił ...
~PUSTY STADION !!!
 • 0 / 0
Prometeuszem Legii napewno się nie okaże , to zawodnik statyczny , małoruchliwy , bez przyspieszenia , zresztą to że sprinterem nie jest to obejrzeć można na filmiku na YT , główek też nie wygrywa , typowy środkowy napastnik który przyjmie zrobi kiwkę i uderzy.
~JihadWithPiS
 • 0 / 0
Za to "Pusty Stadion" "wyrużnił" się znajomością ortografii.
~PUSTY STADION !!!
 • 0 / 0
A mury rosną, rosną, rosną...

Ktoś wie po co ITI znowu robi ze stadionu twierdzę ??? dwumetrowe płoty odgradzające 4 sektory od siebie to jakaś paranoja...niedość że te kraty ograniczają widoczność to stwarzają poczucie getta...

i te szklane barierki... to chyba ukłon w stronę tych co wierzą w obietnice i szlane domy ITI...

spójrzcie na piękne kraty i szklane barierki - NIE O TAKIM STADIONIE MARZYŁEM...

oszklenie prawie jak na hokeju...kamer na stadionie więcej niż w TVNie...


LIBERTA PER ULTRAS !!! WOLNOŚĆ DLA ULTRASÓW !!!
~Limon
 • 0 / 0
Jeszcze niedawno Legia była nic nie warta, a tu taka determinacja ze strony ITI. K... (osmala) jak kłamca.
~ja66
 • 0 / 0
Kup ją krezusie.
~Legionista
 • 0 / 0
Zostawcie ITI w końcu w spokoju... ja kupiłem 3 karnety. Ja i dwóch synów i bedziemy chodzić na Legie
Pozdrawiam
Szeregowy
 • 0 / 0
super, Gratz man ,
Tylko nie krzyczcie za glosno.
~PUSTY STADION !!!
 • 0 / 0
OK
Szeregowy
 • 0 / 0
Odejdziecie odejdziecie jeszcze sami tego nie wiecie ,ale odejdziecie .
Pa-ta-taj ITI.
~ja66
 • 0 / 0
A ty jako generalny sponsor pokryjesz koszty funkcjonowania klubu. Powiem więcej - liczę, że kupisz Messiego.
~Limon
 • 0 / 0
Nie, ajtiaj go kupi.
~do miet
 • 0 / 0
Masz racje-ITI odejdzie.Nie wcześniej niż w2020roku.Powodzenia w pa-ta-taju.
~Leszek
 • 0 / 0
Ale się nap....acie.Jak ja to lubię.
~LegiaMaster.
 • 0 / 0
ok, bede nieprzyzwoity..wiem ze lubisz patrzec jak faceci sie nap **ają,,,..co wiecej, pewnei lubisz w tym uczestniczyc...w tym Poznaniu my wiemy, że macie takie zabawy..takie słowikowo-chóralne...ale coż, taki los..
~(L)Truskawka
 • 0 / 0
a my i tak wygramy i ITI zrobi patataj.
Wy pikniki możecie się ponapinać w necie aż wam żyłki, ale na stadionie będziecie robić to co wam będziemy kazać. Zero dopingu
To jednak kupicie karnety, siurki bose? To jednak trzeba być d....m żeby jeszcze płacić za możliwość protestowania.
~LegiaMaster
 • 0 / 0
ale wiesz ze bycie na stadionie nei wymaga Sylwku zakupienia karnetu? tak tylko Ci uswiadamiam
~waqsiu
 • 0 / 0
Oczywiscie słowa truskawy mieszcza sie w Twoich wysokich standartach dyskusji Legiamaster:)))
~LegiaMaster
 • 0 / 0
zalezy co rozumiesz pod pojeciem "standarTach";)
~(L)DG
 • 0 / 0
nie wygracie zwycięży LEGIA
~waqsiu
 • 0 / 0
ha ha wiedzialem ze tak bedzie brzmiala Twoja odpowiedz. Jak zwykle.
"...a jeśli ktoś pojawi się na nim z myślą, żeby zaszkodzić Legii, jego pierwsza wizyta na tym obiekcie będzie zarazem ostatnią."

I za to ostanie zdanie 100% poparcia dla ITI!!!!
~PUSTY STADION !!!
 • 0 / 0
A mury rosną, rosną, rosną...

Ktoś wie po co ITI znowu robi ze stadionu twierdzę ??? dwumetrowe płoty odgradzające 4 sektory od siebie to jakaś paranoja...niedość że te kraty ograniczają widoczność to stwarzają poczucie getta...

i te szklane barierki... to chyba ukłon w stronę tych co wierzą w obietnice i szlane domy ITI...

spójrzcie na piękne kraty i szklane barierki - NIE O TAKIM STADIONIE MARZYŁEM...

oszklenie prawie jak na hokeju...kamer na stadionie więcej niż w TVNie...


LIBERTA PER ULTRAS !!! WOLNOŚĆ DLA ULTRASÓW !!!
~Leszek
 • 0 / 0
Wpadłem jak zwykle do was w celu zdołowania przeciwnika ale widzę, że nic tu po mnie. Wy się sami nawzajem powyrzynacie.
Dobre, a Lewandowskiego już sprzedaliście?
~Ja_mowie
 • 0 / 0
Synu natręny.
A rozkminiłeś już czy jesteś z Amicą Poznań czy z Lechem Wronki?
~Ramirez
 • 0 / 0
Nie podoba mi się ton wypowiedzi Kosmali. Wyrażenia typu "na całe życie", "na zawsze" tylko świadczą o sfrustrowaniu tego pana. Widać, że sprzedaż karnetów nie idzie dobrze, a te na najlepszych trybunach w większości zostały rozdane sponsorom. Niech nawet sprzedają 100 karnetów dziennie, w co bardzo wątpię, daje 6000 karnetów (60 dni do rozpoczęcia rundy jesiennej). Dodać obecnie sprzedane 2500 i wychodzi 8500. To niewiele jak na stadion mogący pomieścić 32000 widzów. To czyste spekulacje, ale jeśli protest nie zostanie zakończony to nawet na największych hitach z Wisłą czy Widzewem publika nie przekroczy 10000.
Chłopie!!! Większość ludzi o IQ przekraczającym 110 nie chce byście kończyli protest. Po prostu nie chcemy was oglądać na stadionie. Idźcie sobie do pubu i marnujcie życie pijąc "Legiona" A od Legii się odp....!
~hukwaister
 • 0 / 0
ramirez a tobie w zyciu to cos sie podoba, typowe myslenie frustrata
~aaa
 • 0 / 0
Na złość SKLW kupię karnet sobie i mojej dziewczynie, hehe
Szkoda, że się pośpieszyłem i kupiłem jako jeden z pierwszych. Może znalazłbym sponsora. Pozdrawiam.
~Byczek
 • 0 / 0
hehe, dżihad do mongolii!!!
~MQ
 • 0 / 0
Ja tez kupilem sobie i zonie :)))
Szeregowy
 • 0 / 0
hehe i co jeszcze bedziesz kibicowal moze co ?
Jak chcesz sobie isc to idz , ale cicho tam byc.
~TO(L)EK BANAN
 • 0 / 0
Jak by dzihadowcy mieli jaja to by wszyscy założyli ładunki wybuchowe i wlecieli jednocześnie do biura Waltera wysadzając się!!!Miejcie jaja pokażcie prawdziwy dzihad!!!Zacznijcie się wysadzać!!!
~Byczek
 • 0 / 0
O w końcu jakiś dobry pomysł. Proponuję najpierw popróbować w lesie, albo na łące. Dżihad z granatem do lasu, tam proszę zrobić sobie zbiorowe bum, ja wam mogę zawleczki powyciągać (zaryzykuję).
~aaa
 • 0 / 0
hehe, dobre

Przyłączam się: "miejcie jaja i wysadźcie się w piz...u"!
~pasztun
 • 0 / 0
dżihad nie oznacza samobójczego ataku.

