Legia - Dolcan Ząbki 5:0 (1:0)

Źródło:

20.07.2005 17:13

(akt. 28.12.2018 05:18)

O godzinie 17:00 na głównej płycie stadionu Legii przy Łazienkowskiej rozpoczęło się sparingowe spotkanie Legii z Dolcanem Ząbki. Początkowo bez kibiców, później fani pojawili się na trybunie odkrytej o czym piszemy poniżej. Podopieczni <b>Jacka Zielińskiego</b> wygrali ten mecz 5:0. Pierwszą bramkę po ładnej, indywidualnej akcji uzyskał <b>Sebastian Szałachowski</b>. Drugiego gola zdobył <b>Marcin Smoliński</b>, a pozostałe trzy strzelił <b>Piotr Włodarczyk</b>.
+??+G?a prowadzić już w 14 minucie, ale po strzale Dicksona Choto piłka trafiła w słupek. Pięć minut później rozgrywający bardzo dobre spotkanie "Szałach" zdecydował się na indywidualną akcję lewą flanką. Przedryblował obrońców i uderzeniem po ziemi z pola karnego pokonał bramkarza gości. W 22 minucie sędzia podyktował rzut karny dla Dolcanu. Na szczęście po uderzeniu zawodnika z Ząbek piłka trafiła w słupek. Chwilę później na uderzenie zza pola karnego zdecydował się Sebastian Szałachowski, który trafił w poprzeczkę. Od początku II połowy na boisku pojawił się Jakub Rzeźniczak, który zastąpił Jacka Magierę. Dziesięć minut po rozpoczęciu gry w drugiej części spotkania Marcin Smoliński podwyższył strzałem z pola karnego na 2:0, a w 69 minucie meczu, po dobrym podaniu występującego z "dychą" na koszulce Aleksandara Vukovica, trzeciego gola zdobył Piotr Włodarczyk. W końcówce spotkania "Władeczek" błysnął skutecznością i jeszcze dwukrotnie wpisał się na listę strzelców. W meczu zagrał testowany przez Legię zawodnik, ale nie udało nam się ustalić, jak się nazywa. Zastąpił on w II części Marcina Smolińskiego. Tutaj znajdziecie kilka zdjęć z tego spotkania. Legia Warszawa - Dolcan Ząbki 5:0 (1:0) 1:0 Sebastian Szałachowski (19) 2:0 Marcin Smoliński (55) 3:0 Piotr Włodarczyk (69) 4:0 Piotr Włodarczyk (84) 5:0 Piotr Włodarczyk (87) Łukasz Fabiański - Tomasz Sokołowski, Dickson Choto, Wojciech Szala, Paweł Kaczorowski, Łukasz Surma (65' Aleksandar Vuković), Marcin Smoliński (60' Siergiej Czebotajew), Jacek Magiera (46' Jakub Rzeźniczak), Bartosz Karwan (60' Dawid Janczyk), Sebastian Szałachowski (60' Piotr Włodarczyk), Marcin Klatt (60' Marcin Chmiest).