Koszykówka 3x3: Legia piąta w turnieju na Torwarze

Źródło: legia3x3.com

21.05.2023 10:00

(akt. 21.05.2023 02:06)

Legia zakończyła udział w SK 3x3 COS QUEST 2023 na ćwierćfinale. Na tym etapie "Zieloni Kanonierzy" przegrali z późniejszym zwycięzcą turnieju, czyli LOTTO 3x3 Warszawa.

W fazie grupowej legioniści w składzie Arkadiusz Kobus, Marcin Zarzeczny, Mariusz Konopatzki i Konrad Dawdo pokonali Isetię 21:17 i przegrali 19:21 ze Stalą Ostrów Wielkopolski.

"Zieloni Kanonierzy" awansowali do ćwierćfinału z 2. miejsca w grupie C i już na tym etapie musieli zagrać z największym faworytem turnieju, czyli LOTTO 3x3 Warszawa. Legioniści nie sprawili niespodzianki i przegrali 9:21, odpadając z walki o triumf w zawodach. Ostatecznie zostali sklasyfikowani na 5. pozycji w zmaganiach na Torwarze.

Wyniki spotkań LEGII LOTTO 3x3 Warszawa:

• Grupa C, LEGIA LOTTO 3x3 Warszawa – Isetia 3x3 21:17
  • Grupa C, LEGIA LOTTO 3x3 Warszawa – BM Stal Ostrów Wlkp. 19:21
  • Ćwierćfinał: LEGIA LOTTO 3x3 Warszawa – LOTTO 3x3 Warszawa 9:21