zmutowany dżihad ależ owszem.
Bez jaj. To są pseudo wojownicy, którzy myślą, że wystarczy krzyczeć ITI sp... by uważać się za patriotę. Żaden z nich nie był nawet w wojsku, bo w Afganie czy Iraku posr....by się za strachu!
~!
 • 0 / 0
A ja się grzecznie pytam gdzie jest "PUSTY STADION" - pusty łeb
Zbiera kasę na karnet. Tak samo jak większość dżihadowców, którzy w tajemnicy przed ważnymi kibicami kupią karnety.
~aaa
 • 0 / 0
z tego co wiem, to większość ludzi z sklw już kupiła karnety...
SKLW najpierw doprowadziło do upadku CWKS, a teraz marzy im się pokonanie ITI. Nic z tego
I znów cenzura w porę. Al;e przynajmniej ja przeczytałem sobie swój post. Pozdrawiam redakcję ( bez cynizmu).
~Byczek
 • 0 / 0
Tego się nie da słuchać, czytać i komentować. Rozmowa z dżichadem nie ma sensu.
Jedna uwaga. Czytam forum już długi czas i widzę, że zwolenników dżichadu jest procentowo coraz mniej, na rzecz normalnych ludzi. To jest bardzo dobra tendencja. Mam wrażenie, że SKLW traci wiarygodność, z każdym dniem.
Jak ktoś napisał: będzie was coraz mniej, z 3000 będzie was 2500, potem na końcu zostanie was garstka.
Ze stadionem będzie podobnie, najpierw frekwencja pewnie będzie średnia/niska, potem wraz z wynikami sportowymi będzie przybywać kibiców. Normalnych kibiców. Czy się to komuś podoba, czy nie.
Będzie was coraz mniej.
Czego sobie i wszystkim życzę.
Legia to Legia, a nigdy Wy!!! Krzyczy jeden gamoń z drugim, Legia to My, Legia to My, a potem biega po stadionie w Wilnie, Bosz!!! Albo jeszcze jeden, jeszcze jeden/ Tekst ćwierćgłówka, jeszcze jeden, jeszcze jeden, to poziom 3 metry poniżej poziomu w piwnicy.
INAF!!! DONT!!! NOŁ MOR!!!
Bardzo delikatnie to ująłeś. Ja tak nie potrafię.
I takiego stanowiska oczekiwałem.
Akurat do tej ingerencji cenzorskiej nie wnoszę sprzeciwu. Dzięki dla redakcji!
~e...
 • 0 / 0
Koniec, przebrała się miarka. Informuje - jeśli nie będzie normalności od pierwszych meczów na Legii (super atmosfery się nie spodziewam oczywiście) to kończę swą przygodę z Legią. Przerzucam się albo na Znicz albo na Dolcan. Lub ewentualnie inny klub, prócz Polonii rzecz jasna. Ja już mam dosyć, ja już nie mogę - nie wiem czy to iti, nie wiem czy to sklwu. Nie wiem kto jest winien - podziękujcie ode mnie temu winnemu za to, że wkrótce wyrzucę, swoje 17 lat z Legią na Ł3 i na wyjazdach, do kosza. Moja cierpliwość się wyczerpała. Nie sądziłem w najczarniejszych snach, że mogę bardzo poważnie rozważać taką decyzję - ba - jestem bardzo bliski jej podjęcia.
Szeregowy
 • 0 / 0
dawaj na Start Otwock ,nizely mlyn maja i atmosfera super :)
~MQ
 • 0 / 0
Nowa karta 2 godziny, karnet ponad 5 stów, komentarze na legialive - bezcenne:)))
Karnet za niewiele ponad 3 stówy. Nie siej propagandy. Nikt nie traktuje was poważnie.
~do Jihad cos tam
 • 0 / 0
na sektorze 216 ponad 300 jest dla kobiet
Dla kobiet? Super, lubię kobiety!!! Ty nie? Twoja wola. Ja tam tolerancyjny jestem>
~pasztun
 • 0 / 0
Do zwolenników SK LW:

Czy Wy nie rozumiecie, że to co robi klub to jest ostatnia szansa z jego strony?
Czy na prawdę uważacie, że jesteście w stanie doprowadzić ITI do odejścia?
Czy zdajecie sobie sprawę z tego, że jeśli będą nadal próby dżihadowego bojkotowania to zaczną się was pozbywać z otoczenia klubu i stadionu?
Wytrącą wam wszystkie argumenty z ręki bo mają do tego środki. Coraz więcej ludzi odwraca się od was bo stajecie się mniej wiarygodni.

Jeśli przyjdą wyniki sportowe to powoli stadion zacznie się zapełniać i ludzie zaczną opuszczać wasze szeregi bo zauważą, że nei ma to sensu. Z 2000 zrobi się was 1500, później 1000 i tak stopniowo coraz mniej. Jeśli tylko klubowi uda się Legię postawić sportowo na nogi to znikniecie samoistnie. Na wynik sportowy mieliście wpływ na starym obiekcie. Na nowym nie pozwolą wam już na zastraszanie ludzi bo macie obawy, że zażenowani już konfliktem kibice zaczną sami dopingować. Nie będziecie mieli już wpływu na to czy doping wróci.

Teraz jest ostatnia szansa. Jak pokłon ze strony klubu zostanie zbagatelizowany to wiedzcie, że się narazicie ogromnej liczbie kibiców Legii. Ci prawdziwi kibice nie uczestniczą w tej szopce i ludzie odpuszczają sobie chodzenie na mecze dla stada baranów na trybunach. Jeśli jednak pojawi się iskra nadziei to zaczną wracać. Jeśli klub tak jak obiecuje, wymiecie chamstwo, żenadę i głupotę z trybun to sytuacja sama się unormuje już bez was.
~PUSTY STADION !!!
 • 0 / 0
A mury rosną, rosną, rosną...

Ktoś wie po co ITI znowu robi ze stadionu twierdzę ??? dwumetrowe płoty odgradzające 4 sektory od siebie to jakaś paranoja...niedość że te kraty ograniczają widoczność to stwarzają poczucie getta...

i te szklane barierki... to chyba ukłon w stronę tych co wierzą w obietnice i szlane domy ITI...

spójrzcie na piękne kraty i szklane barierki - NIE O TAKIM STADIONIE MARZYŁEM...

oszklenie prawie jak na hokeju...kamer na stadionie więcej niż w TVNie...


LIBERTA PER ULTRAS !!! WOLNOŚĆ DLA ULTRASÓW !!!
~nostradamus
 • 0 / 0
Nie zazdroszczę Zarządowi SKLW. Wszyscy po nich jadą, a i tak oni mają w sumie niedużo do gadania. Dalsze losy protestu zależą od osób powiązanych z ABJ (o tym wiedzą chyba wszyscy) ale w głównej mierze od tzw. "chłopaków z miasta", o czym chyba niewiele osób wie.

Zgoda z Pogonią, Zagłębiem i Olimpią może i kiedyś miała typowo kibicowskie podstawy, ale obecnie "naszych" łączą z nimi dużo silniejsze więzi niż wielu osobom się wydaje. Większość dzisiejszych zgód kibicowskich w Polsce ma bardzo silne tło "biznesowe", i nie chodzi bynajmniej o sieć handlu pamiątkami klubowymi i szalikami...

