News: Koszykówka: Porażka legionistów ze Stalą

Koszykówka: Porażka legionistów ze Stalą

Kacper Piwnicki

07.11.2014 20:39

(akt. 13.12.2018 15:15)

Koszykarze Legii w rozegranym dziś na Wilanowie spotkaniu ze Stalą Ostrów Wielkopolski, musieli uznać wyższość gości. Niepokonana dotąd ekipa rywali w pierwszej kwarcie była wyrównanym przeciwnikiem. Po 10 minutach było 17:18. Niestety później Stal zaczęła zwiększać przewagę, w pewnym momencie było już 39:55, a skończyło się 69:80. Warto zaznaczyć, że legioniści radzili sobie bez chorego Cezarego Trybańskiego i kontuzjowanego Grzegorza Malewskiego. Mecz z trybun obejrzeli m.in. Jakub Rzeźniczak i Dariusz Dziekanowski. Kolejny mecz w Prudniku z Pogonią za tydzień w niedzielę. Wkrótce zdjęcia z meczu.