Legia - FK Ventspils 3:2 (0:0)

Źródło:

22.02.2005 00:28

(akt. 29.12.2018 15:05)

(aktual: 18.10) W trzecim meczu kontrolnym rozegranym na zgrupowaniu w Turcji, Legia pokonała łotewski Ventspils 3:2 (0:0). Pięć minut po rozpoczęciu gry w jej II części gola zdobyli piłkarze z Łotwy, a konkretnie <b>Gieorgij Mardebadze</b>. Jednak legioniści szybko się pozbieralil i trzy minuty później wyrównał <b>Tomasz Sokołowski I</b>. Na kwadrans przed końcem meczu prowadzenie dla Legii uzyskał <b>Bartosz Karwan</b> Ten sam zawodnik w 84. minucie podwyższył na 3:1. W ostatniej minucie spotkania sędzia podyktował rzut karny dla drużyny Ventspilsu i wyrzucił z boiska <b>Aleksandara Vukovica</b>. Żawarenkow nie zmarnował okazji i zmniejszył rozmiary porażki.
Legia Warszawa - FK Ventspils 3:2 (0:0) 0:1 Gieorgij Mardebadze (50) 1:1 Tomasz Sokołowski I (53) 2:1 Bartosz Karwan (74) 3:1 Bartosz Karwan (83) 3:2 Żawarenkow (90-karny) Legia grała w składzie: Andrzej Krzyształowicz - Paweł Kaczorowski (46' Tomasz Sokołowski II), Wojciech Szala, Jacek Magiera (46' Veselin Djoković), Krzysztof Król (64' Tomasz Kiełbowicz), Tomasz Sokołowski I (64' Aleksandar Vuković), Maciej Korzym (64' Piotr Włodarczyk), Ireneusz Kowalski (64' Marcin Smoliński), Bartosz Karwan, Dariusz Zjawiński, Witalij Manaliu (46 Łukasz Surma).