Jedyna szansa na zakończenie konfliktu będzie chyba tylko wtedy, gdy najważniejsi "chłopacy z miasta" zostaną rozpracowani przez odpowiednie służby... A przedłużający się konflikt na Legii może spowodować medialną presję na służby aby podjęły zdecydowane działania. Ostatnie wypadki w Poznaniu i Chorzowie powinny być ostrzeżeniem, ale widocznie "najkumatsi" czują się zbyt pewnie. Zmienią zdanie, gdy wokół ich biznesu zrobi się szum, nie tylko medialny...
~emigrant
 • 0 / 0
po wielkiej akcji Poznanskich psow,16 kibicow LECHa zatrzymanych. Na obecna chwile zatrzymana 1lub 2 osoby,reszta jest na wolnosci
~77
 • 0 / 0
Karnety sprzedają się dobrze zważywszy ile mamy jeszcze czasu do rozpoczęcja ligi. W poprzednich latach jak nie było konfliktu na linii kibice ITI sprzedaż karnetów oscylowała w granicach 5 tys a na mecze średnio przychodziło 10 tys (komplety były na Lechu, Widzewie, Wiśle. Czy to tak dużo???
Teraz stadion będzie dużo większy i jak przyjdzie10-15 tyś kibiców to bedzie pustawo.
Konflikt można zakończyć przycjągajac jak największą liczbe nowych kibiców, niestety nie będzie to łatwe przy obecnych cenach biletów pojedynczych i karnetów.
~Aslo
 • 0 / 0
jak była atmosfera i moda na Legie a przede wszystkim normalne ceny biletów to i na Odrze Wodzisław był komplet...
~Leny
 • 0 / 0
Ale się parchy rozpanoszyły.
Jak przed laty : "Wasze ulice nasze kamienice."
A stadionik dostali w prezencie z naszych, biednych Polaczków podatków...
Szeregowy
 • 0 / 0
ano trzeba ano trzeba
~(L)DG
 • 0 / 0
były sobie pajace dwa buahahaha
Twój antysemityzm Isajew jest tak żałosny jak twoje nick-i.
Szeregowy
 • 0 / 0
ITI patataj.
Wezcie Miki tez ze soba
~zioma(L)
 • 0 / 0
a ja się pytam !?! dlaczego SKLW nie chce ujawnić negocjacji z KP ponoć zarząd tego chce ale musi być zgoda po drugiej stronie ?!?!
~do ziomal
 • 0 / 0
a skad wiesz ze nie chce? bo kosmala tak powiedzial??
Bo jeszcze nie ujawnili. Minęło już dwa tygodnie.
~(L)DG
 • 0 / 0
Trzeba nazwać rzecz po imieniu - poradzimy sobie z SKLW i bez nich - życie nie znosi próżni jeśli oni na czas nie ogarną sie i nie przestana wytaczać mongolskichi spiskowych teorii - to powstanie nowy ruch kibicowski - zresztą już kibice Legii (nie mówie o sklw) mają serdecznie dość tego głupiego protestu
~LegiaMaster
 • 0 / 0
no stary, ale wiesz ze czytam te zapewnienia od 3 lat? ze wszyscy maja dosc, ze znajdzie sie ktos na ich miejsce, że na nastepnym meczu bedzie kociol i mega doping, że to i tamto?...nei ma co pisac takich rzeczy, no chyba ze ktos w koncu tym faktycznie sie zajmie...ale nie daje duzych szans..
~LegiaMaster
 • 0 / 0
a tak wogole zapraszam wszystkich dizs na SPORTKLUB - o 23:30 bedzie pokazywany meczyk Flamengo i od 1 minuty zagra Mezenga:)..
mozna sie bedzie przekonac co KP nam kupilo heh
~zioma(L)
 • 0 / 0
LegiaMaster a masz linka ? czy coś ja na cyfrze nie mam tego programu :-|
~(L)DG
 • 0 / 0
ja wiem jedno - z dnia na dzień jest coraz więcej osób zazenowanych tymi głupotami o dżichadzie - jeszcze raz powtórze kibiców mających dość protestu i chcących normalności jest zdecydowanie więcej !!! - i wcale nie jest tak że jak ktoś jest przeciwko protestowi to musi byc od razu klakierem ITI - postawa najwłaściwsza to zdrowy rozsądek i własna realna ocena sytuacji a nie owczy pęd i bzdurne powtarzanie głupich sloganów !!
~LegiaMaster
 • 0 / 0
ziomuś, tyle jest stronek z transmisjami, łatwo to odszukac;)
nasteonym razem sprobuj sam;)
ja znalazlem chocby tu ale na pewno bedzie tego więcej:
atdhe.net/20015/watch-flamengo-vs-goias
(bez spacji ewentualnych)
~GaD10
 • 0 / 0
Napiszcie później jakie macie wrażenia odnośnie Mezengi bo nie dam rady oglądać
~Karolz
 • 0 / 0
A właśnie, wie ktoś co będzie z innymi sekcjami? Każą im zmienić herb czy co????
~zioma(L)
 • 0 / 0
dzięki ci :beer: :D i nie będę już napier... tysiące postów bez opcji ''odpowiedź'' :D
A ja sobie kupie karnecik i mam w dupie ten smieszny protest
Szeregowy
 • 0 / 0
Ale ITI wynajmując tą całą agencję do promowania stadionu to sobie strzeliła samobója. Co im do głowy strzeliło z tymi beznadziejnymi truskawkami i masowaniem głowy?
~Lenergy
 • 0 / 0
Też jestem tego samego zdania... jak tylko widzę tę reklamę w tv to normalnie ku..ca mnie trafia na miejcu.
~LegiaMaster
 • 0 / 0
a mi się podoba:))
dzięki temu mam ksiazkowy przykłąd jak można zepsuć cos co zdwałoby się nie można zepsuc:)...najlepsze jest to też, że potęzny (jakby nie było) KONCERN MEDIALNY zamist samemu przygotowac spoty PŁACI to jakiejs agencyjce ktora za niezłe pieniedzy robi potezny shit pasujacy bardziej na reklame warzywniaka w ktorym bonusowo można skorzystac z pewnych usług...10/10!
Widzisz Legia Master, ta reklama nie jest dla tych co na Legię chodzą od lat. Ona ma przekonać nowych kibiców. Takich średnio zamożnych, rodziny z dziećmi. Karnet czy bilet to tylko początek. Dzieciaki potrafią wyciągnąć pieniądze z kieszeni. Wiem o tym dobrze bo teraz to już wnuki mnie doją. W sobotę na dniu dziecka zostawiłem w sklepiku na Legii dwie stówy. Takich osób było wiele.
~LegiaMaster
 • 0 / 0
jesli te spoty kogos przekonaly do zakupu karnetu to jestem PRZERAZONY takimi na nowym stadionie...i psize to w 100% serio...żeby chociaz wrzucili widok pilki z tylu, odglos trybun, zawodnikow, kibiców, choćby odgłos gwizdka...jakby wylaczyc dzwięk to w życiu bym nie zgadł co oni reklamuja...ale spoko chodzilo o taka forme prznosni: nowy stadion - luksus...no to mogli Lubaszenko wysmarowac kawiorem, Strejlauowi (cholera wie ktos jak te nazwisko sie odmienai/ heh) dac pare krabow pomiedzy truskawkami i macankiem a reszte wsadzic w lizmuzyny a na koncu neich wszyscy odleca helikopterami
~LegiaMaster
 • 0 / 0
nie wiem czemu slowo" p i s z e" mi ocenzurowało:p
~Wi(L)czek
 • 0 / 0
Legia Master, masz na mysli salon fryzjerski z truskawkami w celu ukojenia bólu po odciętym uchu?:)
A tak poważnie, jeste s jednym z sygnotariuszy listu o normalność, który też podpisałem, obok 3 tysięcy innych chcących noirmalności... Jak odbierasz obecną sytuację?
~LegiaMaster.
 • 0 / 0
od poczatku byłem bardzo sceptycznie nastawiony...byłem pewny, że nowy stadion według protestujących sie nei zapełni i do jesieni nie wykonaja zadnego ruchu...aby pusty stadion wykorzystac jako argument w negocjacjach...że KP bedzie postawione pod scianą...w tym momencie zrealizowanie tylko wszystkich ich postulatow zakonczy ten konflikt: czyli brak cenzury opraw, danie im swobody w tym co robia (tylko prosze o nie pisanie zaraz o jakims niby debilnym sprzedawaniu narkotykwo lub burd bo nie chce mi sie tgo czytac nawet bedzie chcialo), anulowaniu wiekszosci zakazów - w tym S....no i ewentualnie zmniejszenie cen za pojedyncze bilety na trybune ultras...trwa pat i mysle ze tylko te dwie powyzsze mozliwosci zakoncza to szambo.
~Wi(L)czek
 • 0 / 0
Powiedz, a w takim razie co z herbem? Zgadzałem i zgadzam się z Toba - herb jest jeden, drugie "coś" to mogłoby być najwyżej logo (jak widzisz, rozróżniam)... Ale wydawało się, że po zmianie herbu i anulacji anulowanych (śmieszne, nie?) kart będzie łatwiej... a tu nic...
Tylko jedna rzecz: miało nie chodzić tylko o Starucha? a jednak?
Rozumiem, że przy okazji negocjacji trzeba ugrac jak najwięcej... i tak mówią wszystkie zasady negocjacji... ale nawet stosując BATNĘ nie można przegiąć i ryzykować, że sie zostanie z ręką w nocniku...
Jeszcze jedno, co dobija... ta nienawiść niekytórych wobec kupujących karnety... Chyba przesada , nie?
~LegiaMaster
 • 0 / 0
ja byłem przekonany, że Herbu nei zmienią...przyanjmneij tak to mi wynikało z ich kategorycznych zapewnien ze nie ma mowy,z drugiej strony kwestai nadzieji proetestujacych w pusty stadion spowowduja ze bedzie jak bylo...co prawda KP zrobilo pare ruchow, ale druga strona postawila wszystko na jedna karte...czy sie przejada zobaczymy wszyscy w ciagu kilkunastu przyszłych miesiecy
~Wi(L)czek
 • 0 / 0
Master, a Twoje przemyślenia nad ujawnieniem negocjacji? Kiedy i czy w ogóle szansa na to istnieje?
~LegiaMaster
 • 0 / 0
nie mam bladego pojecia
~Wi(L)czek
 • 0 / 0
to mamy to samo... Jesli masz kontakty w stowarzyszeniu - powiedz, jak oni widzą to ujawnienie? Mówią coś na ten temat?
~Calcio
 • 0 / 0
a ja sobie kupię karnecik :). już przebieram nóżkami żeby wybrać sobie fajne miejsce.
~Calcio
 • 0 / 0
Dobre, naprawdę dobre lowca. ile masz lat? umiesz do tylu liczyć? A co do karnetu to wielu moich znajomych sobie go kupi i powiem Ci więcej, choćby Legia grała totalną padakę to sobie go kupię aby wspomóc klub który kocham, a że przy okazji takich jak Ty szlag trafia bo ktoś te karnety kupi to juz Twój i Twoich kolegów problem.
Szeregowy
 • 0 / 0
Dlaczego wszystkie moje komentarze są kasowane??
~LegiaMaster
 • 0 / 0
nie wszystkie...
Niektóre moje są, ale nie mam pretensji. Ktoś tu misi czuwać nad porządkiem, byśmy się nie pozabijali.
~Walter kocha Wisłę Kraków
 • 0 / 0
"Ponad 2,5 tysiąca karnetów sprzedała Legia Warszawa na nowy sezon 2010/11. Podczas meczu otwarcia nowy stadion Legii będzie mógł pomieścić ok. 22 tysięcy kibiców. Fani mogą kupować abonamenty już od półtora miesiąca. W ostatnich tygodniach sprzedaż/rezerwacja wejściówek zdecydowanie zmniejszyła tempo. W tej chwili w systemie sprzedaży zajętych jest w sumie ok. 4,3 tysiąca miejsc.

