Lech Poznań - Legia Warszawa 3:1 (2:0)

19.05.2007 22:38

(akt. 23.12.2018 05:31)

W hitowym meczu 28. kolejki Orange Ekstraklasy Legia Warszawa przegrała w Poznaniu z Lechem 1:3. Wynik spotkania otworzył w 11. minucie <b>Marcin Zając</b>. Ten sam zawodnik w 39. minucie ustalił wynik do przerwy na 2:0 dla gospodarzy. W drugiej połowie kontaktowego gola dla mistrzów Polski zdobył <b>Piotr Włodarczyk</b>, lecz w 72. minucie na 3:1 dla Lecha podwyższył <b>Zbigniew Zakrzewski</b>. Legia straciła dziś przy Bułgarskiej 3 punkty i "kolejorz" nadal pozostał w walce o podium z "wojskowymi", którzy dzisiaj stracili matematyczne szanse na zajęcie drugiego miejsca w lidze. <br>- <a href=http://www.legia.net/mecz.php?id=305 class=link> Relacja z meczu - "Wynik gorszy niż gra"</a><br>- <a href=http://relacja.legia.net class=link target=blank> Zapis relacji "na żywo"</a><br>- <a href=fotoreportaz.php?id=497 class=link>Fotoreportaż z meczu</a>
Lech Poznań - Legia Warszawa 3:1 (2:0) Marcin Zając (11., 39. min.), Zakrzewski (72. min.) - Włodarczyk (59. min.) Żółte kartki: Zakrzewski i Kikut (Lech) oraz Edson (Legia) Lech: Kotorowski - Kikut, Drzymont, Tanevski (61' Injac), Wilk - Zając, Bosacki, Murawski, Zakrzewski (84' Scherfchen)- Quinteros (67' Pitry) - Reiss Legia: Fabiański - G. Bronowicki, Szala (74' Dick), Choto, Edson (87' Smoliński) - Radović, Surma, Vuković, Roger (78' Korzym) - Włodarczyk, Grzelak