News: Koszykówka: Wygrana legionistów z UMK Toruń

Koszykówka: Wygrana legionistów z UMK Toruń

Jan Szurek

01.03.2014 19:25

(akt. 13.12.2018 21:11)

Koszykarze Legii wygrali dziś na Bemowie 82:67 z ekipą UMK Toruń i tym samym nadal przewodzą w tabeli II ligi. Legioniści już po pierwszej kwarcie prowadzili dość wyraźnie bo 25:17. Druga część gry była minimalnie lepsza dla gości 17:18. W trzeciej kwarcie nasi gracze mieli problemy i przegrali 15:19, ale ostatnia część należała już do koszykarzy Legii którzy zwyciężyli 25:13 i całość 82:67. Za tydzień koszykarska Legia zmierzy się z AZS-em w Toruniu, zaś najbliższy mecz w Warszawie będzie miał miejsce już w I rudzie fazy play-off - 15 marca.

Zdjęcia z meczu - kliknij tutaj

Wygraną koszykarze Legii zapewnili sobie pierwsze miejsce w I lidze grupy A. Najskuteczniejszym graczem Legii okazał się w sobotę rezerwowy Arkadiusz Kobus. Zdobył 18 punktów, zebrał sześć punktów i raz asystował przy zdobyciu kosza.

Legia Warszawa – AZS UMK Consus PBDI Toruń 82:67 (25:17, 17:18, 15:19, 25:13)