660 z nich to miejsca zajęte na zamówienia firmowe (pół sektora 115 i pół sektora 116). Natomiast dolny rząd górnych trybun (ok. 330 siedzisk) został zablokowany w systemie ze względu na słabą widoczność z tych miejsc (przez szybę) - aby uniknąć późniejszych zmian przez niezadowolonych kibiców.

Osoby, które dokonały rezerwacji, powinny do połowy czerwca wykupić karnet, w innym przypadku zarezerwowane miejsca zostaną odblokowane (na chwilę obecną jest ok. 800 rezerwacji).

Niezmiennie zdecydowanie większym zainteresowaniem cieszą się górne trybuny - ponad 80% sprzedanych karnetów.

W ostatnim wywiadzie w magazynie Futbol prezes Legii Paweł Kosmala przekonuje, że karnety sprzedają się świetnie. To chyba jednak tylko zaklinanie rzeczywistości. Owszem, na najdroższy górny sektor 213 sprzedało się 480 z 560 miejsc, a na sektor obok (nr 214) 600 z 747 wejściówek. Jednak na pozostałych 30-tu sektorach można bez problemu wybierać miejscówki.

Na nowej Żylecie (trybuna północna) zarezerwowanych jest 600 z 6,6 tysiąca miejsc. Z kolei na trybunie południowej kibice zajęli zaledwie 20 z 4 tysięcy dostępnych krzesełek. W sektorze rodzinnym, który będzie mógł pomieścić 1,7 tys. osób, zajętych jest 350 miejsc."Jest pan zadowolony panie Kosmala? 2500 sprzedanych karnetów, to faktycznie fenomenalna liczba, którą możemy się chwalić w całej Europie!

PS. www.youtube.com/watch?v=bDgdqaECrIg
~zioma(L)
 • 0 / 0
LegiaMaster o co ci chodzi? nie mam racji...:(
~LegiaMaster
 • 0 / 0
czy funkcja "odpowiedz" jest dla Ciebie zbyt trudna? Bo odnoszę takie wrażenie...litości,,,,
~zioma(L)
 • 0 / 0
no sorki nie jest :)
~zioma(L)
 • 0 / 0
nie jestem internetowym kibicem byłem na żylecie i pamiętam wielkie mecze chociażby z Bayerem Leverkusen co wygraliśmy po pięknej bramce Saganowskiego !!! ale to co zrobiliście KAKA z Legia to się w pal.ee nie mieści i w dodatku zastraszacie zwykłych kibiców i zachęcacie do nie kupowania karnetów,tylko to potraficie ''iti patataj'' zero konkretów!!!!
~LegiaMaster
 • 0 / 0
człowieku wklej jedna wypowiedz pod druga, bo riobisz burdelik tymy cyklicznymi wypowiedziami
~zioma(L)
 • 0 / 0
premium 100% poparcia sklw patataj!!!
~(L)DG
 • 0 / 0
popieram - propagujmy rozsąde podejście do tematu (L)
~LegiaMaster
 • 0 / 0
ziomuś, ile jeszcze wklisz tych swoich wypowiedzi, tak tylko pytam?
~xxx
 • 0 / 0
legiamaster a jak ty itp wkejacie te same brednie pod każdym postem to cie nie rusza? dajmy na to taki Pusty Stadion !!!,
~LegiaMaster
 • 0 / 0
do pustego stadionu wszyscy pisza wiec ja nie musze, a ziomus zamist korzystac z opcji odpowiedz nawala post za psotem...szczegolnie ze wiekszosc to nei wymaina zdan w rozmowie tylko wypowiedzi ...niech zbierze to w kupe a nie sieka 10 postow :d
Szeregowy
 • 0 / 0
SKLW to nie ruch kibicowski , ktoś tu od dawna myli pojęcia tylko ruch chuligaństwa stadionowego i śmierdzących znudzonych sobą cwaniaczków.
SKLW będzie ciągle wyszukiwało jakieś chore postulaty , bo im nie chodzi o doping tylko czerpanie korzyści majątkowych od Legii . Tak jak było za komuny.
Jak by im dali z 500 darmowych karnetów plus pół placu wokół stadionu w dzierżawę za 1 zł i procent ze sprzedaży gadżetów to w ciągu minuty nie byłoby konfliktu i nawet by nie pamiętali jakie postulaty zgłaszali .
Czemu nie chcą jawnej debaty z ITI tylko spotykać się po cichu .
Bo wyszłyby ich prawdziwe intencje.
Legia nie dajcie się bandytom SKLW . Niech siedzą w klapkach w domach i tam walą wódę a na stadion niech chodzą normalni kibice z całymi rodzinami , którzy nie będą narażeni na chamstwo i obelgi SKLW.
~kaka
 • 0 / 0
widac, ze na mecze to ty nie chodziłes gdyz zawsze na Legii, na zylecie równiez mozna było spotkac całe rodziny.NIc im sie nigdy nie stało wiec skoncz pieprzyc
~kaka
 • 0 / 0
<sciana>
~Lenergy
 • 0 / 0
Ty gościu licz się ze słowami...bo mnie też ojciec na pierwsze mecze zabierał jak byłem mały i ja swojego syna też chętnie wezmę na stadion !
~glowa Cie boli
 • 0 / 0
kto CI powiedział ze SKLW nie chce debaty?? bo kosmal;a tak powiedzial?? TO ja Ci powiem, od samego poczatku kp nie chcialo upubliczniac rozmow ani wogole o nich gdziekolwiek pisac, jak bys uslysza; iich argumanty to by Ci wlosy deba stanely. "Nie bo nie". Ty pewnie uważasz że "trumienka" to jest herb z 1916r tak jak Kosmala tak?? i nie widzisz roznicy?
~ernest
 • 0 / 0
właśnie ja już kiedyś o tym pisałem, dać chłopakom z SKLW posadkę w klubie, dać kilkanaście karnetów plus prawa do sprzedaży pamiątek i konflikt by się skończył błyskawicznie i zamiast ITI spie..... SKLW by śpiewało ITI kochamy cię!
kasa misiu kasa SKLW liczy na kasę i dopóki ITI nie zapłaci problem będzie trwał.

