News: Koszykówka: Legioniści w finale fazy play-off

Koszykówka: Legioniści w finale fazy play-off

09.04.2014 20:28

(akt. 13.12.2018 20:15)

Koszykarze Legii do meczu z MKS Kalisz przystępowali na musiku. Stan rywalizacji z ekipą z Kalisza był remisowy i spotkanie w hali na Bemowie było decydujące o awansie do finału fazy play-off. Tylko początek pierwszej kwarty należał do gości, ale Legia szybko nadrobiła straty, objęła prowadzenie i nie oddała go już do końca spotkania. Nasi koszykarze po pierwszej części gry prowadzili 24:18, po dwóch kwartach 50:36. Po trzech częściach gry przewaga wzrosła do stanu 66:49. Całość legioniści wygrali 84:59 i awansowali do finału.

Zdjęcia z meczu - kliknij tutaj

Pierwszy mecz w finale z Notecią Inowrocław zaplanowany jest na niedzielę w hali na Bemowie - początek o godzinie 17. Drugi mecz odbędzie się w sobotę 19 kwietnia w Inowrocławiu. Rywalizacja toczyć się będzie w systemie do dwóch zwycięstw. Ewentualny trzeci mecz, decydujący o awansie do I ligi, odbędzie się 26 lub 27 kwietnia w Warszawie.

Legia Warszawa - MKS Kalisz 84:59 (24:18, 26:18, 16:13, 18:10)