ludzie narzekają że bilety są drogie tylko dla nich wypad na Legię to pikuś w porównaniu z przyjazdem z innego miasta tak jak np. ja z Torunia oni narzekają że bilety drogie a co ma powiedzieć ktoś z innego miasta? no ale jedni na Legię jadą bo kochają klub a inni chodzą dlatego bo na osiedlu są za Legią i wypadałoby się pokazać i krzyknąć to co krzyczą szefowie o ITI...
~Lenergy
 • 0 / 0
Nie będzie żadnego porozumienia !

To juz nie jest konflikt między iti a sklw... to jest konflikt między kibiami Legii a towarzystwem wzajemnej adoracji...między tymi ktróych interesuje piłka a tymi których interesuje jedynie ruch kibicowski. Tutaj nie będzie porozumienia bo za wiele się wydarzyło i za wiele zostało powiedziane i zrobione. Odkiedy gnojki przejeły włądzę na trybunach tak to się musiało skończyć.
Podobnie napięta sytuacja między kibicami jest w Krakowie tylko tam nie mają takiego katalizatora jakm u nas było Wilno.
~kaka
 • 0 / 0
czyli co model włoski?
proszsz bardzo
~kaka
 • 0 / 0
youtube.com/watch?v=bDgdqaECrIg
~(L)DG
 • 0 / 0
zrobiliście sobie religie z wojny z iti jesteście żałośni macie chyba za ciasno zawiązane szalifi i dlatego powietrze nie dochodzi do waszych małych główek -
~kaka
 • 0 / 0
tobie za to jak pluja w twarz to udajesz, ze pada deszcz?
~(L)DG
 • 0 / 0
argument analogiczny do poziomu IQ - poziom bruku panowie żenada
~kaka
 • 0 / 0
"macie chyba za ciasno zawiązane szalifi i dlatego powietrze nie dochodzi do waszych małych główek -"
to jest wpis na poziomie, co nie profesorze?
~(L)DG
 • 0 / 0
ja opisałem moje ogólne odczucie na postawe dżichadowców - to nie była osobista wycieczka do ciebie
Szeregowy
 • 0 / 0
Bardzo mądre i słuszne stanowisko władz Legii . Jeśli chcemy sobie poradzić z chamstwem na stadionach to nie możemy wpuszczać poszczanych i śmierdzących piwem dzihadowców z SKLW , których nie interesuje widowisko sportowe tylko burdy na stadionach . Niech sobie robią burdy i dzihad w swoich domowych i osiedlowych melinach a nie na koszt klubu .
Lepszy na początku doping złożony z 20000 rytmicznych oklasków niż zapijaczone mordy cwaniaczków z SKLW przez , którzy przynoszą wstyd Legii w całej Polsce i przez których trzeba wiecznie płacić kary .
~kaka
 • 0 / 0
"doping z 2000 rytmicznych oklaskow"
stary przerzuc sie na siatke, bo jak przyjada goscie to zawału dostaniesz...
~zioma(L)
 • 0 / 0
DO REDAKCJI zróbcie ankietę chce powrotu do normalności ale pod warunkiem że:

-i tu przykłady
~zioma(L)
 • 0 / 0
a idź truskawko nie chce was widzieć na nowym stadionie!! ITI wam nie podoba się oni przynajmniej za każdym razem wyciągają rękę w kierunku powrotu do normalności!! a wy walczycie podobno w imieniu wszystkim kibiców!? gów.no prawda!!
~(L)Truskawka
 • 0 / 0
Dobra idę stąd co będę gadał z takimi co ch... mają do gadania. Tylko w necie se poszczekać możecie
~kaka
 • 0 / 0
luki17 jestes z Warszawy?
skoro tak ciagle gadasz o gale starucha, to sie mozesz z nim spotkac i mu ja zrobic.
~xxx
 • 0 / 0
kaka ja się mogę spotkać z tobą i zobaczymy jaki jesteś mocny
~kaka
 • 0 / 0
pobijesz mnie?
stadionowy bandyto? na Legii nie ma miejsca dla takich jak ty :))))
~xxx
 • 0 / 0
tak spuszczę ci łomot :),
na konstruktywną rozmowę z tobą przecież nie ma szans :)
~Byczek
 • 0 / 0
Jasne. Dwa tygodnie temu, władze klubu podały zwięzły przekaz: możemy i chcemy ujawnić treść negocjacji, tylko potrzebna jest zgody drugiej strony, czyli SKLW.

To ja się pytam: ile mam jeszcze czekać na, świadczenie SKLW? Bo z tego co mi się wydaje, to na taką zgodę potrzeba góra jeden dzień, może być to nawet niedziela. Ktoś pisze do końca tygodnia mam czekać, ale którego? Bo w tym czasie, były już dwa końce tygodnia. Może po wakacjach się ustosunkują panowie z SKLW. Może nie mają czasu, bo może wyjechali na wakacje, np... do Wilna pobiegać se po stadionie.
~zioma(L)
 • 0 / 0
czyli nie będzie powrotu do normalności bo nie odejdą, a stadion sam się zapełni jak będą wyniki :)
~zioma(L)
 • 0 / 0
jako zwykły kibic CHCE wiedzieć jakie są jeszcze postulaty do spełnienia? bo jeżeli chodzi o ''Starucha i zmiana cen'' to żarty chyba...
~(L)Truskawka
 • 0 / 0
Podstawowy postulat jest niezmienny:

ITI patataj!
~(L)Truskawka
 • 0 / 0
(L)DG w necie napinanka, na żywo spierdalanka
No to dawaj stary. Podaj gg i jedziemy!
~zioma(L)
 • 0 / 0
truskawka jeżeli jesteś SKLW to mam nadzieje że nie będzie was na nowym stadionie!!! kolejny prowokator pozdro dla normalnych.
~(L)Truskawka
 • 0 / 0
mnie na pewno nie będzie. Prędzej pójdę na Polonię, niż będę parchom płacił za bilety
~(L)Truskawka
 • 0 / 0
Vacun następny piesek ITI
~(L)DG
 • 0 / 0
jesteś pasożytem a nie kibicem Legii
~(L)DG
 • 0 / 0
won truskawo
Truskawa śmondaku, po co tracisz czas na Legia Net? Jak wybierasz się na K6 to droga wolna. Tak jest super właściciel. Zapyziały, nieogolony burak taki w waszym stylu.
~LUKI17
 • 0 / 0
MYŚLICIE, ŻE KTOŚ O ZDROWYCH ZMYSŁACH ODKUPI LEGIĘ Z TAKIMI IDIOTAMI JAK WY???

JEDYNIE DO CZEGO MOŻECIE DOPROWADZIĆ TO DO UPADKU LEGII!!!

MA TAM KTOŚ MÓZG?

SKLW PATATAJ
~(L)Truskawka
 • 0 / 0
No i ch... lepsza Legia w okręgówce niż w Lidze Mistrzów z parchami
~LUKI17
 • 0 / 0
No właśnie o to wam chodzi WIELCY KIBICE


Masz CWKS to chodź na niego, a od Legii się odpierdol
~kaka
 • 0 / 0
poza tym co wy wrózki jestescie?
jest weekend wiec wiadomo, ze sklw nie wyda zadnego oswiadczenia, poczekajcie do nastepnego konca nastepnego tygodnia i wtedy zacznijcie jatrzyc.
Nie spodziewajcie sie kumuikatu w stylu, "koniec protestu", do tego długaaaa droga.
~xxx
 • 0 / 0
już czekamy na to oświadczenie kolejny tydzień, tym razem postulaty się skończyły i żadnego nie będzie
~Poinformowany
 • 0 / 0
-Nie ma takiego dopigu.
-Ale 18! odwolalismy zakazy i jest herb.
-Co 18? co zakazy. DZiekuje dobranoc.

Pozdro LTM
~LUKI17
 • 0 / 0
Idź na LegiaLive tam jest portal ANTYKIBICÓW Legii
~xxx
 • 0 / 0
teraz już mam pewność o nikłej licznie szarych komórek, policzalnych z pewnością na palcach jednej dłoni
~zioma(L)
 • 0 / 0
do truskawka(L) NIE jestem pieskiem/klakierem ITI a normalnym kibicem który chce powrotu do normalności ale wy z SKLW nie chcecie tego dla was się liczy tylko ''Legia to my'' walczcie tak dalej nawet i 10lat ale Kosmala powiedział że nie odejdą więc czy to ma sens?!?!?i przy obecnej sytuacji ciekaw jestem kto by Legie przejął...:(
~k
 • 0 / 0
iti juz wiele rzeczy mówiło, a robiło zupełnie odwrotnie wiec nic nie jest pewne ;)
~walek
 • 0 / 0
dla miklasa nigdy nie było żadnego konfliktu! a jeżeli już to tylko mała grupka bandytów!
~(L)Truskawka
 • 0 / 0
ITI musi spełnić podstawowy postulat środowiska kibicowskiego: wypier... z Legi
~(L)DG
 • 0 / 0
kibole spod znaku sklw też mają mnóstwo przewinień za uszami a zachowuja sie tak jakby to tylko oni byli krzywdzeni :D
Truskawa, musicie spełnić tylko jeden warunek. Przenieść się tam gdzie jest wasze miejsce, gdzie będziecie mogli urządzać swoje podchody i robić fantastyczne oprawy.
~k
 • 0 / 0
2.5 tys spzredanych karnetow z czego polowa rozdanych to rzeczywiscie oszałamiajacy wynik.Co iti zrobiło z tym klubem?
~vacum
 • 0 / 0
Dlaczego kłamiesz? Jaka połowa rozdanych? Skąd masz te dane?
Poza tym Legia nigdy nie sprzedała więcej karnetów niż 5000, nawet w latach tak przerysowywanej przez "najważniejszych' mody na Legię (kiedy komplet - 13 000 - był 2 razy w roku...).
Przestańcie zaklinać rzeczywistość bo jesteście śmiesznymi błaznami tańczącymi na oczach nabijających się z was kibiców z innych klubów.
Nie zasługujecie na Legię.
~kaka
 • 0 / 0
kiibiców innych klubów?
piknikow innych klubów - tak brzmiało by lepiej.
~(L)DG
 • 0 / 0
to kup baranie karnet a nie uprawiaj tutaj jakichś dzichadowskich - mongolskich teorii
~kaka
 • 0 / 0
karnetu nie kupie. nie jestem truskawka
~xxx
 • 0 / 0
nie kupuj.. myślisz że kogoś zaboli twoja nieobecność??
~zioma(L)
 • 0 / 0
pewnie że chodzi o Starucha i ceny biletów ''pusty stadion'' cały czas pisze że ''walczymy o Staruszka'' walczcie dalej ale zwykli kibice nie chcą w tym uczestniczyć!!! najpierw się myśli potem robi a gest ''jeszcze jeden'' to przegięcie!!!
~walek
 • 0 / 0
A niezezwolenie na wywieszenie choćby transparentu po śmierci Kotka to nie było chamstwo!
Walek, a co mnie obchodzi jakiś kotek? Szanowałeś gościa to trzeba było dać nekrolog w gazecie.
~kaka
 • 0 / 0
trusk eeeee karnety sie slabo sprzedaja i jajka sie poca itiotom...
~xxx
 • 0 / 0
to bardzo ciekawe co napisałeś, za to ludziom z SKLW brakuje jaj żeby zachować się jako prawdziwi przedstawiciele kibiców
~ten typ
 • 0 / 0
Jeśli chodzi osprzedaż karnetów to ja wierzę Kosmali że idą jak świeże bułeczki. Dzisiaj wyrabiałem sobie kartę kibica na wyspie Legii w jednym z centrów handlowych i powiem wam że trzeba było czekać z pół godziny. Taka kolejka była. W pewnym momencie babce która przyjmowała te wnioski zabrakło czystych wniosków do wypełnienia. Podobno na kartę będę czekał do połowy lipca
~Byczek
 • 0 / 0
Witam!

Nie musi powsatwać nowe stowarzyszenie.
Niech SKLW nie zarabia na Legii, niech będzie stowarzyszeniem non profit, wtedy im uwierzę.

Przecież chodzi o starucha, o ceny biletów - tak? W takim razie niech pokażą gest dobrej woli i niech zrzeką się jakich kolwiek korzyści.

Ps.
Wiecie bardzo dobrze , tak samo jak i ja, że to nie możliwe. Bo wszyscy tak naprawdę wiemy o co chodzi, czego zresztą jasno dowodzą ostatnie poczynania, a własciwie ich brak ze strony SKLW.

Pozdrawiam.
~walek
 • 0 / 0
Ty chyba na głowę w dzieciństwie upadłeś !
Na czym niby ci SKlW zarabia baranie ? Bo w statucie jako stowarzyszenie jest finansowane jedynie przez składki tych którzy do niego należą!
JAKO KOLEJNY MĄCIWODA napisz jeszcze że pieniądze od klubu dostaje i że sprzedaje szaliki w sklepiku ABJ.
~walek
 • 0 / 0
nie ja nie miałem zakazu ! trzy razy próbowali ale im nie wyszło i komisja odrzucała to mi kartę zablokowali !
~xxx
 • 0 / 0
jeśli miałeś zablokowaną kartę to już powinna być odblokowana i powiem ci że znalazłeś się w 15 szczęśliwców, a tak nawiasem to już zaczynasz się gubić bo pod innym tematem pisałeś że najpierw ci nie chcieli sprzedać karnetu, potem że ci go zabrali a jak wszyscy cię tam wyśmiali to przeniosłeś się tutaj
~Byczek
 • 0 / 0
YHY, a partie polityczne mają w statucie napisane, że będą dbały o wspólne dobro jakim jest Polska. Mają też napisane(nawet w ustawie o finansowaniu partii politycznych- kołku). Wniosek, rozumiem, że nie upadłeś w dzieciństwie tylko wczoraj i sie jeszcze nie zdążyłeś wyleczyć.
~walek
 • 0 / 0
Ty się nie ośmieszaj propagandzisto ! 4300 karnetów jest w systemie z czego oficjalnie 2500 wykupionych przez kibiców; też oficjalnie 660 z nich to miejsca zajęte na zamówienia firmowe (pół sektora 115 i pół sektora 116). dolny rząd górnych trybun (ok. 330 siedzisk) zostało zablokowane w systemie ze względu na słabą widoczność z tych miejsc (przez szybę) - aby uniknąć późniejszych zmian przez niezadowolonych kibiców. na chwilę obecną jest ok. 800 rezerwacji które nie zostały wykupione!!!!!!

NADAL JEST MNIEJ NIŻ CHOCIAŻBY W ZESZŁYM SEZONIE !!!!!!!
~Vacum
 • 0 / 0
Nie rozumiem tylko jakim sposobem przygłupy takie jak ty uważają, że im mniej się sprzeda biletów, tym większy to będzie sukces "dżihadowców" ??
Jak się ma jedno do drugiego? bo jak nie rozumiem?
Nawet jeżeli sprzeda się w sumie 4000 karnetów, to co?
Cieszy cie to baranie? Jeżeli tak, to wróć na forum swojego klubu o wdzięcznej nazwie "kolejorz" i nie zaśmiecaj legijnego forum przygłupie.
~Dario
 • 0 / 0
To już woła o pomstę!!! Jak można cieszyć się z upadku własnego klubu?? To jest nienormalne. ALe wam pranie mózgów urządzili. Brawa
~do waluśia
 • 0 / 0
A Ty już po abolicji.
~walek
 • 0 / 0
słuchaj Vacum cieciu ! Mam 40 lat i od 16 roku życia jeżdżę za Legią wszędzie.
Czy ja ty wszo napisałem że się cieszę? Ja napisałem tylko że znowu kłamią bo karnety nie idą! a poza tym prostaku czasami lepiej pomyśleć zanim się kogoś zacznie obrażać!
~xxx
 • 0 / 0
weź ty 40-sto letni chłopie zastanów co piszesz, najpierw albo wyklinasz ludzi albo Vacuma nazywasz cieciem , a potem nazywasz kogos prostakiem jak dajesz dowód że sam jesteś największym. a za co próbowali ci wlepić 3 razy zakaz? może za niewinność?? to pytanie retoryczne, chociaż pewnie nie rozumiesz co to znaczy sądząc po elokwencji twoich wypowiedzi.
~walek
 • 0 / 0
Wiesz najśmieszniejsze jest to że tacy jak ty nawet nie potrafią się podpisać chociaż by ksywką, ale dyskutują o inteligencji. Zachowujesz się tak jak dziecko, które podczas dyskusji traci argumenty i kończy ją stwierdzeniem: głupi jesteś! O mój poziom możesz się nie martwić, dostosowuje się jak widać do poziomu rozmówcy, a zakaz chcieli mi dać za opuszczenie miejsca bez zgody ! pasuje !
~xxx
 • 0 / 0
kupiłeś bilet na łuk a chciałeś siedzieć z vip-ami to co się dziwisz, a tak poważnie to jeśli chcesz podjąć ze mną elokwentny dialog to bardzo proszę bo mi argumentów nie brakuje, czepiasz się mojego nicku, podpisuje się tak ponieważ używam go już bardzo długo więc funkcjonuje jako moja ksywa przynajmniej na tym forum, nie zmienię go bo akurat tobie się nie podoba, a że ty podpisujesz się wałek i do tego jest to twój przydomek to nie świadczy o tobie zbyt dobrze, źle się kojarzy po prostu :)
~walek
 • 0 / 0
Jeśli literówka na nicku jest dla ciebie argumentem na dodatek uważasz to za dowcip i i cios dla przeciwnika to gratuluje ! Twoja elokwencja jest dla mnie zabójcza. No ale cóż jaki poziom takie dowcipy.
~xxx
 • 0 / 0
jaki cios? ty i tak wystarczająco się upokarzasz bez mojej pomocy wypisując te brednie o tym że ci 3 razy chcieli zakaz wlepić, jakby chcieli to zrobić to za 1 razem by się udało, zabrali by ci kartę od razu i koniec bajki, ale ty myślisz że tutaj na forum jest banda naiwnych dzieciaków co ci uwierz, trochę takich jest, kaka, pusty stadion !!!, czy 88, dochodzi jeszcze taki miet i paru innych ale reszta to są rozgarnięci ludzie i twoje bajki ich nie przekonają
~xxx
 • 0 / 0
także nie musisz mierzyć wszystkich swoją miarą , nie wszyscy są nieudacznikami życiowymi którzy swoją frustrację wyładowują obrażając właściciela klubu, który podniósł go z bankructwa, to prawda że polityka klubu w ubiegłych latach była do d..., ale teraz się zmienia, wszystko zaczyna być jak potrzeba i zdrowy na umyśle człowiek to zauważa, a jeśli komuś zależy na zniszczeniu Legii to niech walczy dalej, tylko nie rozumiem w takim razie jak może się nazywać kibicem
~zioma(L)
 • 0 / 0
truskawka patataj
~(L)Truskawka
 • 0 / 0
Legia to my a nie wy!
ITI patataj!
~LUKI17
 • 0 / 0
SKLW patataj i ty razem z nim
~Dario
 • 0 / 0
truskawka ile myślałeś nad treścią swoich postów??
~(L)DG
 • 0 / 0
Milcz oszołomie z sklw
~darekk
 • 0 / 0
a masz jakiegos sponsora zamiast iti,czy klub ma upasc byle by tylko nie bylo iti
~sagan22
 • 0 / 0
Wielkie brawa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
~Bzdzioch
 • 0 / 0
Bez znaczenia jest dla mnie kto daje kase Legii, wazne żeby doping wrócił. Wcale nie pałam miłością do ITI, ale chcialbym,zeby wrocily czasy meczów z Man Utd i Sampdorią..
~(L)DG
 • 0 / 0
Kosmala to dobry prezes wierze w to gorąco - nam nie jest potrzebny prezes, który będzie dolewał oliwy do ognia (Miklas) tylko gasił pożar jakim jest konflikt - zachowując oczywiście przy tym stanowczość w pewnych tematach. ITI idzie SKLW na ręke i tylko slepy albo ktoś ze złą wolą tego nie zauważy - jesli teraz SKLW nie podejmie wyciągnietej ręki to bedzie oznaczao że ciągnie Legie na dno po równi pochyłej i że należy powołać inne organizacje zrzeszające wokół siebie kibiców Legii.
~Poinformowany
 • 0 / 0
Dlaczego pisza do mnie dwie rozne osoby o identycznym IP? Koledzy! Panowie! w Internecie tak mozna sztucznie zawyzac poparice dla iti, ale stadionu nie zapelnicie po przez rozlaczenie neostrady :D hahahah :) I polecam sobie poczytac grozne wypowiedzi kosmaly w nastepnym newsie :D 2,5 karnetow sprzedanych ale ponoc ida jak cieple bulki :P

Panowie nie robta juz cyrku z Legii zwijajta te kp i wezcie ze soba tych waszych klakierow :D :D :D

Gdyby Bukmakier zrobil zaklad kto wygra w konflikcie KIBICE LEGII WARZAWA vs iti i ich podpalkownicy to kurs na Legie wynoslby zapewne kolo 1.30 a na ajtiajow pewnie kolo 5 zl :D
~Bjank
 • 0 / 0
Gdzie Ci się niby ip powtarza?
Ty poinformowany bukmakier spadaj na swoją wioskę , bo z Warszawy to ty nie jesteś.
~(L)DG
 • 0 / 0
Kto do ciebie pisze ? i dlaczego piszesz to w nawiązaniu do mojego postu ? Nie jestem żadnym klakierem ITI tylko kibicem Legi - pewnie razi was w oczy że wsrod kibiców Legii nie wszyscy identyfikuja sie ślepo z wizjami SKLW
~Bjank
 • 0 / 0
Widzę, w innym temacie to było i nawet chodziło o mnie :) No ale to zbieg okoliczności był :)
~(L)DG
 • 0 / 0
to nie pisz głupot o klakierach ITI - i nie uskuteczniaj tych dżichadowskich bzdur na forum bo zaczyna to być już śmieszne -
~do Poinformowanego
 • 0 / 0
Bukmakiery przyjmują zakłady od poniedziałku.Aktualny kurs;Legia-1,15 ;ajbajow-7,30.Pomału tworzą się kolejki,powstaje lista społeczna. Nie zwlekaj, to ostatnia Twoja szansa na wielkie pieniądze.
~do Poinformowanego
 • 0 / 0
ajtiajow-7,30
~zioma(L)
 • 0 / 0
popieram w 100% procentach SKLW Patataj oni nie chcą porozumienia oni walczą tylko o swoje względy.pozdro dla normalnych
~Poinformowany
 • 0 / 0
~M(L)
2010-06-05 19:12 IP 95.49.1***

~Bjank
2010-06-05 19:30 IP 95.49.1***

Jak to mowila kucharka w misiu: PRosze! :D

sie nie napinajcie tak bo wam naczynka popekaja :D
~Bjank
 • 0 / 0
Już Ci pisałem, to zbieg okoliczności był, a Ty sikasz ze szczęścia po całym forum. Poza tym, nawet jeśli, to zamiast 15 osób które na Ciebie najeżdżają byłoby 14 - faktycznie różnica.
~(L)DG
 • 0 / 0
To jest klakier SKLW on tak musi :D
~Adryjano
 • 0 / 0
Omg.... Osób o takim adresie może być 199.255 także znalazł się odkrywca teorii spiskowych
Popieram 100%
~Poinformowany
 • 0 / 0
Bawią mnie naprawde ich wypowiedzi :D :D :D

Żyją w Matrixie. ;)

ŻYLETA NIGDY NIE ZGINIE!
~Vacum
 • 0 / 0
Ty, poinformowany, nie wycieraj sobie mordy Żyletą.
Co Ty robisz z głową że ona jest taka oporna na normalność.? Czy ktoś ci płaci za to że jesteś taki głupi , czy masz tak od urodzenia cycu.
~(L)DG
 • 0 / 0
sam sie ogarnij - bo jesteś obłąkany albo ślepo wierny swoim kolesiom - wystarczy że troche pomyślisz to nie boli !!!
BRAWO!!! BRAWO!!! i jeszcze raz BRAWO!!!
~ela
 • 0 / 0
Powiem tak.Jestem za ITI.Duża zasługa w tym Pana Prezesa Pawła Kosmali-osoby na właściwym miejscu.Leszek Miklas był bardziej snobistyczny tak mi się wydaje,a Piotr Zygo to mądry człowiek,ale bał się kibiców,aczkolwiek również nie był snobem.Obecnie Pan Mariusz Walter również jest na co dzień z klubem,a nie tylko czyta prasę i w sytuacjach patowych czyli zwalnianie trenerów i nieprzyjemne sprawy dot. Legii.Był jak ten czarnoksiężnik z krainy Oz.+Nowy zarząd,nowe nazwiska,nowy Prezes.Leszek Miklas jest osobą,która powinna działać wespół z Markiem Jóżwiakiem.
A to nie wszystko nowa Legia, wktórej występuje elita zawodników,ITI miało jakąś tam wizję hiszpańską,gdyby nie rywalizacja trzeciaka,a raczej "kto ważniejszy",no,ale tak być musiało.
A Kibiców Normalnych jest zdecydowana większość,bo ludzie mają już dość tego protestu dla kilku osób. Tyle.
~Vacum
 • 0 / 0
Popieram.
~LUKI17
 • 0 / 0
SKLW skończcie już i wstydu sobie i wszystkim związanym z Legią oszczędźcie, bo i tak przez was już cała Polska się śmieje!
~Grigor
 • 0 / 0
również popieram
~s
 • 0 / 0
i slusznie, limit dobrej woli ma swoje granice, chytry dwa razy traci, wystarczyly male gesty i wszystko by powoli wracalo do normy, przez zacietrzewienie niektorzy wyeliminowali sie na dobre, ich prawo, tylko po co potem jecza jacy sa pokrzywdzeni?
Szeregowy
 • 0 / 0
Co Prawda z Bólem Serca i pewnie narażając się wielu powiem tak...
Brawo Panie Kosmala !!!
Zarząd dał z siebie wszystko By Wróciła Normalność jeśli teraz SKLW nie zakończy "rozbijania " Legii to nie ma tak naprawdę (L) w sercu i chodzi tylko o kieszenie ich przewodnictwa.A co do Staruch i jego zakazu,zakazu który sam swoją głupotę załatwił to powinien mieć go jak najbardziej utrzymany.Udowodnił że jest świetny w prowadzeniu dopingu ale i także pokazał że jest zerem jako człowiek.Wielu krzyczało w komentarzach że Zarząd powinien to przebaczyć i pokazać swoje "dobro" a ja zapytam a jak SKLW pokazało swoje "przebaczanie i dobro" ???
~mundek
 • 0 / 0
może nie wszystko, ale robi małe kroczki, które są dowodem na to, że chcą coś naprawić w tych relacjach
~tylko (L)
 • 0 / 0
Prawda jest taka, że Staruch chciał być sprytny krzycząc "Jeszcze jeden"- nie było wulgaryzmów, a wiadomo o co chodziło. KP załatwiło go w bardzo prosty sposób- nie stosowanie się do poleceń ochrony ;)
Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka...
~rsky
 • 0 / 0
inna sprawa, że 95% osób, których klub nie wpuszcza na stadion to nie żadni zakazowicze, po prostu blokują im karty, albo zabierają je na wejściu, także osobom, które mogliby podejrzewać o sprzyjanie protestowi, np. mające koszulki z anititiowskim przesłaniem. Prawdziwych zakazów jest niewiele, faktycznych, acz bezprawnych - kilkaset :)
~legionista
 • 0 / 0
popieram
~Cała Polska się z was śmieje
 • 0 / 0
Czy na tym forum, ba czy w całej Warszawie jest ktoś kto mógłby napisać jakie postulaty powinno spełnić ITI by doprowadzić do końca protestu? O co niby tak zaciekle od trzech lat "walczycie"?
~xxx
 • 0 / 0
SKLW po wyczerpaniu dotychczasowych postulatów musi mieć czas na wymyślenie kolejnych a więc cierpliwości, tym bardziej ze wszystkie racjonalne się skończyły
~Kr(L)ine
 • 0 / 0
to jest po prostu straszne... mówicie " nie jestem klakierem ITI, tylko kibicem Legii.." Jakiem prawem piszesz, że jesteś "kibicem Legii" jeśli nie szanujesz jej historycznego herbu? Jak możesz pozwalać aby jakiś bezduszny koncern przejął Legię i mówił ci jak masz tańczyć. Te wypowiedzi świadczą tylko o tobie... bo jaki z ciebie człowiek jeśli nie szanujesz najważniejszych wartości. Pikniki... was nie ma.. i was nigdy nie było, a to, że 22 osoby są zarejestrowane na tej stronce i pieprzą, że SKLW jest be, choć nie mają o niczym pojęcia to jest to żenujące. Życzę wam powodzenia klakierzy ITI przemyjcie oczy..
~xxx
 • 0 / 0
oczywiście że jestem kibicem Legii, a ty kim jesteś ?? o jakim historycznym herbie piszesz?? o tym z 1916 roku? bo ten kiedyś też ktoś zmienił na ten z 1957, a herb już masz więc widać że zarząd chce normalności, nawet jeśli dla biznesu to jednak ważne żeby ta normalność wróciła.. ja nie rozumiem jaki jest cel protestujących, przecież to prowadzi do niszczenia klubu a nie koncernu ITI, oni i tak sobie dadzą radę a jeśli Kosmala powiedział że nie odejdą to znaczy że nie odejdą bo on jak dotąd gołosłowny nie jest :)